» »

laserska all-in-one (multifunkciska) naprva

laserska all-in-one (multifunkciska) naprva

blisk007 ::

zanima me če kdo ima lasersko multifunkcisko napravo. Za enkrat sem mal iskal pa je dokaj majhna ponudba do 100kSIT. gledam presvsem HP-jeve, kere ostale še priporočate.
Mal sm gledal seldeče modele:
Tiskalnik HP LaserJet 3020 all-in-one cena cca 120kSIT
HP PSC 3030 cena cca 145kSIT

Kere druge so še dokaj kvalitetne in cenovno ugodne. Obvezno pa mora biti laserska zaradi večjega števila natiskanih stran.

iso2000 ::

Poglej kaj ima kaj Kyocera. Jaz sem zadnjič videl eno pri kolegu za ca 150K sit. Je fotokopirc, scaner, printer, pa še mrežni vmesnik ma že vgrajen. Zgledala je dosti uporabna zadeva. Printa pa hitro in izpis je kar lep. Žal se ne spomnim kateri model je bil.

LP

mersol ::

Vsekakor se ti izplača Hp ali kaj podobnega. Seveda če se boš odločil za obnovo tonerjev.
Za tega te pri firmi Cosmo oz. na internetni trgovini www.kartsa-toner.com obnovijo za dobrih 8k.
Obišči stran al jih pa pokliči na 041 984 023
www.misol.si/ - Vse za vaš tiskalnik

Miran2 ::

Mene pa zanima če ima kdo Samsung MFP SCX-4720F in kako se kaj obnese. Ali obstaja kaj podobnega v tem cenovnem rangu, mora imeti fax in delati v linuxih.

LP

frenk ::

samsung scx-4016 je dobra izbira, al pa scx-4216, ki ima še podajalnik papirja in fax

Miran2 ::

Hvala za odgovor, samo kolikor vem scx-4216 ne dela v linuxih, scx-4016 pa nima faxa.

Dr Zoidberg ::

mi mamo doma Xerox Workcenter, fax + skener + kopirc + printer + ... svašta, je bil zraven 450 stranski priročnik 0:) , pa se kar obnese, je biu pa mal dražji - 180k.
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222338 (1922) mersol
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
82134 (1956) Klemzz
»

printer crknu kakšnega naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
162015 (1702) mersol
»

Tiskalnik ali vecfunkcijska naprava za 30-50k

Oddelek: Kaj kupiti
91672 (1541) MEDENA
»

Laserski tiskalnik nakup jutri

Oddelek: Kaj kupiti
282910 (2320) iskra

Več podobnih tem