» »

Philips 109p20 ali Samsung 900NF

Philips 109p20 ali Samsung 900NF

_Boky_ ::

Vem da je ta tema v preteklosti bila ze vec krat obdelana, ampak sedaj kolega kupuje 19' monitor in kolikor sem sledil debatam v preteklositi, sta ta 2 monitorja najbolse kar lahko dobis za ta denar v svetu 19' monitorjev. A je se vedno tako ? Toliko kolikor stane Philips je tip pripravljen dati za monitor.
Obstaja mogoce se kaj tretjega, kar bi se spalacalo pogledat in ne stane dosti vec kot Philips ?
(na mlacom-ovem ceniku vidim IIYAMA 19 VISIONM 451 PRO za 164.101 sit in NOKIA 19 930C FLAT TCO99 za 154.581sit. kaj menite o teh dveh)
Jaz osebno navijam za Samsunga, pa vi ?
Aja, na tem monitoru bo vecino cajta laufal Acad in razni projekti(tip je projektant).
  • spremenil: _Boky_ ()

Pretorijanec ::

Jst mam 109P Brilliance Flat in je ZAKKON! Ne kupuj Iiyame 451 PRO (nimam nč prot Iiyami, sam proti temu modelu) ker boš plačal še zvočnike, ki jih ima ta model serijsko vgrajene! Se ti bol splača kupit normaln monitor (brez vgrajenih zvočnikov) in zvočnike dokupit posebi.

Hrček ::

pa ne kupvt nč od philipsa.... !!!


ak fatron...al nokia...:D
!!! Minimal Rox !!!

_Boky_ ::

Eh hrcek, ne bluzi, ker te itak noben ne uposteva :D

_Boky_ ::

Delno se moram opravicit hrck-u, ker sem danes zvedel da je ena serija Philipsovih Monitorjev full crkovala. Ampak vseeno mislim da to ni razlog za nenakup Philipsa, saj nenazadnje ima 2 leta 3 leta garancije.
Razen tega meni ze kakih 5 let dobro sluzi 15' Philips.
No, a ma se gdo kaj pametnega za svetovat?
Torej Philips ali Samsung ? (pa utemlejitev prosim)

dexter ::

Samsung! So vredni svojega denarja,eni izmed performace/price best buy monitorjev.

Philips edino brilliance razred,drugo je bl sl...

*Zdej jeb.. dober monitor ce nimas dobre graficne kartice.
Osebno mam iiyamo pro pa geforca mx pa je slika poden na 1280*1024.Pa vem da ni kriv monitor*

_Boky_ ::

Pretorijanec z kolikimi Hz je Philips sposoben osvezevati sliko pri 1600x 1200 ?
Thanx!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514529 (3866) Zico
»

Kateri 17" monitor naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
71309 (1111) Muflon1
»

19' monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
151674 (1481) |jebiveter|
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835349 (2821) element
»

Kateri monitor je bolj vreden nakupa?

Oddelek: Zvok in slika
121578 (1304) Phil

Več podobnih tem