» »

Prenosnik TV out

Prenosnik TV out

Xenon ::

Mam prenosnik in grafično kartioco Radeon 9000. Rad bi sedaj priklopu računalnik na televizor da bi gledal filme. Imam kabel ki povezuje televizor in prenosnik(rumen činč in na prenosniku s-video). Vendar imam problem ker se mi zdi da je vse skupaj mrtvo, kot da tv out nebi bil vključen ne naredi se praktično nič. Zanima kje se da to vklopit... velik sm že prebral na forumu vendar ne vem....

Prosim za pomoč..
www.igralec.com
  • zaklenil: CaqKa ()

ddeben ::

U display properties das tm na advanced in poisces zavihek Screens (nekaj v tem stilu) in pac vzges tv funkcijo.

Xenon ::

Lahko to mal bolj natančno k sm tm že vse probal pa sploh ne najdem nikjer da bi pisalo TV out:)
www.igralec.com

ddeben ::

Z desnim kliknes na namizju, ter zberes display properties. Poisces zavihek Settings, potem mas pa spodaj Advanced. Nato pa poisces neki v zvezi s Screens oz. Displays oz. neki podobnega - pa ne iskat tv out ampak Televizor/TV.

Xenon ::

Ja sej tm mi najde mam tri možnosti Monitor, Računalnik in pa Televizor sm jz lahko izberem sm Računalnik druga dva pa nikakor ne morem..
www.igralec.com

ddeben ::

Sigurno je tm kak rdec gumbec zraven Televizorja - ce ni, poglej ce imas vredu zvezano. V nasprotnem primeru ga pritisnu in potem stisni apply.

Xenon ::

Jz mam tm lepo tri slikce vse lepo in prav vendar mi samo Panel(računanlik) dela da lahko pritisnem monitor in tv zgleda mrtvo nč se ne da in piše spodi not conected sm jz sm lepo vse prključu.. Jz sm mislu da je treba kje posebi tv out vklopit na grafični??
www.igralec.com

ddeben ::

Dj prilimaj slikco tega okenca kjer mas te tri slikce prikazane.

Nagi Bator ::

Mel isti problem nekaj tednov nazaj! Na enem compaq-u. Nic ni pomagalo dokler nisem pobral driverja za graficno s compaqovega (sedaj HP) sajta! Z originalnim ATI driverjem se nikakor ni dalo prizgat tistega rdecega knofa nad slikco TV-a!

Egii ::

Največkat zajebava kabel pomojem nimaš pravega kabla ker na prenosnikih je ponavadi oni z osmimi pini. (pol še pa je tu problem slika ponavadi vsi dobijo črno belo)

Xenon ::

Jp kabel je bil kriv zdej sm zamenal in dela.. Sm zdej mam še en problem slika vse lepo sm zdej mi pa zvok predvaja na prenosniku kva moram še narest da mi bo zvok delal na televizorju ??
www.igralec.com

ddeben ::

To pa rabis spet kabel za zvok.

CaqKa ::

tema že obstaja PC na TV - splošni nasveti
zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963567400 (6729) anjica
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610139 (9200) LordTado
»

film na tv

Oddelek: Zvok in slika
51089 (953) tito_si
»

ATI RADEON 9000PRO TV OUT - CB SLIKA - STOTIC !!!

Oddelek: Zvok in slika
111320 (1070) mitjaxp
»

Hercules R8500 TV Out

Oddelek: Pomoč in nasveti
7974 (862) dela

Več podobnih tem