» »

Kako poslušati s slušalkami ?

Kako poslušati s slušalkami ?

ptg ::

Pozdrav vsem!

Question :
Hočem poslušati s slušalkami, da ne bi motil okoli živečih.
Hec: v navodilih piše, da je potrebno slušalke priključiti na izhod, kjer so zvočniki.
Very funny.
A zdaj bom pa vedno pretikal vse konektorje.
A je to res to ali je še kakšna druga varianta, recimo kakšen switch lahko naredim sam,
mogoče se tudi kupi ampak TO NI TO.
Skoraj ne morem verjeti, da ni softwerske opcije za to. ( Asrock plata K7VT4A+)
Spredaj je izhod za slušalke, ki pa špilajo veselo z zvočniki, kljub temu, da kjerkoli je
mogoče nastavim HEADPHONES...

Pa vi ?

Ptg

[_MW_] ::

Vreji bi blo tuji 2 zvocni....ono ko mash na plati za zvocnike, pa nabavish se eno poceni za slusalke na pci pa samo preklaplash pol med zvocnima karticama. Al pa nabavish oni razdelilec pa mash slusalke in zvocnike na 1x priklucene....ko rabish samo slusalke pac zvocnike vgasnes
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [_MW_] ()

Ziga Dolhar ::

Sej ni važno, al je "izhod" za "zvočnike" ali "slušalke" -- gre za "izhod" in nanj lahko ovesiš kar češ, jebote. Razne nastavitve so bolj ali manj "optimizacije" (prostorsko konfiguriranje ipd).

Nabavi si en poceni "razdelilnik", ki ga vtakneš v izhod, nato pa vanj hkrati zvočnike in slušalke. Bemomast.
https://dolhar.si/

K0K0 ::

Ne vem kaj kompliciraš če imaš spredaj posedej izhod za slušalke? Pač ugasneš zvočnike pa je.

ptg ::

Hvala za nič.

V vprašanju sem si že sam odgovoril.
Softwersko se ne da, dve kartici je BV, ugasniti zvočnike ne morem, ker je subwoofer s komandami pod posteljo, daleč....
V poštev pride switch ali pa, da potegnem kabel za ugasniti zvočnike.

Lahko noč,

Ptg

kihc ::

Heruculesovi Fortissiomo serije so imele tole -- dva izhoda, in potem si v winsih z dvema klikoma lahko preklapljal. Še zdaj mi je žal da sem ga dal naprej ...
x

CaqKa ::

Sej ni važno, al je "izhod" za "zvočnike" ali "slušalke" -- gre za "izhod" in nanj lahko ovesiš kar češ, jebote. Razne nastavitve so bolj ali manj "optimizacije" (prostorsko konfiguriranje ipd).

Nabavi si en poceni "razdelilnik", ki ga vtakneš v izhod, nato pa vanj hkrati zvočnike in slušalke. Bemomast.


mu nič ne koristi saj bodo zvočniki še vedno špilali in motli one okoli stanujoče.


no jaz predlagam tole rešitev:
kupiš en meter do dva kabla. na eni strani daš moški klinker 3,5 mm (bananca) na drugi strani pa ženksega. s tem si v bistvu narediš podaljšek.
ta podaljšek pa potem potem nekam bližje k sebi. recimo zraven miši. ali pa na tipkovnico. potem pa še kabl od vuferja tja zapelji. in ko rabiš slušalke vklopiš slušalke ko pa vufer pa vufer.

Trancedeejay ::

A dej ne bluzite. Clovek kupi razdelilec za izhod(tamala stereo banance z dvema izhodoma). Ko bos hotel musko na slusalke poslusat, bos pac zvocnike izklopil, slusalke so pa itak skos lahko priklopljene.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

jRk0 ::

Skorajda vsi zvocniki se dajo komot ugasniti na satelitu in velika vecina jih ma izhod za slusalke na satelitu...takrat zvocniki samodejno utihnejo
You fuck up once, you loose two teeth.

CaqKa ::

trancedeejay, če pa tip pravi da se mu ne ljubi za računalnik skakat. kaj bo razdelilec pri tem izboljšal? da bo šel zvočnike izklaplat? ko je že enkrat tam potem mimogrede izšteka zvočnike in vklopi slušalke. BREZ razdelilca.
on bi rad imel vso zadevo bolj pri roki.

Myth ::

Ne vem, kakšne zvočnike imaš. Ampak maybe bom lahko odgovoril. Jaz sem mel navadna dva zvočnika, pa sn moral vedno za comp skakat pa preklaplat na slušalke, zatem pa sem si nabavil zvočnike, kjer imaš v 1. tudi izhod za slušalke (če razumete). In problem je rešen. S tem, da pač imam tale 1. zvočnik na mizi, da lahko vtaknem al pa iztaknem slušalke. Podnevi ko se stari bunijo, samo slušalke vtaknem v zvočnik in voila, rešeno.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

iso2000 ::

Jaz sem si pa naredil takšno preprosto stikalo. In glede na tvoje težave, tudi tebi svetujem isto zadevo.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preklop med zvočniki in slušalkami

Oddelek: Programska oprema
62215 (1994) Dzhimen
»

Zvočniki in slušalke istočasno?

Oddelek: Zvok in slika
494859 (4452) eric_cartman
»

Priklop navadnih slušalk na optični audio izhod?

Oddelek: Zvok in slika
295052 (4653) Janac
»

32LG3000 televizor

Oddelek: Zvok in slika
102231 (2006) goblinsly
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497342 (5118) bullet321

Več podobnih tem