» »

ADSL in SiOLov client

ADSL in SiOLov client

aky ::

Ali imam samo jaz probleme z SiOLovim connect clientom, ali pa je to splosni pojav... Skratka, Windows 2000 in SiOL connect mi velikokrat spusti routing... Tako ne pridem niti do DNSa. Pomaga recimo IRC, ki vsake 5 sekund rukne DNS request, pa se to traja kako minuto. To se dogaja relativno pogosto.

Cudno se mi je zdelo, da v Linuxu nisem imel teh problemov. Deluje like a charm. Zato sem zacel iskati nadomestek za ta butast SiOLov PPPoE in nasel odgovor na http://www.accis.de/specials/raspppoe/r....
Zadeva se imenuje RasPPPoE in deluje tako da k obstojeci mrezni kartici dodas PPPoE protokol. Instalacija pa se ustvari prevdo-modem preko katerega uporabljas cisto navaden Dial-UP. Zadeva dela super. Stabilno in sedaj ze dva dni brez problemov. Probajte.

Mene pa v bistvu zanima, ali sem jaz edini burek ki ima (oz. je imel) probleme z SiOL clientom?

DeViCeD ::

Nisi bil edini :-)
Povej, a se ti ta klient sam poveze, ko te SiOL disconnecta?
Lp,
Dejan
So, if I press C, E and G I play C?

aky ::

Ja. Kot v "normalnem" dialupu imas tudi tukaj opcijo "Redial if line is dropped.".

CANSER ::

Greetings!

Well done :)...10x!

Regards,

CANSER out...

Igor ::

ja siol klient je bedn v 2000, samo un drugi rasspoe al ka jje ze ma pa eno moteco lastnost (vsaj pr men je blo) in sicer da je vsake par minut vse steknl za nekako 3 sec (in net in comp) ...

DeViCeD ::

Se mi zdi da v navodilih pise ... Si odstranu TCP/IP protokol iz kartice ki je priklopljena na modem? Ce se potrebujes TCP/IP, potem daj notri staticni IP ...
Lp,
Dejan
So, if I press C, E and G I play C?

Dalmatinc ::

A to se pravi da lahko ponovem goljufamo in imamo skoz isti IP ???

aky ::

Cetudi bi to slo, te sistem nebi spustil skozi, ce bi bil IP ze zaseden.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951363 (23113) simone
»

Problem z ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
141651 (1303) Gandalfar
»

SPet ADSL?

Oddelek: Omrežja in internet
161456 (893) neki123
»

router+adsl

Oddelek: Pomoč in nasveti
222177 (1951) TribesMan
»

Adsl vprašanja

Oddelek: Omrežja in internet
332288 (1732) Vrvy

Več podobnih tem