» »

Kode za popust

Kode za popust

Temo vidijo: vsi
««
128 / 129
»»

s52jk ::

Koda za 30% popust pri naročilu GPS sledilca za pse ali mačke firme Tractive. Odlična zadeva!

https://tractive.com/r/nVd13Y

koko123 ::

CAFELFFE Antistatični stožčasti mlinček za kavo
? -40%-odstotni popust + DODATEN 30-odstotni POPUST?
? Cena kupona [82,49EUR] -40% popusta
? povezava izdelka: https://temu.to/m/ejkj6ftpx9y

Splošna TEMU ref koda za popust

jocoj ::

Trade Republic trgovalna platforma - bonus pri odprtju računa

https://ref.trade.re/3qxk3pzb
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

dunda ::

Trade Republic - referral povezava s koristjo za oba :D

https://ref.trade.re/33r1q1zs
https://www.kacnje.eu

povzek ::

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil priznanih blagovnih znamk pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo. Poleg že tako znižanih cen do 80% imajo trenutno še Valentinov popust - dodatnih 20% popusta na določene izdelke.
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10%.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju.

aversario ::

Kaj ne obstaja noben Google Chrome dodatek, kjer vpisujemo/koristimo kupone?

Ebu Bekr ::

aversario je izjavil:

Kaj ne obstaja noben Google Chrome dodatek, kjer vpisujemo/koristimo kupone?

https://www.joinhoney.com/explore

A111 ::

A! ULTRA za 14,99

Prejmite 3 mesece brezplacne narocnine za A1 Ultra za vsakega prijatelja, ki se nam pridruzi! Ko prijatelj z vaso kodo u24TwtOa sklene novo narocnisko razmerje na kateremkoli A1 Ultra paketu, vi prejmete 3 mesece Ultre za 0 eur, on pa prejme ultra nizko ceno 14,99 eur na mesec za eno leto. Kodo naj uporabi ob sklenitvi razmerja v poslovalnici ali ob klicu na 040 40 40 45. Vec na web.a1.si/ultra-prijatelj. Ugodnost velja samo do 29. 2. 2024. A

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gansta ()

Aless ::

Telemach TV+Internet (eon premium) za 28€ za 2leti. Velja pa akcija samo danes.
Če kdo rabi na ZS.

bastadu ::

Aless je izjavil:

Telemach TV+Internet (eon premium) za 28€ za 2leti. Velja pa akcija samo danes.
Če kdo rabi na ZS.

Predvidevam da samo za nove naročnike...

Aless ::

No da popravim malo moj prejšnji post Telemach akcija velja ta teden, in velja samo za nove naročnike ki imajo možnost telemachovega priključka.
Eon premium = 28EUR/mesec 2leti
+možnost dodatno gsm paket Največ =8EUR/mesec 2leti.
Ostalo pa na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aless ()

misek ::

A to je spet ena čudna ponudba od Telemacha, kjer se po podpisu pogodbe izkaže, da pogoji le niso takšni, kot se predstavljajo pred podpisom?

lolipop2 ::

ima kdo za bike-discount kakšno kodo za popust?

juice86 ::

Aless je izjavil:

No da popravim malo moj prejšnji post Telemach akcija velja ta teden, in velja samo za nove naročnike ki imajo možnost telemachovega priključka.
Eon premium = 28EUR/mesec 2leti
+možnost dodatno gsm paket Največ =8EUR/mesec 2leti.
Ostalo pa na ZS.


Ali je to še aktualno? Prosim za več info.

ZyzzMirrin ::

Pozdravljeni,

Ima mogoče kdo kakšen popust za Shoppster?

hvala
lp D

mitjaa ::

Če kdo potrebuje: https://app.kriptomat.io/ref/join?refer...

Kriptomat je od 2018 preverjena kripto borza s slovensko ekipo, regulirana v Europi.

Če se prijavite s to povezavo in kupite vsaj za 100 EUR katerihkoli kriptovalut, dobite še 25 EUR Bitcoina.

katimm ::

Zanima me ce ima kdo invajt za bestsecret da dobim bonus 15 off za prvi nakup... lahko tukaj ali na zs hvala

Luka50 ::

Ajnat77 ::

Povezava za Best secret, kjer imajo znizane razlicne blagovne znamke. + -10% voucher

In koda za about you: MOJCA25

-40% na MYPROTEIN: TANJA-R46G

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ajnat77 ()

Clone ::

Mimovrste 5€ do 17.3.2024 nad 55€

D2W26P5Z15

botatust43 ::

Mimovrste 5€ do 17.3.2024 nad 55€

DUNKC2Y459

Tamara2 ::

A1 - imam kodo za 40% popust za 24 mesecev na mobilno številko. Pvt.

Cyberovca ::

Ima kdo kakšno kodo za BAM (guitar center)?

