» »

Dodatki k prehrani - HERBALIFE

Dodatki k prehrani - HERBALIFE

Dr.S ::

:D
No pa malce spregovorimo še o prehrani.
Ker dnevno ne morem zadovoljiti potreb svojega športnega organizma, jem vsaj 3x na dan, razmišljam o dodatkih k prehrani.

Dobil sem ponudbo prijatelja za HERBALIFE, si ogledal tudi vse o njih na netu in nekako se odločam.
Pravi da je vse bazirano na naravnih substancah,
da je proizvod že 25 let na tržišču in da niso imeli še nobenega primera, ki bi mu proizvodi te znamke škodil.

Kaj mente vi, gotovo že kdo dodaja to k prehrani?
Res ni nič stupenih substanc v tj prehrani /baje je vse bazirano na soji/?

BigWhale ::

Konec koncev, je vse naravno. ;)

> da je proizvod že 25 let na tržišču in da niso imeli še nobenega
> primera, ki bi mu proizvodi te znamke škodil.


25 let z nespremenjeno sestavo? ;)


> Ker dnevno ne morem zadovoljiti potreb svojega športnega organizma,
> jem vsaj 3x na dan, razmišljam o dodatkih k prehrani.

Kako pa ves, da ne mores zadovoljit teh potreb? Kaj pa jes? Si sam sestavljas jedilnike? Cesa ti manjka? Bljakovin? Ce bi res rad naravne stvari, potem se odpravi v Jato in si nakupi jajcne beljake. Tam je precej tega. :)

Dr.S ::

baje se je sam produkt seveda razvijal - sedaj že nova generacija Shapeworks.

KAKO VEM, tako da sem lačen in neprestano odpiram hladilnik!
Samo z jajci vsak dan se pa ne da. Razen če nisi kura.

Še kako mnenje?

jRk0 ::

Jej 5x na dan. Zajtrk, malica, kosilo, malica, vecerja.
Pa cimbolj raznoliko. Pa kruh vedno zraven. Pa ne bos lacen
You fuck up once, you loose two teeth.

zerox ::

Lahko še povprašaš na forumu mojTrener.com

der_Alte ::

Herbalajf... LOL. Je zgleda zmanjkalo forumov, kjer še niso "spregledali", pa je zdaj še Slo-tech na vrsti, kot sredstvo reklamiranja.

Tic ::

Sam res :)
persona civitas ;>

BigWhale ::

Dr.S

To lahko pomeni samo to, da se narobe prehranjujes. Dokler si ne sestavis diete in se je ne drzis ne bos vedel ali rabis dodatke ali ne.

Golden eye ::

Loki ::

zjutraj in po treningu (ali kako drugace) whey protein (npr. designer), kot nadomestek obrokov pa recimo tole.

napisi kaj vse vsebuje tisti herbalife.

Zheegec ::

Pojdi na www.poljub.com pa tam išči za herbalife, boš našel neko zelooo dolgo temo.

Anyway, trening in kakšne proteine po treningu in pa zdrava prehrana je vse kar rabiš.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BlackHole ::

KAKO VEM, tako da sem lačen in neprestano odpiram hladilnik!

Ja in kako zdaj veš, da ti nekih živil primanjkuje? Jaz bi prej rekel, da se napačno prehranjuješ. Kakšen je pa kaj tvoj indeks telesne mase mimogrede? Moj foter tud recimo kar naprej hladilnik odpira in bi rekel da je to bolj od slabe (grde) razvade kot pa lakote ali kakega pomanjkanja.
LP Marko

Blinkys ::

Lp

Mene pa zanima če ima kdo kaj izkušenj s temi dodatki. Dobrodošle so vse pohvale in graje.

DimmniBurek ::

Predrago za to kar dobiš. Večinoma sam cuker. poglej si raje športne izdelke, npr. v trgovini Maxximum Shop. imajo na spletu tudi trgovino.
kaj te sploh zanima iz ponudbe? Kvalitetne beljakovine? Bi rad pridobil na masi? Shujšal? Bolj zdravo živel?
There Is No Stronger Drug Than Reality

koyotee ::

DB, a ti delas pa reklamo za maxx?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ciklamen ::

Am, sam imam to, ta Herbalife in moram povedat, da če to ješ (piješ) se ti pozna kar precej na telesni masi (shujšaš).

