» »

Je ta hladilnik vredu?

Je ta hladilnik vredu?

Lolo ::

Rad bi vas vprašal ali je hladilnik za proc http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
vredu ali ne?Všeč mi je predvsem to da ima še potenciometer zraven,pa od nekoga sem slišal da je ta hladilnik zelo v redu, zdaj pa bi rad slišal še vaše mnenje.Pa če mogoče veste za kolk ti ohladi v primerjavi s čist navadnim hladilnikom,ki je bil že vgrajen ob nakupu,ne vem imena, ampak res je čist na easy varianta hladinjaka:D .
Hvala za odgovore!

kuglvinkl ::

Največ za svoj denar trenutno (verjetno še precej časa) ponuja Thermalright s svojo XP (ali SI) serijo.
Your focus determines your reallity

timj010 ::

Tak kot ti je že kuglvinkl napisal najboljša varijanta ti je xp-90 ali pa xp-120 kaj boš navijal al hočeš samo tišje hlajenje?
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

Lolo ::

Ne nič ne bom navijal,samo tišje hlajenje:))No zdaj sem pogledal ta xp 90 in 120,a to si pol še en vent gor narediš,da sploh kaj piha ne?lol:DKolk pa stane to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lolo ()

Cranchi ::

prevec sej to je najvecji problem, cena je cca 13k sit..

timj010 ::

Recimo če si vgradiš xp120 pa imaš a64 potem sploh ne rabiš venta gor dat jasno če maš dobro prevrtren sistem to je ravmo prednost. Zdaj pa se sam odloči če ti je 12k vredno poslušanja glsnega venta za 1 leto ali več.
AMD 3500+; OCZ platinium rev. 2;
OCZ powerstream 520w; DFI lanparty sli-d;
6600GT

RC14 ::

Kaj pravite na Arctic Cooling Freezer 64 za 5700sit.

http://www.cool-pc.org/cgi-bin/b2cshop....

Mogoče to ne spada ravno v to teme, ampak vidim da je govora o xp-90 in lahko dodam.
Po mojem ni slab hladilnik tud za navijanje je dober. Sem že v eni temi napisal, da so primerjavi Cooling Freezer 64 in xp-90 in je bil xp-90 samo za dobre 3 stopinje hladnejši pri full load tko da.... Je več kot enkrat cenejši, mislim da tu ni izbire. Ne rečem da xp-90 ni dober,ravno obratno zelo dober je (sam cena ga tepe in lih tukaj se mi zdi da je ta Freezer najboljši glede razmerja med kvaliteto hlajenja/ cene.
Tukaj sem dal stran da si preberete.
http://www.insanetek.com/index.php?page...

Ne delam se pametnega,saj nimam nobenega od teh,ampak razlika med tema dvema sigurno ni velika, v ceni pa je ogromna.
Me zanima kaj mislite vi glede Cooling Freezer 64??
Lp

Cranchi ::

odlicen hladilnik, jaz imam artic cooling 64 ultra ki je mnogo slabsi od freezerja, ki ima se bakrene heatpipe itd., imam pa temperaturo pri full load 33 stopinj navit sistem 3000+ @ 244 fsb x 9..

smasher007 ::

Kaj svetujete na podobni cenovni ravni med Freezer-jem 64 in ThermalTake SilentTower
http://www.ceneje.si/thermaltake-silent...
Hladil bi pa AMD 3700+ (ker imam trenutno na procu prek 50°C :( ) poceni hladilnik ki pride v škatli polek procesorja.

Kaj kdo ve v čem je razlik a med Frezerjem 64 in Freezerjem 64 Pro ? (oz. kolikšna je razlika v učinkovitosti)

LP

Zgodovina sprememb…

gunserman ::

Pozdravljeni

Kupil sem ta hladilniik v želji da bi mi računalnik delal tišje. Vendar obstaja problem, saj asusovi programi tega hladilnika za procesor ne zaznajo in tako ne morem regulirati hitrosti tega ventilatorja, tako da ni nič tišji kot stock ventilator. Ga ima kdo doma in je našel način da se ga utiša, saj vedno deluje z 3300rpm in ni ravno tih. Asusovi programi ne delujejo probal sem tudi fan speed, kateri ga isto ne zazna. Matično imam Asus M4A785TD-V EVO. Vrjetno je kriva cena in kvaliteta tega hladilnika, saj je bil zelo poceni... :D

lp

Marko

dzinks63 ::

axee ::

Najceneje bo Zalman Fanmate 2. Za nekaj evrov ga dobiš, čist simpel stvar.

FeniksX ::

Ponavad majo plate vbiosu ... CPU fan speed ... moja ma pa mam na quiet mode.

gunserman ::

Ja moja nažalost nima.... Sem šu kr kupt zalman fanmate 2 :D Bom jutri sprobal. Axee hvala za nasvet.

IvoJan ::

pri mlacomu je 4EUR
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10623267 (19164) svetetko
»

TT Big Typhoon ali TR XP-90C?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
272125 (1336) mm46
»

Hlajenje 64-ke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141543 (1028) WhiteWolf
»

Thermalright XP-90 Cooler raketa.

Oddelek: Strojna oprema
51166 (1036) RC14
»

a64 hladilnik oz. nov sistem

Oddelek: Kaj kupiti
5770 (709) Cranchi

Več podobnih tem