» »

Plata z NF4 cipovjem 939 podnozjem!

Plata z NF4 cipovjem 939 podnozjem!

1
2
»

Malecky ::

Abitke so tukaj!

Jaz jih bom prodajal za...

AN8 38600SIT
AN8 Fatality 48600SIT

fatality mislim da je ze razprodana se ne da dobit vec ta teden.

SonGoku ::

Jaz bom pa pridno čakal na revizijo AN8 Fatal1ty. Mogoče že kdo ve, kdaj bi naj prišla?

lp

Malecky ::

Revizijo?

Sej so fatality plate.

WhiteWolf ::

Kaksna pa je razlika med AN8 in AN8 Fatality?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Boki_ ::

Fatal1ty je dost slabša od DFI nf4 ultra-d, k je cenejša celo. DFI je dost bl navijalska zaradi visokih voltaž (vdimm do 4V na DFI, abitka sam do 2,8V).
I'm back

piek ::

Bravo Tom, ti kar daj 4V, pa skuri procesor v susu, pametnjakovic. Za A64 procesorje je obce znano, da njihov pomnilniski krmilnik trpi pri voltazah nad 2.8V, kar pa je nad 3.1V je pa ze kar kriticno.

Meni se zdijo take poteze DFI-ja totalna neumnost, potem bodo imeli pa veliko reklamacij, ker neumni uporabniki ne vejo, kaj tocno sploh pritiskajo...

Piek
--- Finish it off if you started it! ---

piek ::

ABIT AN8 Fatal1ty pa je ze na voljo pri uvozniku, Sunrise d.o.o. iz Ljubljane. Prve kose se je dalo dobiti ze v cetrtek!
--- Finish it off if you started it! ---

Malecky ::

Fatality je sam ena prsla, se je pa ne splaca raje obicno AN8.

WhiteWolf ::

Ja saj ravn to jaz sprasujem, kaksna je razlika med Fatality in obično AN8?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Malecky ::

Dodatno hlajenje (brezveze)
Ledice (Brezveze)
Huda oz boljsa integrirana zvocna (ni brez veze ce rabis:)

MEDENA ::

piek : pametnjakovič .....novi imajo boljši mem controller.

piek ::

@medena:
Za do 4V boljsi!? Ah daj no daj. Pa pojdi z glavo skozi zid in mu daj 4V, bi rad bil zraven, ko bos pozelenel. :D
--- Finish it off if you started it! ---

cbelica ::

A ni to z mem. controller-jem pa visokim Vdimm bilo problem samo pri doloceni maticni plosci z dolocenim chipsetom?

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

MEDENA ::

piek

winchestri pa sploh...dej folk ma 24/7 3.6v z dodatnim hlajenjem ramov.

DominusSLO ::

2.8V je za navijalce premalo, 4 pa je pretirano...
Resnici na ljubo pa ni kaj dosti primerov skurjenih procov na netu, sem pa že videl dosti primerov, da gonijo na 3.6V. Vsekakor je boljše imet zalogo(dfi), ker je čisto možno, da bodo s časom prišli ven a64 939 proci, ki bodo popolnoma imuni na to voltažo.

piek ::

Kaj se sedaj ven vleces?

3,6V ni enako 4V. In pri teh voltazah je ze 0,05V lahko razlika med "zivljenjem in smrtjo".

Prizanaj da veckrat tudi sam bleknes kako neumnost, ne pa da znas le s prstom kazati kot mali otroci.
--- Finish it off if you started it! ---

Moonman ::

Včeraj sem nekaj testiral in sem pozabil spustiti napetost na boosterju. Intenzivno je delal cel dan na 3.5 V. Še živi.:)
Tudi nekaj šokov z 4.1 volti ki so trajali po par sekudn je že preživel. Me booster še nekaj zeza.


Boki_ ::

Bravo Tom, ti kar daj 4V, pa skuri procesor v susu, pametnjakovic. Za A64 procesorje je obce znano, da njihov pomnilniski krmilnik trpi pri voltazah nad 2.8V, kar pa je nad 3.1V je pa ze kar kriticno

Ei da bi ti vedu ka si ustrelu...

