» »

Thermaltake BigWater cooling komplet

Thermaltake BigWater cooling komplet

Vanich ::

A je že kdo nabavil BigWater cooling kit , da mi ga lahko opiše iz prve roke ?
Ker, review-i so zelo pozitivni, vsi ga hvalijo , da v primerjavi z drugimi, celo dražjimi kompleti rastura, pa me zanima če je res tako tih (kar mi je najvažnejše) in pa oh in sploh super-duper mega turbo dizel injekšn ?

JAE ga ima za 19.500 kSIT, a se splača ?

BigWater review



Še slika vseh komponent v kompletu:

  • spremenil: Vanich ()

OZZY ::

Uporabi iskanje....

Pa pc-dom mislim ,da ma šeboblj ugodno ceno kot jae..tud če ptt uračunaš...Sam ne vem če so še na zalogi..
Go with the flow.

Vanich ::

O.K. sem prebral staro temo. Hvala.

Vendar me vseeno zanima še kakšno mnenje uporabnika.

MEDENA ::

kje je stara tema ?

Eddy ::

Jest ne vem kje v Sloveniji takšna cena, ko je povsod drugje cena okoli 30.000 Sit.
Sumim na slabšo kvaliteto... res ne vem... 8-O
www.ekwaterblocks.com

Cranchi ::

malo si sposojam temo, pa vendar, nevem zakaj ima ta pcdom tako noro ugdono, res da so cene brez davka, samo ko pristejes tistih 20% dobis se zmeraj najcenejso ceno dalec na okrog tudi ce gledas nevem kaksne trgovine v sosednjih drzavah..

zagledu sm se v supertalent rame, registerd, hladilnik, pc 3200 512 mb samo 16k sm gledal teste in se odlicno obnesejeo..

DominusSLO ::

hehehe tiste cevke zgledajo prav smešno tanke:D, je pa res, da je cena zelo nizka...

haX(x)Xor ::

true...:\
They'llAllwaysPutBlameOnMe,AndTellThePublicLies,ButI'llBeHereALongLongTime'CosTheSpiritNeverDies.I'llFlyMyFlags,I'llFightForVictoryAndI'llJustKeepOnFighting!!

markko ::

Nabavu sem ga 3 dni nazaj, en dan je delu na mizi (pač mal testiranja), pol pa v mašini. Hladi mi Xpja 2000 in nimam niti ene pripombe na delovanje. zadeva je skoraj neslišna, vent. na hladilniku = 5V, ampak čist zadost piha, res pa je, da ga mam na zunanji strani ohišja. Moti me le posoda za vodo, kr je iz iber slabe in švohtne plastike, sam jo tak ni nujno dat zraven. Blok je med najjačim kar sem jih meu priložnost preizkust, pumpa je pa tut dost močna za en sam blok... Uglavnem, mi niti mal ni žal za nakup.
Hasta La Victoria Siempre !

tiborrr ::

Ah, mogoce sem starokopiten, a tako delikatne zadeve kot je tekocinsko hlajenje ne zaupam mainstream firmam, ki delajo to po xxx komadov na uro.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

mzidy ::

Bi mi držal AMD Bartona 2600+ na idle pod 40stopinj???

Eddy ::

Kaj te zanima koliko imaš v idle.... bistvo je kok maš polno obremenjen....
www.ekwaterblocks.com

tiborrr ::

V idleu se moj 1700+ na 1.8V na 2.1GHz doseze 31°C z Zalmanom CNPS-6000AlCu in dvema 120mm Titan ventilatorjema na 5V (precej neslisno).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje v kompletu ali po komponentah?

Oddelek: Kaj kupiti
182012 (1232) Mitja358
»

Temp. procesorja x2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211560 (1093) OrkAA
»

BIG WATER ( °C ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594434 (2738) ČIP 008
»

Visanje voltaze na Athlon64 3200+/512K S939 - Venice

Oddelek: Navijanje
271645 (1111) SrBo
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
433004 (1751) alesr

Več podobnih tem