» »

Kode za popust

Kode za popust

Temo vidijo: vsi
««
125 / 129
»»

barakus ::

še moja koda a1...

Ko vas prijatelj izkoristi vaso kodo

MGM3MGRNDS,

obema podarimo 30% popusta za 2 leti na mesecno narocnino mobilnega paketa, brez vezave. Pohitite, vasa koda je veljavna samo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

Luka50 ::

Koda za A1 MGMVMJD9A2
Lp ?

Cosmo ::

Še moji kodi za A1 za 30% popust za 2 leti, če kdo potrebuje:

MGMZJSBBP9
MGMCZZE3PZ

Več na web.a1.si/pripelji-prijatelja.

Lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

w4nkst4 ::

outletstore.si 10%

DODATNIH10

Foto ::

5% popust na vse kompatibilne kartuše, tonerje, bobne in že znižane komplete za vse tiskalnike, le do 02.04.2023. Za vklop kupona vnesite kodo KARTUSE-5 ob zaključku naročila!

E-kartuse.si - Poceni kartuše in tonerji

 E-kartuše -5%

E-kartuše -5%

:)

AljaĹž2 ::

A1 koda za popust 30% - MGM3R34PH7

povzek ::

Na BESTSECRET trenutno potekajo velikonočni dnevi s posebnimi ugodnostmi: dodatna znižanja, zbiranje točk, nove ponudbe...
BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma invite koda: V95-ZBQ-UBY
Dobite pa z registracijo s to kodo še avtomatsko silver status in 10% popust pri nakupu, ki pa velja tudi pri nakupu že tako znižanih izdelkov.

G_mAn ::

V kolikor še ne uporabljate REVOLUT-a lahko sedaj ob registraciji na račun prejmete 40 EUR.
Opravite registracijo preko povezave: Revolut registracija
Potrdite identiteto
Naročite kartico
Nakupujte

w4nkst4 ::

Ko vas prijatelj izkoristi vaso kodo MGML1G6LC9, obema podarimo 30% popusta za 2 leti na mesecno narocnino mobilnega paketa, brez vezave. Pohitite, vasa koda je veljavna samo do 31.3.2023. Vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

delavec44 ::

G_mAn je izjavil:

V kolikor še ne uporabljate REVOLUT-a lahko sedaj ob registraciji na račun prejmete 40 EUR.
Opravite registracijo preko povezave: Revolut registracija
Potrdite identiteto
Naročite kartico
Nakupujte


Samo ti prejmeš. Povabljeni ne dobi nič.

JanK11 ::

Živjo!

Ma kdo kodo za bob popust?

LP

simple ::

GoOpti popust (5€) - RFLIGJZ41G76
prejmite 5 € za prvi GoOpti prevoz
Na spletni strani https://www.goopti.com/sl/ rezerviraj in vpiši kodo za popust: RFLIGJZ41G76

KlemenSj ::

Top4Running in Top4Fitness - vse za tek, hojo, fitnes in športen lifestyle na splošno. STALNA koda GIVEME5 za 5% popusta, tudi na že znižane izdelke.

https://top4running.si?a_box=giveme5

povzek ::

Če koga zanima REVOLUT (spletna banka), imajo do 18.04.2023 promocijo 50eur za vsakega novega člana, ki izpolne pogoje (registracija in trije nakupi po vsaj 5eur).
Da ne bo pomote, 50eur prejmem jaz. Ker pa želim biti fer, vam po prejeti promociji, nakažem 35eur na račun.
Če koga zanima, me lahko kontaktira na PM.
Lahko samo povem, da je Revolut res odlična zadeva. Par prijateljev je že v celoti prešlo na Revolut in je to zanje sedaj edina banka. Osnovni račun je brezplačen in je za veliko večino več kot dovolj...

1309976 ::

Ima kdo kakšno kodo za Aboutyou Slovenija?

Luka50 ::

Koda za Revolut
Join me and over 20 million users who love Revolut. Sign up with my link below: https://revolut.com/referral/lukacevmw!APR2-23-AR-H1

povzek ::

Na BESTSECRET imajo ta vikend na določene izdelke dodatnih 20% popusta na že tako zelo znižane izdelke (do -80%).
BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma invite koda: V95-ZBQ-UBY
Dobite pa z registracijo s to kodo še avtomatsko silver status in 10% popust pri nakupu, ki pa velja tudi pri nakupu že tako znižanih izdelkov.

Jerry000 ::

Ima kdo kakšno kodo za popust pri konzolko?

markolino ::

Ima kdo kaksno kodo za nakup na mimovrste in sicer za tvje philips?

jezek05 ::

Ima kdo namen iti z fiksnimi storitvami na T-2? Imajo dobro akcijo če pripelješ novega naročnika fiksnih storitev tako da me prosim kontaktirajte..

boljsak ::

Če bo kdo sklepal novo naročniško razmerje pri T-2 imajo akcijo T2 Ambasador.
Če uporabite mojo kodo si delimo popust 50€.
Za kodo pišite na ZS.
https://www.t-2.net/t-2-ambasador?utm_s...

archer90 ::

Paket Oranzni Diamant HBO - 29,99€ na mesec - 2 leti, paket vkljucuje 1000/200 Mbit/s, shema XL HD, casovni zamik, HBO MAX
mobilni paket Oranzni Maxi - 500GB prenosa

Sedaj velja tudi za obstojece narocnike, ki bi podaljsali narocnino in vec nimajo vezave.

