» »

[divxvid] JVC Predvajalniki

[divxvid] JVC Predvajalniki

sleepwalk ::

Torej dobil sem JVC DVD predvajalnik (XV-N315B) ki omogoča tudi sukanje Dix-X filmov. Vendar tu se pojavi problem...Nobenih podnapisov, ki so zraven filma zapečeni na CD-ju ne delujejo...Ve kdo rešitev?

Kragulj ::

V kerem formatu pa mas podnapise? Ker nekateri berejo samo .srt koncnico. Probaj convertat .txt - .srt. Pa ne preimenovat ampak convertat. Pa ime filma more bit isto kot ime podnapisov. Primer: I Spy.avi in I Spy.srt.
Ce to ne pomaga pol pa najbolse it na njihovo stran in potegnit nov firmwire dol..

Alec999 ::

poglej tudi ce imas tipko subtitle na daljincu in s tem izberi podnapis nato pa pozeni film.

Lp,
Alec999

Stepni Volk ::

Preveri kateri procesor poganja tvoj ploščkosuk. Če je MTK, pokukaj pri "sorodnikih" kako in kaj (poglej si prvo stran Yamada).
Predvsem preveri ali JVC že ponuja kakšno nadgradnjo - firmware.

Zgodovina sprememb…

sleepwalk ::

Na internetu sem pregledal kar dosti strani za firmware za doticno JVC komponento vendar nekako ni bilo uspeha...Pa še to...Ker sem popoln novinec pri vseh teh stvareh bi vam vsem bil zelo hvalažen če bi poveste mal več o vsem skupaj...Kako convertam podnapise...

dario c ::

Iz zanesljivih virov sem izvedel da obstaja nov FW za JVC Divx predvajalnike, s katerim so opremljeni tudi vsi novi izdelki, prodani mislim da od februarja naprej. Podpira podnapise sub in srt, vendar so šumniki zaenkrat podprti le pogojno (samo č je brezhiben).
Za izdelke prodane pred tem pa svetujem da se obrnejo na pooblaščeni servis, če jim ga lahko flashajo.

kmetovski ::

Lahko da kdo link do firmware-a za JVC XV-N316S? Sem ga pred tremi dnevi nabavil (player), pa mi sploh ne bere nobenih podnapisov pri vrtenju DivX-ov. Ne *.sub, ne *.srt.
LP

kmetovski ::

No, tu je stran na kateri najdete nov Firmware. Podpira *.sub in *.srt (*.txt tudi prepozna, ampak ne zažene). No, spodaj download-ate *.zip file, ga odpakirate in odprete mapo. Not je pet *.rom file-ov, ki jih spečete na cd, daste v predvajalnik in v pol minute je vse končano. Aja, ko se namestitev konča se DVD izklopi. Prižgat ga morate s tipko za odpiranje vratc. Če ga prižgete z ON/OFF, se namestitev prične znova.

http://www.jvc.pl/divx.php?PHPSESSID=cc...

Stran je v poljskem jeziku - firmware je v angleščini.

Šumniki so problem (- če zna kdo popravit firmware.....potem kar), drugače pa naj bi ta program pomagal...

http://www1.freeweb.hu/anystone/Patcher...
LP

kmetovski ::

Dajte prilepit kakšno povezavo, do kakšnega novega firmware-a, če ma kdo... Pa, če kdo ve, da slučajno lahko uporabim kakšen drug firmware, od kakšnega drugega predvajalnika (isti proc. al pa kaj), naj prosim to pove, ker mi grejo ti šumniki že na k.., pa še codec je že bol stari, včasih kak film zajebava.

Dajte no nekaj premaknit.
LP

Igor0 ::

Živjo, bi rabil fw za xv-n422s pa nikjer ne najdem. Iskanja in google ne najdejo nič.
aAli pa vsaj idejo kako pognati podnapise, ker sem že obupal.
Upam da nimam samo jaz tega playerja. So jih menda več naredili.
LP Igor

Igor0 ::

V JVC XV-N422 je čip :

ESS Vibratto II CL
ES 6809 FF C524
TTWCD 639090
LEAD FREE

če to kaj pomaga. Verjetno ga ima tudi kateri drugi predvajalnik, tako da bi morda lahko uporabil flash za kateri drugi predvajalnik.
LP Igor

Alec999 ::

Igor0:
Poimenuj podnapise tako kot film:
MojFilm.avi
MojFilm.srt

ali pa podnapise izberi preden zacnes predvajati film,
tako da se postavis v menuju na podnapis in pritisnes "Play" na daljincu,
nato zazenes film.

Lp,
Alec999

Igor0 ::

Vse to sem poskusil že preden sem sploh pisal post.

Pa ne pomaga.

Podnapisi se ne prikažejo v nobenem primeru, razen na original dvd-ju ali divx-u, kjer so že vmontirani v film.

Karkoli počnem z dodanimi podnapisi nima nobenega rezultata. Sem poskusil tudi tako, da sem film preimenoval v a.avi in podnapise v a.srt, pa v a.sub, pa nič. Ko v meniju izberem podnapise se v zgornjem levem kotu TV pokaže rdeč prečrtan krog. Ko pa izberem film se le ta zažene in dela brez težav in seveda brez podnapisov.
LP Igor

Alec999 ::

Probaj s programom Subtitle Workshop se enkrat konvertirat podnapis v SubRip (.srt) format.
Drgac pa ce mas se vedno v garanciji nesi predvajalnik nazaj.

Je pa drgac cip eden novejsih od ESS sicer se vedno Vibratto ||, pa je mozno da so kj v firmware-u zaj****
Na netu nazalost za ta predvajalnik ni nobenga fw.

Lp,
Alec999

Igor0 ::

Sem poskusil s toliko filmi, da mi nihče ne bo verjel.

Ob prvi priložnosti gre nazaj v štacuno.

Hvala.
LP Igor

Caniggia ::

Ta stran s firmware za divx JVC ne obstaja oz. se je ne da odpret. A lahko še nekdo napiše kak link kje bi si človek lahko dol posnel nov firmware za JVC xv-n315B.

Hvala.

Frenky ::

Mi lahko kdo pomaga. Moja prijateljica ima sledeči JVC Home Cinema
http://www.jvc.co.uk/product.php?id=TH-...

Pa ji ravno tako ne delajo podnapisi. A mi lahko kdo pove, kje bi dobil firmware za nadgraditev, oz. če ga kdo ima, bi ga lahko poslal na email, ali kaj podobnega?

Frenky ::

danix1 ::

Firmware za JVC XVN 420 in 422 najdeš na www.trion.si
Podnapisi preverjeno delajo, tudi šumniki.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

Caniggia ::

Imam jvc xv-n315b divx predvajalnik na katerem mi nekateri filmi ne delujejo pravilno. Barve se namreč prelivajo. Dobiš občutek, kot da nimama pravih kodekov.

Na predvajalnik sem posnel Firmware (katerega sem posnel z linka, ki je bil predlagan na tej strani).

Prosim pomoč, saj mi prav najboljši filmi ne delajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393295 (49791) NejcSSD
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317092 (8131) Rašo
»

[divxvid] Matrix predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
266125 (3002) ringalori

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142187 (1927) Stepni Volk
»

[divXvid] Mercury predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6912166 (7253) Alec999

Več podobnih tem