» »

Powerpoint .....

Powerpoint .....

JOKER ::

LEP POZDRAV !

Zanima jo me sledeče stvari.

Ali je možno Powerpointov dokument, ki ga narediš, zaklenit, tako da ko ga posreduješ naprej, da ne more vsak spreminjat njegove vsebine in prav tako dodajat stvari ?
Se to da ? Glede nato da se da Wordov dokument bi se to tud moralo, ali ne ?

Glejte ljudje !
Cel dan se že trudim in na Googlu ko sem vpisal "convert ppt to video" sem skoraj že vse programe inštaliral na prvih dveh straneh, ki mi jih je ponudil Google. Nobeden NI vredu in sem si zgleda računalnik samo zasmetil. Glede teh smeti sem zelo jezen, saj imam računalnik rad zelo lepo urejen, mislim predvsem na nezaželene trial programe in ostalo navlako.
Kaj bi rad naredil ?
Svojo predstavitev narejeno v Powerpointu bi si rad ogledal na TV-ju !! Nikakor mi ne rata pri hudiču dobit programa, ki bi simpl omogočal za izvedbo le tega.
Prosim in še enkrat prosim za pomoč. Predlagajte !

Hvala in lp.
________________________________________________________
Ka te češ ....

STASI ::

Ali je možno Powerpointov dokument, ki ga narediš, zaklenit, tako da ko ga posreduješ naprej, da ne more vsak spreminjat njegove vsebine in prav tako dodajat stvari ?


Seveda. Greš pod save ali save as nato poišči tools in nato izberi security options in tam izberi kar rabiš.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

JOKER ::

Ahhhaaa ...... mater sem slep !
Hvala ti !

Kaj pa druga rešitev ?
________________________________________________________
Ka te češ ....

Vice ::

Kaj pa druga rešitev ?

Director je eden takšnih, ki je za moje pojme najboljši.
Drugače pa ti noben program ne bo konvertiral tako, da bo identično orginalu (odvisno od animacijskih funkcij ki jih imaš v ppt). Lahko pa diase izvoziš v gif,jpg... format in se poigraš v gif animatorju, ki pa ima tudi opcijo izvoza v video datoteko.

Vice ::

... ali pa kakšen screen capture. Poženeš ppt in posnameš s sc jem dogajanje na zaslonu. ;)

Gan ::

Presentation to Video Converter can help you!http://www.geovid.com/presentation_to_v...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel iOS 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9736470 (30477) duque
»

Lenovo predstavil svoj tablični računalnik

Oddelek: Novice / Android
126236 (4417) FastWIND
»

Apple iPad kompatibilnost

Oddelek: Mobilne tehnologije
226994 (6499) MedusasPath
»

VLC Stream preko interneta (in skozi routerjev NAT)

Oddelek: Zvok in slika
112974 (2728) Paramedic
»

ImageReady

Oddelek: Programska oprema
111055 (934) cartman1

Več podobnih tem