» »

Msn messenger

Msn messenger

bole16 ::

Lp!
Jst mam en problem z msnjom. U glavnm ucer je se use delal tko cez dan pol pa pridm dam hocm se povezat na msn in napise: sorry we were unable to sign you in the net messenger service at this time. Please try again later. 80072f0d
reinstaleru sm ze probu sm tut ta staro verzijo (zdj mam beta),
prosm pomagite ne morm brez msnja.
Hvala
cao
  • polepsalo: bastadu ()

selena ::

Da ga nisi z Zone Alarm zablokiral?

bole16 ::

Ne nism k nimam sploh nc od tega gor.

bole16 ::

aja ce pa pr verziji 6.2 probam mi pa napise: there was a problem connecting to your MSN Messenger. Click trulbeshoot to help with this problem
in pol ce dam trubleshoot kao neki isce sam prau da je use ok.
dj res pomagite!!!!

Hammer123 ::

Če si si instaleru zraven še kakšne non-Microsoft dodatke te lahko to zafrkava(mene je naprimer MessengerDiscovery=>vsakič ko sem na novo zagnal messenger sam mogu MessengerDiscovery na novo instalerat).

jRk0 ::

Ne ti tu z nekimi messenger discovery hacki strasit. pa tolk je pol adwara da popizdis.
You fuck up once, you loose two teeth.

Hammer123 ::

Kaksnimi hacki strasit? tega ne razumem! Zame ta Discovery ni noben hack, da bi lahko z njim strasil. Veliko folka si ga same prostovoljno in ga tudi uporabljajo.

Zgodovina sprememb…

odpisani ::

Ojla!!!
Meni msn 7.0 tudi vrže ven sporočilo :sorry we were unable to sign you in the net messenger service at this time. Please try again later. 80072f0d.
Na internet sem prikloplens pomočjo lana in sicer je moj pc kot odjemalec....je mogoče problem v tem, da mi ne dela msn?

LP:)

odpisani ::

Ojla!!!

Če grem v msn 7.0 : tools-> options-> connection -> advanced settings ....

Mi pod http proxy izpiše -> server : ip. od računalnika kateri deli internetno povezavo (127.0.0.1) in pod port : 8082. Če te dve vrednosti izbrišem in grem na test http proxy...potem je test ok.
Ni mi jasno zakaj se to izpiše in kak naj odstranim...

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hudi problemi z msn messengerjem (windows live messenger 8.1

Oddelek: Omrežja in internet
62397 (2207) Urc
»

msn napaka

Oddelek: Programska oprema
312952 (2405) Uros!no
»

Vprašanja okoli MSN (space,payware MSN)

Oddelek: Programska oprema
372009 (1536) darkolord
»

Problem - Ne dela mi nekaj internetnih programov

Oddelek: Omrežja in internet
101431 (1239) Dro
»

MSN Messenger napaka:80072efd

Oddelek: Programska oprema
93060 (2952) JC_DENTON

Več podobnih tem