» »

PHP Compajling

PHP Compajling

EvilGod ::

Jst sm downloadal Borland c++ compajler (k je zastonj) in zdej bi rad compajlov php pa ene libraryje pa me zanima kako?

Lp
>:D

darh ::

try this : http://www.zend.com/store/products/zend...


cena je še posebej huda: $2400 !!! A so mal smotani al kaj ?!?! Pa ne dam pol mijlona za to.....
Excuses are useless! Results are priceless!

EvilGod ::

jeah :P
in kuga nj jst s tem .. pa če mi slučajn doniraš kkšne $3000 (ene 600 jih še zase rabm:D)

ne sj mam program z compajlat in točn to rabm... sam kako nj zdej k mam program to izvedem :\

LP
>:D

darh ::

cak cak.. a ti hoces z Borlandovim C++ kompajlerjem kompaljat PHP skripte al kaj ?!?!
Excuses are useless! Results are priceless!

EvilGod ::

ja tak je bil moj namen ... a sm falu čist ...??
s čem pa nj pol???

Lp
>:D

darh ::

lej.. Borland C++ compiler je namenjen za kompalanje C++ proggyev....

PHP != C++

poglej mal na sourceforge.net mogoce bos tam kej najjdu... zakaj pa rabs sploh kompajlat PHP ? sj dela tud ce je nekompajlan :\ (doh)
Excuses are useless! Results are priceless!

EvilGod ::

hočem php usposobt d bi delov z image funkcijam
te libraryje in ta navodila sm dobu na http://www.boutell.com/gd/manual1.8.4.h... piše:
What else do I need to use gd?
To use gd, you will need an ANSI C compiler. All popular Windows 95 and NT C compilers are ANSI C compliant. Any full-ANSI-standard C compiler should be adequate. The cc compiler released with SunOS 4.1.3 is not an ANSI C compiler. Most Unix users who do not already have gcc should get it. gcc is free, ANSI compliant and a de facto industry standard. Ask your ISP why it is missing.

Pa mislm d sm prebral d je c++ compajler ANSI C compiler...

LP
>:D

darh ::

ajaaa.. ja pol pa tko povej... zarad kompajlanja PHPja pod winsi ti pa zal ne morem nc pomagat... :)
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C++

Oddelek: Programiranje
101923 (1445) Gundolf
»

Igre za linux

Oddelek: Igre
231754 (1335) NoUse4AName
»

namestitev KDE

Oddelek: Programiranje
81256 (1098) Ezekiel
»

Delphi VS Visual C++

Oddelek: Programiranje
212207 (1885) webblod
»

Kateri jezik je bolji?

Oddelek: Programiranje
462140 (1677) Monster

Več podobnih tem