» »

Nakup fotoaparata Sony DSC-S40 ??

Nakup fotoaparata Sony DSC-S40 ??

webfreak ::

Pozdravljeni!


Zanimam se za nakup digitalnega fotoaparata. Našel sem si jih nekaj v ožji izbor pa se je pririnil tale: Sony DSC-S40.

Ker pa je toliko denarja kar nekaj me zanima, če je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo s tem fotoaparatom. Če ga ima naj svoje izkušnje deli zmano :) tako da bom vsaj vedel kaj lahko pričakujem od njega :)

Najlepša hvala!

Dekinio ::

Sam si lastim Canona A510 in A520 in ti, da sta ZAKON. klikni!

Slikal sem že z marisikaterim digitalcem, ampak ta Canon za to ceno ponuja PREVEČ.Slike so tak kvalitetne, kontrasti so fenomenalni vgalvnem ne morem ga prehvalit.Tudi ko zumiraš je kvaliteta slike ista.Je majhen, kompaken, lep...Mala slabost je samo USB podpora 1.1 ampak to je malenkost.

Kar se Sonya tiče za ta model ti ne morem kaj več povedat.Slikal sem pa z enim modelom Sony-a (stal je nekje 70k) pa me ni navdušil.

Odvisno za kakšno uporabo ga boš mel.No...to je bila moja malenkost.

Če te še kaj zanima kar vprašaj.

webfreak ::

Ja tudi tega sem gledal in tudi ta se mi dopade :). Pravzaprav se odločam med tema dvema. Ker kot opažam ima Cannon A510 kar veliko privržencev, ki so z njim zelo zadovoljni :).

Bi se lahko zmenila da bi mi poslal kako sliko, ki si jo slikal s tem tvojim digitalcem?? Tako da bi videl kake kvalitete je??

Dekinio ::

Seveda ti jo pošljem.Daj mi mail.

Aja pa še to.
Za Slabih 63k dobiš fotoaparat, 512 MB kartico, torbico, 6 baterij, polnilec za baterije.

Nimaš kaj razmišljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dekinio ()

Stepni Volk ::

webfreak - v pomislek: odvisno od namena uporabe, je zelo smotrno. če fotoaprat uporablja AA ali podobne klasične baterije... akumolatorčki se spraznijo, in svet ni poln vtičov za polnjen akumolatorčkev.. AA baterije nasprotno prodajajo v vsaki tradiki po svetu.

Spominjski medij... Sony uporablja svojega lastnega: Memory stick... kar pomeni, da te s tem tudi v prihodnosti veže na svoj lasten standard...

Odvisno je tudi od tega kakšne spominske medije uporabljajo tvoje morebitne druge naprave... recimo: dlančnik, notebook, GSM...
Osebno priporočam CF ali SD... CF zaradi trenutno največje podpore in največjih medijev... SD naj bi bil to v prihodnosti...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Umiranje" analognih fotoaparatov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
798919 (6238) Matev
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473196 (2559) TribesMan
»

Pomoč pri izbiri digitalnega fotoaparata....

Oddelek: Kaj kupiti
372409 (2003) Koci
»

Canon 300D vs. Sony DSC-F828

Oddelek: Kaj kupiti
302588 (2152) Matev

Več podobnih tem