Je pa res, da ga jem za zajtrk in za večerjo, ob tem pa ne telovadim prav pogosto, saj mi je zunaj malo premrzlo, da bi se rekreiral, doma imamo pa pokvarjen odbitrek..

Vglavnem, kombinacija tega in dosti vode + telovadba je garancija za izgubo ogromno telesne (odvečne) mase.
- End of the Post ->

MeGreat ::

če kupujete proteinske napitke kupujte vsaj natural variante. boste kar presenečeni kako lahko naredijo čokolado ali druge okuse iz tega

kar hočem povedati, da je tam notri polno barvil, sladil in ostalega sranja kar na dolgi rok ni zdravo

Blinkys ::

Ne v bistvo nerabim za hujšanje oz. za pridobivanje mase. Težijo me glavoboli, utrujenost in pa velik pulz. Prijatelj je imel podobne probleme (migrena) pa je začel to jest in po 2-3 mescih so hudi glavoboli nehali. Nevem sicer katere izdelke je jedel. Predvsem me zanima katere izdelke priporočate za te probleme. Drugač pa se interesiram tudi za zdravo prehrano.

paljer ::

Kupi si koncetrat sirotkinih beljakovin, z okusom ali brez po želji. Brez okusa se moraš navadit na izrazito neprijeten okus, drugače pa gre. Glede same koristi sem nekoliko skeptičen, nikoli nisem čutil posebnega napredka z jemanjem teh beljakovin. Vse se da nadomestiti s samo prehrano, razen, če nisi 100kg+ in kvihtaš neke izjemne teže.
Sam se tako beljakovinskih dodatkov ne poslužujem, pazim malo na prehrano. Za boljše športne rezultate pa moraš poseči po izdelkih, ki se jih dozira v nekoliko manjši dozah:).

MeGreat ::

tudi če kvihtaš hude teže dodatkov nujno ne potrebuješ. je normalna hrana veliko boljša.
whey je sicer ok,ampak nič boljši kot npr liter mleka(obadva imata vrh aminokislin v krvi po 1 uri, saj se kazein in whey v mleku prebavljata ločeno)

koyotee ::

proti migreni je hitra pomoc kar kak joint ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

DimmniBurek ::

Glavoboli so zaradi drugih stvari lahko, in ni nujno da boš s herbalife(ali kakimi drugimi športnimi dodatki) kaj odpravil.
Za začete spije 4litre vode dnevno, pa poročaj čez en teden. Svetujem ti nakup multivitaminskih tablet in pa skoraj nujno Omega 3 maščobne kisline. Najcenejše so v Maxx shopu, ne kupuj v lekarnah ker so predrage... In če ti to ne pomaga se začni (več) gibat. Počutje je pri športnem načinu življenja in bolj zdravi prehrani 100× boljše. Verjemi.
Sem bil tudi jaz zaveljen prase, nikoli nič športal, jedel svinjarijo. Ko mi je kliknilo sem začel paziti kaj jem, se začel veliko gibat, zdej se pa ne morm ustavit. Danes sem se z biciklom gonil po snegu npr. :D

koyotee, ja sam more bit prav staf notr, kr včasih lahko poviša prtisk in ni prijeten filing met "velike glave":D
There Is No Stronger Drug Than Reality

MeGreat ::

glaobole boš odpravil z zdravo prehrano. mene je prej vsake dva dni glava bolela zdaj me pa že par mesecev ni. sem pa totalno spremenil prehrano, torej dovolj maščob iz oreščkov, olivnega olja, ribje olje, dovolj beljakovin in oh po potrebi

pa seveda ene 5litrov vode dnevno oziroma popijem toliko kot mi paše

Tear_DR0P ::

če nekdo venomer odpira hladilnik in ima občutek da je lačen, potem mu je samo zelo doooolgčas - oziroma se mu ne da početi tistega kar bi moral - ponavadi
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037491 (14661) link_up
»

Kako pridobim telesno težo in mišično maso?

Oddelek: Loža
338633 (8095) _Enterprise_
»

Pridobivanje Mišične mase??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23037697 (28102) CleanPower
»

Proteini

Oddelek: Loža
184208 (3313) poweroff
»

Kako pridobiti na kilaži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9620900 (16837) Saladin

Več podobnih tem