» »

Kdo ma večga

Kdo ma večga

burekar ::

Mal čudno vprašanje, a zanima me kakšno je povprečje v Sloveniji. Za Nemčijo in Ameriko sen že videl podatke, a za Slovenijo pa še ne. Torej bi lahk naredil tukaj anketo in bi zračunal povprečno dolžino. Prikrajšanih jst ne mislim zajebavet in tudi vas prosim, da jih ne. Prosim za iskrenost. Tisti, ki ste še v bolj rastnih obdobjih vas prosim ,da to tudi napišete.

19.5 cm.- mogoč bo še rastu.

undefined ::

15" zaenkrat, se pravi 38.1 cm. Sux. :(

Nameravam pa v prihodnje kupiti vsaj 19". :D

Nemelk ::

iceman:
zelo duhovit odgovor:P
Nemelk ™

ns-miha ::

220/210, mislem jet pa na 250/230 :D



aja sej si spraseval koliko mamo mx-e navite :))
sovrazim niggerje, zide

Yohan del Sud ::

Zakaj bosanke ne marajo srbov.

Ker imajo tope in tanke.


BTW Burekar, ti boš nucu eno tako XXL pi... 8-O>:D

burekar ::

Sem mel prav, ko sn mislu, da ne bom dobu odgovorov.
A mate res tolk kratke al kaj, da nočte povedat? Sej vas ne bo noben zejbavu no.

Yohan del Sud ::

Nič osebnega, ampak take zadeve najdeš na tem forumu.
:\
Sllo-tech forum, no, nekako ni za tovrsten hardver najbolj praktičen.

tejka ::

Ali pa na tem forumu...
Se bodo z veseljem s tabo pomenili o tem.:D

Thomas ::

tejka, že 2 dni skušam ugotovit, kaj si napisala v PROTOKOL. dej repostej sem pliz?!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tejka ::

Jaz sem se pa ze cudila, zakaj nic ne komentiras. ;)
Ne morem ti repostat, ker nimam shranjeno.:(

Drugace pa...poskusi v poznih nocnih urah, takrat se mi zdi, da slo-tech malo k sebi pride.:))

tejka ::

Thomas,
nasla svoj odgovor v cashu:)), dobis na mail, ok?

ChiefThunder ::

eh, jz mam mejhnga ;)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

SpiDEr8 ::

PIZDA folk napište kr model hoče met!!! Al pa ne pište 0!!!! Stary si ga grem zmert ...... :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

SpiDEr8 ::

PIZDA folk napište kr model hoče met!!! Al pa ne pište 0!!!! jest bom napisu 0:|
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

ChiefThunder ::

ej model, ti si mal zmeden. >:D:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

tejka ::

SpiDEr8,
mal umiri svoje hormončke!

btw, si ze nasel tako "veliko" ravnilce, da si si ga lahko zmeril? :P

Ups, sorči...spregledala, da si napisal 0. :)

||_^_|| ::

www.spolnost.com oni majo tut forum pa tm probi

btw a ni blo neki podobnga zanč na jokerjovmu forumu?

burekar ::

Tolk o tem, kolk odgovorov sn dobu.

MaverickT ::

OK očitno bom jaz privi ki bom resno odgovoril. 17,5 ~1
Ne vem ali ste res sramežljivi ali pa neodrasli! Drugače pa vsak ima pravico do svojih odločitev, ali bo postal ali ne, ampak prosim če nimate pametnih komentarjev ne se zajebavat. Pač ne odgovarjat!:|

SpiDEr8 ::

pa briga me sam model je odpru temo ke dela anketo (or whatever) pa je dobu 1 odgovor do zdej!!!
PS. Tejka ke si napisala tole "Ups, sorči...spregledala, da si napisal 0."
KAJ PA SI PRIČAKOVALA SEJ SM VESOLC!!!!!!! :P
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

A.J. ::

Ok, bom pa še jst napisu. Sam ne se mi zde režat če mate večje, raj uživite tiho zadovoljstvo. Glede komentarjev se pa strinjam z Maverickom.
Torej: 18 cm, pa mogoče bova oba še kej zrasla.

ChiefThunder ::

hmm skromnost...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

billy ::

Oh kako so nekateri plitki. Sploh ne vem kaj je takega v tem, ce fant sprasuje o tem kdo ima vecjega, vsi vemo da nima noben tle velikeg 50cm (toliko koliko je najdaljsi) in 3cm ( toliko koliko je najmanjsi) tako da noben nebo povelicevan v zvezde in zatiran v drek. V bistvu je pa kurac samo izrastek na telesu ki je pac v doloceni meri povezan s sexom, ampak recimo da ima 10% vloge pri izvajanju le-tega. Lahko se gremo kdo ima daljsi, debelejsi, neznejsi, mocnejsi(etc) jezik.....Ker pomoje ima jezik vec vloge pri zadovoljevanju zenske kot pa penis..

