» »

Hidden folder _RESTORE

Hidden folder _RESTORE

Sodom ::

Hi!

V winMe se skriva en hidden folder z imenom _RESTORE , ki shranjuje neke čudne file-e... vse skupaj zelo spominja na windows\temp . Ali je to nova microsoftova temp zvijača? Povejte mi če lahko mirne duše zbrišem vsebino tega folderja, ker samo troši prostor.
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

whatson ::

verjetno si kak program dela backupe in se pisejo v ta dir,... ce dir ni prevelik, ga ne removaj,.. ce je... se odloci sam,..
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Sodom ::

Po nalaganju driverjev in vsega tega crapa se je nabralo že 220mb, samo je strange, da je hidden folder

Prjatu ::

Ja tko je, ta folder naredijo winsi za back-up sistemskih datotek, če npr. naložiš nove driverje, se stari zapišejo v ta folder. Folderja samega po sebi ne boš mogel zbrisat, raje izklopi to funkcijo - System Restore, izklopiš pa jo v sistemskih nastavitvah
Something else is controlling me!

Sodom ::

okay to sem naredil, in to zdaj pomeni, da lahko vsebino te mape zbrišem? Saj ne bi mogel folderja brisat, ampak vsebina je velika...

Kriko ::

To je mapa od OBNOVITEV SISTEMA. Če boš zbrisal samo vsebino temp-a ne bo nič narobe. Če pa boš zbrisal cel Restore pa obnovitev sistema ne bo delovala več. Pa še to ti priporočam. Da ukažeš Windowsem da uporabijo najmanjši možni prostor za Obnovitev sistema ker če imaš na maximum in velik disk boš kmalu ob 1-2GB prostora. Daš na minimum pol pa sam vsake tolko narediš obnovitveno točko pa bo. Pa še to. Verjetno te ne bo pustilo brisat ker bo reklo da je file v uporabi. Jaz sem ga moral zbrisat v dos-u!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je varno pobrisati v Windows direktoriju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
283124 (2252) _Denny_
»

Win Vista - disk space gone missing

Oddelek: Pomoč in nasveti
61256 (1167) AC_DC
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479456 (8551) cookyx
»

Poln c-disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
143878 (3658) opeter
»

Zbrisal Inbox v M Thunderbirdu 1.0.2 Kako "odbrisat"???

Oddelek: Programska oprema
202457 (2280) ZLOky

Več podobnih tem