» »

Zaustavitev sistema

Zaustavitev sistema

A.L.T. ::

Ko izberem v start meniju (imam win98, Abit KT7-raid) zaustavitev sistema in potrdim, se mi sploh ne pokaže tisti zaslon za nadpisom "prosimo počakajte, da se windowsi..." ampak kar takoj izklopi računalnik!;(( Tako da mi, ko ga zopet prižgem, napiše da sistem ni bil pravilno ugasnjen in mi pregleda disk za napake, kar me zelo živcira! Kako bi naštimal da mi računalnik počaka recimo 3 sekunde preden mi se ugasne, da se končajo vsi programi?

Lp,
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Tiger ::

Verjetno imas IBM-ov disk - serijo DTLA, pri teh diskih so težave, čimprej si dobi patch z windows update, ker se disk močno kvarijo - uničijo.

A.L.T. ::

Ja, sj vem. Sm isku ta patch, sam ga nisem nikjer našu! Na microsoft-i ga nism in nism našu, zato prosim če kdo ki ve kje bi ta patch bil, da mi pove link do njega. Disk je res IBM DTLA 307030. OS je win98.
Hvala:)
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

NiggerBob ::

idi na Windows Update
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Tiger ::

http://windowsupdate.microsoft.com/
Izberi paket "Windows IDE Hard Drive Cache Package"

Justy ::

Hmm, pomoje da ni glih disk tlele kriv, ali pac?
Ker mam namrec jz tud IBM DTLA 307030 pa ko dam shut down, mi najprej lepo napise windows is shuting down, pol pa se it's safe now to turn your computer off la neki tazga, pol se pa comp samodejno izklopi.
Najbrz je odvisno od plate??
Zanima me pa se neki, a ko iz start menija izberem da naj restarta comp, a more takrat tud slucajno napisat it's now safe to turn your computer off....ker men ga restarta se med tem ko pise shutting down windows...

To ne vem kak ze more bit, ker ko sem mel prejsn disk nism bil pozoren:D

A.L.T. ::

Ma kdo še kak predlog, namreč js mam winse 98, ki niso SE (mende so FE :D). Tak da, če ma kdo kak predlog naj ga posreduje.
Lp0:)
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Tejc ::

Zanima me ali WinME enako rabijo ta patch, saj ga pod posodobitvami ne najdem !!!!
WinMe pa mi normalno ugasnejo PC.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zaustavitev sistema z win2k

Oddelek: Operacijski sistemi
5793 (719) CaqKa
»

Umiranje IBM-ovih diskov

Oddelek: Strojna oprema
252227 (1283) windy
»

Ugašanje, Mirovanje (Win2k)

Oddelek: Pomoč in nasveti
7811 (712) bastadu
»

IBM 45GB 7200obr/min

Oddelek: Strojna oprema
231742 (1266) Mac
»

IBM DTLA serija

Oddelek: Strojna oprema
181937 (1509) Mac

Več podobnih tem