Le čevlje sodi naj kopitar
Enostavno se mi ta pregovor zdi prow fajn, glede na to da nism še vidu kakih tvojih OC dosežkov.
I'm back

_spirit_ ::

Se popolnoma strinjam s Tomom... Piek... že dobra dva tedna laufam na 3,1V proc 24/7 pa se ni še nič skurlo, s tem da je tudi na 3,2V že laufal sistem, pa je še vedno živ... in tudi nobenega še ne poznam, ki bi mu zaradi voltaže do 3,5V (več itak noben skoraj da ne rabi) crknil procesor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

Boki_ ::

Js sm na mojem S754 laufal (oz. še laufa) Vdimm na 3,1V. Pa nima še popolnoma prenovljenega memory controlerja.
I'm back

minirac ::

P*-Dom AMD 64 3000+ (939) 29k+DDV; ni dovolj poceni?


katera trgovina pa je to???LINK:D

Kaj pa GIGABYTE K8NXP-SLI baje razturava, pa še veliko bomobnčkov in vsega ima zraven??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: minirac ()

globoko grlo ::

eno vprašanje

1 kaj se bl splača, bartona 2500+ NF7S al neki na 939 podnožju (3000+) pa plata, nerjetno DFI, ker jo vsi
tok hvalte

2 a se bartone sploh še kje dobi?

3 a so vsi A64 na 939 pinih, al so kkšni še na 754, sj neki tazga sm vidu

4 a majo tele plate za 939 vse PCIe, al so tut z agp

5 pa na konc, kje nej vse to kupim

6 aja, zaenkrat so A64 še edini, al se tut že kkšne FXe dobi, oz. ker je sploh boljši

hvala, če se še kj spomnim, vas ziher pobaram

lp

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

še neki glede semprona, neki so govoril, da ima 3000+ 512L2, na enaa majo pa napisan za 3100+ 256L2 keša

a mi lahko še okrog tega en mal razloži

tnx

bond007 ::

3000+ je še tastar ... na barton osnovi naret - in je za socket 462,, 3100+ je pa za nov socket - 754

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

globoko grlo ::

a NF7-s je za 462 al tut za 754, če prav razumem vse tole pisanje je 754 ena prehodna zadeva, al ne

bond007 ::

nf7-s je samo za 462. Da, socket 754 naj bi bila bolj prehodna zadeva .. čeprav so ravno par dni nazaj prišli za ta socket vn malce počasnejši semproni... ki so zgrajeni na 90nm.. Socket 939 pa je najnovejši socket pri amdju...

minirac ::

ali kdo ve če so athloni 64 na socketu 939 tu v 90 nM ali samo 130nm... pa še ali se da dobiti 64 3000+(939) v 90 nm..

cbelica ::

Ce me spomin ne vara, je A64 3000+ s.939 samo v 90nm izvedbi.... pa 3200+ se mi zdi da tudi...

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

para-site ::

Če je res, da je prišla samo ena AN8 Fatal1ty plata, potem sem dobil edino:))
sej ni zame...
ampak škatla je pa HUGE8-O ,
pa mostiček za hlajenje ramov>:D

Oblivion ::

Ce bo komu kaj pomagalo. Test NF4-SLi plosc na Anandtech.

matter ::

Katera plata bi se splačala za 939, in da ima AGP.
Kakšna z NF3 na 939, pa da se dobro navija.
A obstaja kakšna DFI za ta segment ?
Grem basket pa bom neloke metal

NightHawk ::

Kaj? skoraj 49.000 sit za to plato....pa se SLI nima...ok ce bi se poznalo za 20 slikc v doom-u ne recem....tole je pa 2 much
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater Proc in plato AMD

Oddelek: Kaj kupiti
171321 (1101) JIM22
»

Vaši nasveti pri nadgradnji

Oddelek: Kaj kupiti
391795 (1314) sid911
»

Matična plošča z 939

Oddelek: Kaj kupiti
261930 (1604) TOP
»

kupujem računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
171385 (1169) para-site
»

Ktero plato za mojega 3200+ 939

Oddelek: Kaj kupiti
181241 (1049) MEDENA

Več podobnih tem