» »

Eclipse

Eclipse

nomad ::

Lp.

Ne najdem nastavitve v orodju Eclipse, ki bi resila naslednji problem.
Ko kliknem na warning/error ikonco levo od kode, mi okno skrci pogled na metodo, ki ta warning/error vsebuje. Problem prikazujeta naslednji sliki:




Ce se je komu kdaj ze kaj podobnega zgodilo, bi bil zelo hvalezen za navodilo (;

Srecno!
jZ
noMad

Nerdor ::

Kje je ta razred Stats definiran in kaj naredi, ozr. kakšne ima konstrukturje. Ozr. ali si ga uvozil s stavkom "import NekiPaket.NekiRazredi.Stats;" !?
... for lifetime!

jogurtTM ::

Hm...A se samo meni zdi ali mas napisan konstruktor Sttats z dvema t- jema.... Tega razreda pa zgleda nimas....

nomad ::

Lp.

Sttats je napisan tako z namenom. Namen je ustvariti WARNING/ERROR, da lahko prikazem pravi problem!

Problem je v editorju, ki se ob kliku na ikonco za warning/error skrci na vrstice, ki jih zaseda metoda, ki vsebuje warning/error!

Vprasanje je namenjeno poznavalcem okolja Eclipse.

Hvala vseeno, fanta (;

Srecno, jZ

kopernik ::

Očitno imaš vklopljen button 'Show source of selected element only' (poglej si toolbar). Samo v tem primeru mi je uspelo reproducirati tvoj problem.

nomad ::

Lp.

Kopernik, najlepsa hvala. Resitev je bila klik stran (;

Srecno!
jZ

N-E-O ::

Vedno, ko v Eclipsu napišem polje [] se mi po pritisku na altGr+g (znak ]) odpre okno z vsebino Text Search / "Could not evaluate a text selection."
Se da kje to bližnjico izklopit, da bi lahko nemotene pisal te oklepaje :)

LP
Follow the white rabbit.

_davidM ::

Window -> Perferences
+ General -> Keys
In potemtam v filter text napišeš Search, pa klikneš na ustrezno vrstico in daš Unbind command.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako mocneje pritrditi hladilnik na K7 plato?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211361 (1099) _godzila
»

Modifikacija [custom]

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131977 (1572) PrimozR
»

Firefox videi

Oddelek: Programska oprema
251258 (905) abstinent
»

Splinter Cell Pandora Tomorrow_pomoč

Oddelek: Igre
351365 (919) ales85
»

Nakup novega monitorja LDC oz. CRT

Oddelek: Kaj kupiti
111149 (981) _WilL_

Več podobnih tem