Pogoj je T-2 optika.
Kogar zanima, naj pise privat.

archer90 ::

Pogoj za gornjo akcijo je optika od T-2. Ni dovolj da imate optiko(Telekom, Rune,...), mora bit od T-2. Ce niste sigurni mi napisite.

icecube ::

archer90: imaš kaj več informacij? skušal sem ti poslati PM, pa žal ne gre skozi

GregiB ::

icecube je izjavil:

archer90: imaš kaj več informacij? skušal sem ti poslati PM, pa žal ne gre skozi

Tole tudi mene zanima...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

archer90 ::

Zakaj pa ne moreta poslat PM?
Je mogoce notri kak emoji? Probajta brez.

Matej_K ::

@archer90 res ne gre poslati ZS, tudi jaz bi rad to ponudbo, pošlješ ti ZS meni?
... .. .

archer90 ::

Imas sporocilo.

archer90 ::

boljsak je izjavil:

Če bo kdo sklepal novo naročniško razmerje pri T-2 imajo akcijo T2 Ambasador.
Če uporabite mojo kodo si delimo popust 50€.
Za kodo pišite na ZS.
https://www.t-2.net/t-2-ambasador?utm_s...


Ambasador popust je po novem 100€

ZyzzMirrin ::

Ima mogoče kdo kakšno promo kodo za proteini.si? Vsake toliko imajo ambasadorji kaj, zdaj pa že lep čas nisem nič zasledil.
Hvala lp

mtosev ::

Dropbox link, če kdo hoče. Oba dobiva +500MB free.

https://www.dropbox.com/referrals/AABo3...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tomlin ::

Ima kdo promocijsko kodo za funtech
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Jerry000 ::

Ima kdo kakšno kodo za Mimovrste?

polde66 ::

Jerry000 je izjavil:

Ima kdo kakšno kodo za Mimovrste?

https://www.mimovrste.com/odrezane-cene
polde

THn5 ::

Ima kdo kakšno kodo za Mi store Slovenija? Hvala

Dadyy ::

Tudi jaz iščem promocijsko kodo za Funtech.
LP Damjan

mRhcPf ::

Koda 23MDW5SI76 za mimovrste - poteče prav danes - ni kaj posebej, nam je pa prišlo prav za eno reč, 2 v bistvu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mRhcPf ()

KlemenSj ::

Vse za šport, prosti čas in športen lifestyle: www.Top4Running.si in www.Top4Fitness.si
Stalna koda GIVEME5, ki dela skupaj z ostalimi popusti.

Badwolff ::

Na prvi strani imajo naprej roza alphafly, 60 evrov dražje kot misterrunning.

Foto ::

? 5% popust na HP kartuše, tonerje in bobne do 4.6.2023 ?

Popust velja za vse kompatibilne kartuše, bobne in tonerje ob nakupu preko spleta.

Ob zaključku nakupa vnesite kodo kupona HP-5

Velja le za naročila preko spletne trgovine!

https://www.e-kartuse.si

 E-kartuše HP-5

E-kartuše HP-5

:)

Han ::

VOYO 1+1 koda: PAJFM4GHAK. - Drugi mesec gratis, koda je unovčljiva do 31.7.2023.

Sopomenka ::

Ima kdo kakšno kodo za Mimovrste?

povzek ::

Na BESTSECRET imajo ta vikend na določene izdelke dodatnih 20% popusta na že tako zelo znižane izdelke (do -80%).
BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma invite koda: V95-ZBQ-UBY
Dobite pa z registracijo s to kodo še avtomatsko silver status in 10% popust pri nakupu, ki pa velja tudi pri nakupu že tako znižanih izdelkov.

house ::

Ima kdo kakšno kodo za ABOUTYOU?

Sharp999 ::

Ima kdo za about you popust?

ales85 ::

Se ena za Bestsecret, ce kdo potrebuje
link

Tomaz33 ::

MOL ima aplikacijo MOL MOVE in nagradno igro za Mercedes GLA

Lahko uporabite promo kodo 80UZ0x0d
Žal moj bonus ne bo tak, da bi vam kaj ponudil v zameno in ne vem ali boste s tem deležni ugodnosti. Lahko pa kdo poskusi in komentira ali je kaj na tem.

Poleg nagradne igre z zelo lepo nagrado imajo uporabniki za 0,02 € cenejše gorivo. Ni ne vem kaj, just saying...

APPluk ::

nevem kam naj bi vpisal to kodo za MOL, imaš mogoče kakšen screenshot kje si dobil to kodo (mogoče so kakšna navodila)?

estons ::

RESERVED 10% popusta pri spletnem nakupu, 2x edinstvena koda (prej prideš, prej melješ):

reesixlrht8im7

reesin83d6ner4

Velja do 30.6.

Tomaz33 ::

vem da sem nekje v postopku registracije/vzpostavitve računa videl prostor za promokodo a ne vem kje.
mi je pa bilo čudno zakaj, ker je zastonj aplikacija, zakaj bi bila promo koda.
««
125 / 129
»»