DarwiN ::

Mimovrste 5€ do 17.3.2024 nad 55€

DK24BZAPTX
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Sony-Tech ::

Spodnje kode - v skupni vrednosti 1000€ - veljajo na Mimovrste do 30.5.2024:
30€ popusta na izbrane pralne stroje. ~ DZO8VK28FO
30€ popusta na izbrane Beko zamrzovalnike. ~ D1ZR9SRJEA
30€ popusta na izbrane sesalnike. ~ DPHRK5Q44Q
50€ popusta na Vox electronics klimatsko napravo. ~ DD6SCI6I6Y
50€ popusta na Krups avtomatski kavni aparat. ~ DU6D4X1T1N
50€ popusta na Braun IPL laserski odstranjevalec dlak. ~ D1CNTNW7RK
55€ popusta na Lenovo IdeaPad prenosni računalnik. ~ D919DKSN4T
25€ popusta na izbrano Logitech periferijo. ~ DQRN1G8626
25€ popusta na izbrane JBL zvočnike. ~ DMTVRUPWV8
30€ popusta na izbrane Manta električne skiroje/kolesa. ~ D5FUAIE2O7
35€ popusta na izbrane izbrane MS-ENERGY električne skiroje. ~ D3O3D9U57G
300€ popusta na Segway F65I električni skiro. ~ DGZPZFBVBB
40€ popusta na izbrane Trevi električne skiroje. ~ DTQZTNE9XZ
50€ popusta na izbrane Xiaomi električne skiroje. ~ DFIZM3568A
40€ popusta na izbrane visokotlačne čistilnike. ~ DG5NO2JXGO
30€ popusta na izbrane fitnes naprav. ~ DWC7MOTDKL
30€ popusta na izbrane industrijske sesalnike. ~ D2YFRQNT66
10€ popusta na Omron nadlaktni merilnik krvnega tlaka. ~ D6727QCNHY
50€ popusta na LEGO Harry Potter 76405 Hogwarts Express. ~ DU34Z1S2UT
40€ popusta na Joolz Aer športni otroški voziček. ~ D1E2DB6L61
i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

Sony-Tech ::

Nekaj informacij v zvezi z uporabo promo kod:
- Vsaka promo koda se lahko uporabi le enkrat (in v enkratnem znesku), vrednost vašega naročila mora biti vsaj 1€ višja od vrednosti promo kode za popust.
- Promo koda se lahko koristi le za nakup preko spletne trgovine mimovrste=).
- Promo koda ni izplačljiva v denarju. Promo kodo je mogoče izkoristiti le na način, opisan zgoraj, kot popust pri nakupu artikla.
- Akcijska ponudba s promo kodami velja do vključno 14. 4. 2024, promo kode pa bo mogoče izkoristiti vse do 30. 5. 2024. Po navedenem datumu promo koda ni več veljavna in je ni več mogoče unovčiti.
Da bi preprečili napačno uporabo ali zlorabo promocije, prejmete samo eno e-pošto s promo kodami, ne glede na količino upravičenih nakupov v promocijskem obdobju.
i.imgur.com/2msintd.png | Oči Marjan 1976-2014

povzek ::

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil priznanih blagovnih znamk pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo. Poleg že tako znižanih cen do 80% imajo trenutno še Velikonočni popust - dodatnih 20% popusta na določene izdelke.
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10%.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju.

krefi ::

Delim kodo za A1:
Prejmite kar 50% popusta na narocnino za 2 leti. Delite kodo PP-6FNRJR6V z bliznjim. Ko z vaso kodo sklene novo narocnino pri A1, obema podarimo 50% popusta. Ponudba velja do 30. 4. 2024, vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Lk777 ::

Delim tudi jaz kodo za A1:
Prejmite kar 50% popusta na narocnino za 2 leti. Delite kodo PP-U91HMZF7 z bliznjim. Ko z vaso kodo sklene novo narocnino pri A1, obema podarimo 50% popusta. Ponudba velja do 30. 4. 2024, vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

RedMosquito ::

Koda za A1, ki vam prinese 50% popusta pri naročnini za 2 leti.

Prejmite kar 50% popusta na narocnino za 2 leti. Delite kodo PP-U6KULR3H z bliznjim. Ko z vaso kodo sklene novo narocnino pri A1, obema podarimo 50% popusta. Ponudba velja do 30. 4. 2024, vec na web.a1.si/pripelji-prijatelja. A1

jurkokafro ::

Ni ravno promocijska koda ampak nagradna igra. Upam, da vseeno spada v to kategorijo:

https://ergohide.com/sl/pages/best-desk...

Izberite setup, ki vam je najbolj všeč in sodelujte v nagradni igri, kjer lahko OSVOJITE mizo ErgoHide popolnoma BREZPLAČNO!
Nagradna igra traja do 15. aprila 2024.

lebang1 ::

To dobil pravkar na sms če komu prav pride za BOB

prejmi 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti. kako? deli kodo BPPAPKM z druzinskim clanom ali prijateljem, ki se ni bob uporabnik. ko ta sklene novo, bob narocnisko razmerje s to kodo, oba pridobita 40 % popusta za 2 leti. vec na bit.ly/deli-40. bob

BOCo. ::

bob koda za popust: BPPU166

prejmi 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti.

