» »

priklop radio in diskman: brezžični vmesnik - FM Transmitter

priklop radio in diskman: brezžični vmesnik - FM Transmitter

avtofrik ::

Ziv!

V avtu uporabljam radio, ki ima se kasetar, imam pa diskman-a, ki si ga zelo zelim "spariti" z obsojecim avtoradijem.... Do sedaj sem uporabljal tisto famozno kaseto, sedaj pa je zadeva crknila in si zelim sicer novi avradio (a nimam denarja), musko bi pa se poslusu. IN sem slisal, da bstaja neke vrste wireless FM transmitter, torej:

Ali kdo namesto že omenjene kasete, ki poveže avtoradio im MP3; diskman... uporabil Mobile FM transmitter, recimo tole:
klik 1
klik 2


Prosim za mnenje!!!

Valentin ::

Imam prvega. Prej sem uporabljal kasetni vmesnik, ko pa mi je crknil kasetar v avtoradiu, sem pa nabavil tale transmiter.

Ker je brezžični prenos, je veliko bolj praktičen, rokovanje je enostavno, tudi čez zvok nimam nobenih pripomb.
Preizkušal sem ga tudi v stanovanju, tjuner iz glasbenega stolpa mi ga je lovil skozi dve steni...

Cena je pa tudi ugodna, saj ni nič dražji, morda celo cenejši od kasete.

Taras_Bulba ::

hehe ma še kdo kake izkušnje s temi famoznimi kasetami? Ker men sta dva kasetarja tkole crknila.;(

avtofrik ::

Evo, si ga kupil za omenjenih 3700,00 sit...
-Zanima me, z katerimi vsemi napravami si ga uporabil... (diskman, MP3, iPod...)
-postopek, kako nastavis frekvenco, da jo radio "ujame"
-kvaliteta produkta
-izdelava
-kolk ur muzike zdrzi predvajanje baterije....

Se kej pa se zdej ne spomnem,. Prosim potrudi se in se malo razpisi. Obenem vabim vse, ki imajo izkusnje z temi FM transmitterji, da jih opisejo....

Hvala,

Lp jure

avtofrik ::

smrk, nobenega posta na moja vbprsanja. Kje ste???:'(

OK.d ::

evo da ne boš jokal jaz si tudi lastim omenjeno zadevo, žal za mal denarja malo muzike; baterije zdržijo par ur potem pa se začnejo pojavljati šumi no pa že prej ni prav čist zvok če dobro poslušaš, drugače ga imam v avtu obešenega za vzvratno ogledalo kjer je najkrajša razdalja do antene na strehi-vprašaj kaj te še zanima o tem (lahko pa tudi pogledaš na konkurenčni forum M______X , kjer je bilo že nekaj napisano o tem tema pa je "FM"
LPOK.d
LPOK.d

mmmato ::

Če kdo še vedno išče FM oddajnik:
http://users.volja.net/topsicom/

Cena za en kos je 3600sit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Car FM Transmitter (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
518557 (1745) matobeli
»

Brezžični FM oddajnik

Oddelek: Kaj kupiti
63342 (3221) dmk
»

MP3 FM oddajnik za avtoradio

Oddelek: Na cesti
108413 (7287) solatko
»

Kje do 650MB CDjev?

Oddelek: Kaj kupiti
263199 (2658) zcetrt
»

glede CD-playerja v avtu

Oddelek: Loža
5851 (809) PrimozR

Več podobnih tem