» »

Plata Socket A - 266 DDR?

Plata Socket A - 266 DDR?

Lucio ::

Kiro plato predlagate. Sem gledal Epox, vendar po različnih forumih pravijo da je treba nekaj lotat po plošči, ter da ima nekaj napak.

Kaj predlagate?

yjj ::

Če imaš sedaj sistem SDR, je brezveze menjat, če kupuješ na novo in bi rad najboljšo plato posezi pa ustrezno dragemu Abitu ali Asusu. MSIju in Epoxu se izogbaj.

Daishi ::

Tenarbolbulsa je zame ( ce izvzameva Tyan MP ) Gigabyte 7DXR !

Ma Promise Raid, AMD 761 NB, Via 686B SB, podpira OC frekvence in multiplikatorja, nastavitev voltaze procu, . . .

Zakon bord, me je preprical bolj od vseh ostalih, ki sem jih probal ( Asus Ali, Asus AMD, Abit AMD, Gigabyte Via ) !

Cena : 336.000 ITL + IVA !

asPeteR ::

Lahko rečem GA 7DXR!!

Odlična zadevca!

Lucio ::

Hvala za vaša mnenja.

V ožji izbor so prišle naslednje plošče:
ABIT KG7-L AMD761 266Fsb ATA100 DDRam AGP4X
GIGABYTE 7DXR AMD761 ATA100Raid DDRam AGP4X
ASUS A7M266 AMD761 ATA100 AGP Pro DDRam

Vsi pravite na Gigabyte, vendar sem jaz do sedaj vedno imel Abit (zadovoljen, vendar ta zadnja Abit KT7A Raid noče na 133 FSB), zato tudi kupujem novo.

Stvar bom kupil v Italiji (verjetno Essedi), kjer so tudi vse te plošče na ceniku. Trenutno imajo ASUS in Gigabyte, Abit pa pride v kratkem.

Abit in Asus so jumperless, kako pa je u Gigabyte. Skratka povejte kakšna je ta Gygabite (jumperless ali ne,...) p seveda vaše izkušnje če jo kdo ima.

LP


Daishi ::

Ga 7DXR je jumperfull ( ma prou FULL ).

Sam sem tezek pristas Abita ampak sem z Gigabyte 7DXR superzadovoljen !

Naceloma lahko vse delas tudi iz BIOS-a razen spremembe multiplikatorja !

Athlon 1.4 sm spravu na 1650 pri 11x150 z Corsair 2400 DDR in dela zakon. ( pozimi sicer nadomesca tudi pecico ampak . . . )
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Lucio ::

Daishi: predpostavljam da delaš v Essediju v Gorici. Jaz sem iz Kopra in sem svojo Abit KT7A Raid kupu v Trstu. V resnici sem kupil KT7 Raid, vendar mi je po par mescih nehala delat, tako da sem jo reklamiral in dobil KT7A Raid (vendar sem čakal dva meseca).
Žal pa ta plošča noče it na 133 MHz (kljub temu da bi morala). Že pri 103 FSB postane nestabilna. Prej sem lavfal mojega Durona 600 na 1G (112*9), sedaj pa ne gre niti na 103 (trenutni je na 10*100).
Kaj misliš da bi jo zamenjali ker ne gre na 133 v razumnem roku (ker nočem več čakat 2 meseca).

Pa še to: kaj misliš da je mogoče da plošča noče na 133 zaradi procesorja (po moje ne).

Daishi ::

Bojim se da je prou CPU kriv !

Oz. Voltaza na CPU-ju !

Probi na 1.75 V !

Zal KT7A Raid ni vec dobavljiva, tako da bi morali cakat na zamenjavo !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Lucio ::

Trenutno ga imam na 1,85 tako da višje ne gre. Temperatura pa je 40 C.Zdi se mi pa čudno da bi bil CPu, ker noče niti na 103, čeprav je prej lepo delal na 112 FSB.

AntiC ::

Jst dobim jutr Abit KG7 pr jae za 39k SIT. K poznam tm ludi. Jst bi reku da je abitka kr najbolsa izbira.8-)

BaTeMaN ::

Kje v SLO se dobijo Gigabyte plate če sploh ???

ChiefThunder ::

pri electri poglej...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Spajky ::

Daishi, kdaj je pa tebe Egon zaposlil?8-)

Daishi ::

Zaposlil ? Solastnik sem ! ( Tako kot Egon )
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GIGABYTE? ASUS? ABIT?

Oddelek: Kaj kupiti
181265 (956) krucymucy
»

Se zmeri ne vem kaj naj kupim ?

Oddelek: Kaj kupiti
101020 (853) Daishi
»

Proc & plata ?!

Oddelek: Kaj kupiti
281480 (1096) Daishi
»

Katero DDR plato sedaj v SLO :

Oddelek: Kaj kupiti
6946 (864) AntiC
»

Najnovejsa DDR plata!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
281734 (1350) ZanzeK_001

Več podobnih tem