Meee ::

Isto delim kodo za BOB popust, če se bosta prejšnji že porabili: BPPZ1TK

Btw moram rečt da sem z Bobom res zadovoljen, zadnjih par let uporabnik, dela brez težav, pa nikoli še niso dvigal cen.
Tudi menjava paketa med mesecem brezplačno je super. Imaš manjši porabiš podatke, si v appu spremeniš brez stroška v višji paket in imaš do konca meseca dosti več podatkov, obračuna se ti dražji paket le za sorazmerno za tiste dneve do konca obračunskega obdobja.

Vanadium ::

bob koda za popust: BPPH3TU

prejmi 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti.

Gambino ::

Koda za 50% POPUST, če komu pride prav: BPPHG85

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

spacerot ::

prejmi 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti. kako? deli kodo BPPGMAM z druzinskim clanom ali prijateljem, ki se ni bob uporabnik. ko ta sklene novo, bob narocnisko razmerje s to kodo, oba pridobita 40 % popusta za 2 leti. vec na bit.ly/deli-40. bob

ducy ::

Če še kdo potrebuje:

bob koda za popust: BPP6FK8
Akcija - 40 % popusta pri mesečni naročnini za 2 leti.

BBB ::

BOB koda za popust 40% pri mesečni naročnini: BPPNBAV

Popust velja za obdobje dveh let pri sklenitvi novega naročniškega razmerja.
Dodatna pojasnila.

lisjak ::

A1 50% popusta na novo naročnino za 2 leti (6 mesecev tudi brezplačno NETFLIX)
koda: PP-T53RHG5Z

DeusB ::

A1 operater koda za 50 % popust za 2 leti (hkrati tudi sam dobim 50%) Zraven je tudi 6 mesecev brezplačen Netflix in Voyo ali HBO MAX (po izbiri)

Koda: PP-81N39DME

swar ::

prejmi 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti. kako? deli kodo BPPNRK1 z druzinskim clanom ali prijateljem, ki se ni bob uporabnik. ko ta sklene novo, bob narocnisko razmerje s to kodo, oba pridobita 40 % popusta za 2 leti. vec na bit.ly/deli-40. bob

Sparc64 ::

prejmi 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti. kako? deli kodo BPPGFZU z druzinskim clanom ali prijateljem, ki se ni bob uporabnik. ko ta sklene novo, bob narocnisko razmerje s to kodo, oba pridobita 40 % popusta za 2 leti. vec na bit.ly/deli-40. bob

gta4samo ::

Koda za -40% na mesečno naročnino za 2 leti pri operaterju bob ;):

BPPFV9P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gta4samo ()

etis ::

Če še kdo rabi kodo za 40 % popusta pri mesecni narocnini za 2 leti za BOB:

BBP6VAK

w4nkst4 ::

redo.si
ob registraciji:TYM39

1 mesec brezplacnih storitev

DePalmo ::

Meee je izjavil:

Btw moram rečt da sem z Bobom res zadovoljen, zadnjih par let uporabnik, dela brez težav, pa nikoli še niso dvigal cen.

Kakor komu. Ob zadnjih poplavah je v našem mestu vsem ki so imeli A1 mobilno omrežje (torej tudi BOB), odpovedal signal. Jaz ki sem imel Telemach, mi je delal. Tako da sem en večer posodil drugo SIM katero imam za LTE modem, če bi komu zalivalo hišo da lahko vsaj pokličejo koga. Medtem ko sem slišal da je na Ravne na Koroškem ravno Telemach odpovedal. Tako da kar se mene tiče, je idealno da imata partnerja različna omrežja, ravno zaradi takih primerov.

Kn3dL ::

Če komu pride prav BOB koda za 40% popust na naročnino

Koda: BPPCMN3

Več info: https://www.bob.si/pomoc-in-informacije...

fikus_ ::

BOB koda -40% dve leti, velja za nove naročnike
BPPH6DP
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

MrStein ::

DePalmo je izjavil:

Meee je izjavil:

Btw moram rečt da sem z Bobom res zadovoljen, zadnjih par let uporabnik, dela brez težav, pa nikoli še niso dvigal cen.

Kakor komu. Ob zadnjih poplavah je v našem mestu vsem ki so imeli A1 mobilno omrežje (torej tudi BOB), odpovedal signal. Jaz ki sem imel Telemach, mi je delal. Tako da sem en večer posodil drugo SIM katero imam za LTE modem, če bi komu zalivalo hišo da lahko vsaj pokličejo koga. Medtem ko sem slišal da je na Ravne na Koroškem ravno Telemach odpovedal. Tako da kar se mene tiče, je idealno da imata partnerja različna omrežja, ravno zaradi takih primerov.

Bi lepo morali imeti nacionalni roaming in basta.
Vsaj "v rezervi" z možnostjo hitrega vklopa v (bolj ali manj) izrednih razmerah.
Baje je A1 takrat celo imel preko Telekom/mobitel signala (omenil ravno te dni en v sosednji temi).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
128 / 129
»»