» »

C&C Generals Zero:Hour

C&C Generals Zero:Hour

1
2
»

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

jurček1 ::

Ta dodatek zero hour mi je zelo všeč!!

Tut prek neta.

Sam bit more NO SW!!!!!

Drgač pa ta igra je res COOL COOOL Mega, zanima me pa, zakva jo folk ne igra, a ne ve zanjo al kaj?

pivo ::

Ta dodatek zero hour mi je zelo všeč!!

Tut prek neta.

Sam bit more NO SW!!!!!

Drgač pa ta igra je res COOL COOOL Mega, zanima me pa, zakva jo folk ne igra, a ne ve zanjo al kaj?


um...zato k je špil letnik 04?
zato k jo je folk (vključno z mano) že nehou špilat?
sej je bla dobra 3,4 leta...pol se pa enostavno naveličaš
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

jurček1 ::

Ne vem, če se jo lih naveličaš.

bluefish ::

hja, po tolikem času itak, da se je. Je izšlo od takrat ogromno stategij, ki imajo MP,...

ciklon ::

jst bi koga uprašu če mi zaupa svoje strategije npr. kak nrdijo obrambo, napad, pač zaporedja... Za nwm china al pa GLA.

Zeberdee ::

Če igraš s compom je s komurkoli najbolj pomembno, da postaviš močno obrambo in zagotavljaš sredstva. Moja taktika je pač taktika izčrpavanja ter uničevanja trajnih resursov (oil fields pa to). Je pa res, da z GLA nikoli nisem igral (zakaj, ne vem) - taka taktika pa je pasala tako kot USA kot China proti komurkoli. Takoj po postavitvi obrambe je nujno, da razviješ še drugo stopnje obrambe za "izven range" orožje - to so lahko letala, helikopterji - sile za hitro posredovanje, ki v eni fazi "branijo določeno območje", nato pa jim pripelješ podporo v obliki tank hunterjev, ki lovijo vozila, katerih je protizračna obramba edina sila.

Z živimi nasprotniki pa je malo drugače. Potrebuješ veliko več stacionarnih sil, sploh proti USA, še več sredstev in še več vsega. Na eni izmed map Sarajeva sva s kolegom preigrala točno 6 ur.

Če si za kako partijo, piši na zs, še kdaj igramo :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727319 (3074) Vesoljc
»

C&C Generals

Oddelek: Igre
181182 (657) Tomozuki
»

Vprašanje C&C Generals Zero:Hour (USA Missile Defenders)

Oddelek: Igre
141156 (956) WarHeaD
»

c&c generals slo liga (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
684562 (3509) Nettisunny
»

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564493 (3484) kopriwa

Več podobnih tem