» »

MP3 iskalec

MP3 iskalec

schummi16 ::

Kje naj dobim kak dober mp3 finder (razen WinMX)?
Kje drugje lahko poiščem še mp3-je?
:))

lordgreg ::

:/

google.com -> "napster alternatives download"

DIEUALL ::

no pa jih nastejmo ------> Aimster, AudioGalaxy, Kaaza, DirectConnect...

pa se bi se dal najt ane ?????:D

DIEUALL ::

LORDGreg in kaj to pomen da napisem kaj je to ena fora

lordgreg ::

da ti pač poišče google strani ki vsebujejo besede "napster, alternative in download",.. kaj je tu tako nerazumljivega?

Tomi ::

Ko je že ravno tema..
Imam sicer WinMX, vendar mi včasih gre na živce, ko zadeva naenkrat izgubi file..
Kaj je od teh programov najboljšega?
metrodusa.blogspot.com

matic ::

uporabljam LIMEWIRE in za moje pojme def. najlepsi in tut najboljsi.. sploh pa za tiste levake ki znajo upo. samo napsterja mu je te dokaj podoben.. notr je tut cel kup pravil za razporejanje datotek in na splosno super.. za moje pojme edino obcasno mal pocasen! Ne prenos, amapk sam program.. prenos je pa super! In tam kjer je 5 al 4 zvezdice (nacin oznacevanaj) kar je nekje najvec od tam res snema super in brez napak..

Elton ::

Ali mi LimeWire ne dela ali pa ga ne znam uporabljati (verjeto slednje), zato nekoga prosim za pomoč. Instaliral sem LimeWire (+Java RE), zažene ga, potem pa ne znam poiskati niti ene same pesmi? Ko vpišem izvalca in pritisnem SEARCH mi briše okence...

[BISI] ::

Daj si z interneta dol rajsi Bearshare.

Ziga
And then I saw her face... Mozilla Firefox

pivmik ::

:DPo moje je najboljsi KaZaA ali Morpheus(to sta identicna programa in mreza sharingov, samo imeni imasta drugacni). Poleg MP3jev lahko na KazAa in Morpheus najdes tudi cele VideoSpote

:|WinMX je zelo neroden za uporabo, zelo slabo napisan program in slab User Interface.

;(LimeWire je pocasen za umret saj uporablja Javo in mrezo Gnutella, Bearshare pa je tudi preko gnutelle, kjer je vse pocasno in downloadi skoraj nikoli ne delajo.
LP, Gregor GRE^

pivmik ::

AJA, pa tudi AudioGalaxy je dober samo skoda da ne mores downloadati tudi celih Videospotov in drufih datotek, lahko samo MPje. To je edina slaba lastnost, drugace je za MP3je med najboljsimi
LP, Gregor GRE^

matic ::

glede LIMEwire

Med dela super.. stara verzija je dela res se clo mal pocasnej, kjer pise tut v popravkih da so izboljsal in za moje pojme.. res je! Snemat se pa da samo s tistih ki imajo vsaj 3 zvezdice in vec.. mislim da je max 4 al 5 in tisti ki jih imajo max 100% skopira dol.. saj meni! DEla super.. in men bols kot pa napster! In takih z max zvezdicami ni malo.. se posebi pri znanih stvareh.. ce iscete rusko narodno musko, ki jo imajo pac samo rusi in snemate od enga rusa.. cudno da ge pocas! Je pa res precej pocasno okolje (interface).. je pa zato tok lepo.. ceproav tako zelooooooo pocasno pa spet ni! (Proti netscapu6 je naspidiran!)

Elton: ko vpises v search iskano besedo in stisnes SEARCH (ali enter) se ta zacne iskat 2 cm pod tem se pojavijo vsa "okna" katere stvari isces in dokler isce se tsta limonca na desni od "search polja" vrti. Na zacetku malo traja ko das prvi search da si najde hoste in da se sploh connecta.. zato vcasih v prvo sploh nic ne najde.. v connections se ti pojavijo income in outcome povetzave in vec ko je cifra pod "host" vec bo najdu, okvirno je pa napisano tut spodaj kolk MB/GB/TB je v sharingu. Pod comunity izberi (2x klik) Europe - European connections..

Vsak ima pac svoj okus.. nekomu je vsec nekomu pac ni..

LojzePek ::

Uporabljam Morpheusa in je ZAKON za downloadanje mp3-jev, filmov, softwera.

DivX ::

morfeuz zakon itaq!!! Dol devam komade po 100mb s 56k modemom :D no zdej ze enga 200mb velkega se ta pa mam ze za 1 cd robe dol:D
DivX filmi na mail hlot12@yahoo.com

smuk ::

Ker so nekateri rekli, da je Kazaa dober program za izmenjavo fileov, sem ga tudi dljal:))
Nimam pripomb. Zanima pa me, kako bi lahko naredil vrsto (queue) in potem nastavil tako, da bi se vedno dljal samo 1 file, ko pa se ta zdlja, pa se zacne naslednji... a bi slo tako naret?:\

pivmik ::

ups sem pisal v napacno temo...
oprostite :8)
LP, Gregor GRE^

schummi16 ::

Na Morphiusu iščem videospote pa ni nobenega.
Kako to Picnik>:D

schummi16 ::

Pa še nekaj!
Kje je najbolje downloadati video spote?
Obstaja kaka posebna spletna stran?
8-)

OldSkul ::

Videospoti so na Morpheosu.Še bolj moraš iskat!>:D
Drgač pa zame Morpheus seka!

Elton ::

Meni pa morpheus javi napako pri instalaciji (error while moving files...). Kje se ga dol potegniti da sigurno dela?

schummi16 ::

Jaz sem ga dl na :D tej strani

pivmik ::

Ce vam ne dela Morpheus si instalirajte KaZaA, ki je identicen program, vse je isto.

VideoSpoti so na Morpheusu, samo prav mora iskat. Kaksne slovenske vidoespote bos teko najdu ali kasne druge nezanane skupine.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prog. za downloadanje MP3

Oddelek: Omrežja in internet
123073 (2511) cojss
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222051 (1434) Fury
»

Morpheus ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
141343 (1082) pivmik
»

Novi Napster

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
152291 (2291) rasta
»

alternativa napsterja

Oddelek: Zvok in slika
181518 (1178) OChack

Več podobnih tem