Sergio ::

billy: prva pametna v celotnem threadu... bravi :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

blue96 ::

BILLY ocitno jezik ma, zato da vsak dan ga notri da...
a nism pesnik...??
.

billy ::

Talent :P

burekar ::

Billy, razn če si profesionalc v pussy eatingu, se ne strinjam glih s tabo. Pustte druge stvari, odgovorte na vprašanje, al pa ne pisat postov.

undefined ::

slo-pr0n.com ? >:D

billy ::

mogoce sem pa slab v navadnem sexu in imam malega kurca........ne bluzi ti nekaj burekar, sicer te pa nisem videl da bi podal svojo "mero"

billy ::

aja lol...hahaha....ti si tisti ki je tale post pokrenil......

no pa ti povem.....povprecje v sloveniji je 15.5cm in 12cm obsega....

pa verjetno je vsakemu jasno da si ti zacel to temo, zato kr si pac videl kako je tvoj vecji od povprecja in si se hotel pobahati sedaj tu. ja...pa pussy eating ni tak hard as it seems......bisexualci pravijo da je fafanje dosti tezje

Assassin ::

:D

nazadnje sm si ga mero v OŠ, pa je že te blo ono ravnilo, ko ma dosti likov gori drastično prekratko. HA!
če se sončim na nudl plaži, mam pol stalno na stegnu do kolena široko belo liso.
pa še to...kratkih hlač pa itaq ne morem nosit že od 5. razreda dalje, najkrajše, ki mi skrijejo moj Kembelj so kapri.

PS: ko sm na krvodajalski fasau erekcijo, mi je vso kri iz pakla potegnlo nazaj:)
Ill stick my dick in your ear and fuck what you heard

blue96 ::

na ta post sodeč se pa potem na krvodajalsko akcijo ne bi smeli mladi vozt... sploh tisti ki,,... mah preberite prejsnji post, za umret.:D:D
.

Matek ::

Ej folk, zanima me od kod vi merite. En frend nam je v šoli reku, da ma okrog 25, pol se je pa izkazalo, da je še jajca zraum zajel.:D

Sicer pa se strinjam z billyjem, sploh nima tolko veze, oziroma še več, manjši in srednji kurci so znanstveno dokazano boljši in bolj uporabni.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Aja, za tiste, ki mislite da mate premale pa KLIK!

name: scooby
pass: snacks
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

po pravic povedan tm okol 14-15cm .... sm pa 8class OŠ .....

Matek ::

Aja jaz sem pozabu napisat 16cm 8 razred
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

madmenmato : ni slabo ;))

Tomi ::

Joj, kako radi ljudje delamo statistike in se nekam umeščamo..
Sicer je pa tema dokaj zabavna>:D
metrodusa.blogspot.com

Kaboom ::

imam 15,5cm dolgega, navitega na 25cm, torej 160% povečanje. hladim ga s tekočim dušikom, samo je med spolnim odnosom hlajenje oteženo, zato ga imam takrat navitega samo na 20cm, takrat gre z navadnim zračno/vodnim hlajenjem brez problema. včasih ko testno povečujem množilnik preko 25cm mi zašteka pa morem izdrkat seme, potem je boljše, še ima kdo podobne težave ?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Tomi ::

Tale zadnji post pa ubija..
Sicer pa, si poskusil dati termalno pasto:D
metrodusa.blogspot.com

Kaboom ::

sem probo s silver titan, pa me je ribalo, sem pa pozneje zvedo da so koščki srebra not... zdaj sem pa na navadnem baby-oilu.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Simko ::

ironija: spomnim se, da so se na tem forumu pred kakšnim letom mogoče delali norca iz Jokerjevega foruma, ker so se pogovarjali o tej temi - zdaj pa....

Aja, verjetno so ljudje iz tistea foruma prišli sem |O

R0K ::

Simko morš to mal razlikovat..........na tem forumu vidiš tako temo vsaka pol leta .... na menjalniku pa vsak dan ! ....to je razlika......

SkIDiver ::

Pazte da vam ne pregorijo zarad preslabga hlajenja. Malo višje pa na desni mate test coolerjev. Pa pazt kako coolerje gor natikate da si ne boste odkrušl jedra. Ata pa mama bosta težko garancijo upoštevala:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtorska pogodba

Oddelek: Loža
143479 (2271) Kleemen
»

Vampirska

Oddelek: Loža
111706 (1383) Asgard
»

Zakaj se sploh trudite in odgovarjate na poste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
503866 (2836) Pisk
»

dekleta na forumu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
674801 (3680) Klemenn

Več podobnih tem