» »

Koliko lahko računam za tole spletno stran?

Koliko lahko računam za tole spletno stran?

Tomson ::

Link do strani


Sicer se DEMO verzija zaenkrat, pa cisto tako informativno, koliko lahko recimo za tole vse skupaj računam, začetna glasba v Intru je tudi avtorska ...


TNX!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
  • spremenilo: Tomson ()

MadMax ::

off-topic sicer, ker se mi ne da copy-pastat...
Prav veliko najbrž ne, ker če ti še linki tle delajo težave...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

roCkY ::

Na vprašanje ti sicer ne bom odgovoru ker pojma nimam o tem.
Za moj okus čist luštna stran.
Me pa zmerej razjezi, ko se slike odpirajo v novem oknu in se ne da z back tipko na miški nazaj do znamkic.

Tomson ::

Ja MadMax, res je stran vredna vsaj 50% manj, ker link ni po tvojih kriterijih. Sploh pa nikjer ne piše da moraš sodelovat v katerikoli temi, glede na to, da ti je težko dvakrat na miško kliknit ...

Rocky, za slike sem dal nalašč novo stran, ker se mi osebno to bolj dopade. Nekak se mi zdi bolj pregledno. Verjamem pa, da je to nekaterim moteče ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gandalfar ::

Hmm. Tole mi ne dela. Nek cudn flash se hoce nalozit pa crkne. Kje je skip the intro link, da pridem na pravi spletni page?

Tomson ::

Hmm... preloader še moram naredit, čeprav flash vseeno dela, le nekaj sekund nalaga pa je črno ...

Sicer pa tukaj je potem naprej stran:

Direkt spletna stran
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

segi ::

nič. plačaj klientu pico, da ti je omogočil, da si na njegovem zelniku nabiraš izkušnje...
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Tomson ::

Ja, al pa če mu dam 10k, ker bo lahko stran na netu! :-)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Matek ::

Naredi skip-intro knof v HTMLju, ne pa da je šele pol ko se flash naloada v animaciji...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tomson ::

MadManMAto: Jup, se strinjam. Bom popravil.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Taras_Bulba ::

1. font
2. untitled document v naslovu strani (čeprav je demo ne pozabit na to)
3. širina (na 800x600) se ne prilagaja, poskusi popravit.
4. tabele bi ble lahko brez okvirjev.
5. menu zgoraj je brez oblike (demo?)

20000 SIT

Tomson ::

Ma font se mi zdi čisto ok. Untitled doc. bom še popravil, za širino vem ja. Kaj se da to še kak rešit, al moram vse slike zmanjšat da bo pod 800 dolžina? Tabele so brez okvirjev, razen pri donatorjih, kjer se mi zdi da pašejo, da je bolj pregledno ... za meni še ne vem, ali bi ga še spreminjal, kaj fejst manjkajo robovi?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kopernik ::

Meni deluje blazno zastarela ... kot, da bi jo nekdo naredil 7 let nazaj. S tem mislim predvsem na design in postavitev elementov (slike, tekst, menu). Poleg tega deluje nekonsistentno : linki nekako ne pašejo k ostalemu tekstu; stran Obnova_cerkve_2.htm ima spodaj čudno navigacijo - link za nazaj je slika, link za naprej tekstovni link; Obnova_cerkve_2.htm ima po dve sliki v vrsti, opisi so pa pod slikami, medtem ko ima Obnova_cerkve_3.htm po eno sliko v vrsti, opisi pa so na desni strani; stran Donatorji_2.htm je spet čisto nek svoj design; pri resizu browserja se vsebina drugače pozicionira kot copyright tekst na dnu. Menu je zgodba zase - zgleda, kot da ni del strani, temveč ga je nekdo kar vrinil med sliko zgoraj in vsebino spodaj. Zaradi tega tudi zgornja slika nekako izvisi.

Dodelati je potrebno design !

Torej vsega skupaj je okrog 10 strani, statična vsebina ... hmm ... enih 20k za tole, če bodo vzeli ... če izboljšaš design 50k.

Mimogrede, če se misliš ukvarjati z designom, se ti splača nabaviti vnaprej narejene template za web strani (v photoshopu). Za kakih 50$ lahko kupiš precej robe, izbereš en template, ga malo obdelaš in mastno služiš. Vem, ker to počne en moj kolega :P .

tec ::

Mah kaksni templejti. Sej vsaka stran k jo vids na netu, je template...sam skopiras in sproti mal spreminjas. Po parih mesecih jih pa ze sam delas. Sama stran je pa, kot je ze nekdo rekel, starinska in cist brezvezna. Avtor se ni niti toliko potrudil, da bi mal hotscripts poskilil in kaksno skripto gor daw. Sicer pa niti osnove niso postimane..tko, da dokler se vsaj to ne uredi nima smismla prodajat.

Poletnik ::

1. ozadje na introju spremen tako da bo enake barve kot ozadje htmlja
2. Untitled Document spremen v Kr neki oz. naslov strani...
3. Odstrani tista modra robova
4. Sliko navrhu ob robovih tolk zabluraj da se ne vidi prehod iz ozadja na sliko
5. Ne vem kje si dobo slike oz. kdo ti jih je urejal, ker ne verjamem da je kdo slikal tak vijolučne oblake. Tepejo se ti z oblaki na zgornji sliki...
itd...

Za plačilo bi jst bil vesel če bi mi naročnik to pustil objavit na internetu. Verjamem da si začetnik in da se boš sčasom smejal temu izdelku trenutno pa je to vse kar zmoreš oz. znaš. Poglej si par strani na www.monstertemplates.com in se začni ukvarjat s flashom ker je to prihodnjost.

Za primer si lahko pogledaš tudi www.newagedesign.tk... :d
http://www.norestrani.com

Gandalfar ::

Poletnik: kje si pa ta BS pobral, da je v Flashu prihodnost?

Vice ::

Kaj tisti v kategoriji "oceni to stran...." nikoli ne lektorirajo svojih izdelkov???

Gandalfar počakaj malo, čez par let bodo še pogrebni zavodi imeli zelo atraktivne in dinamične spletne strani s polno rock muzike, da ti bo kar v veselje pod rušo hitet. :D

overlord_tm ::

@vice

če bo tko, bom jest odklopu internet, ker sam flasha ne mislm gledat ... mi gre na kozlanje ko se cela stran mi premika pred očmi.

flash je dober da kake bannercke nardiš, mogoče kak tak bol diskreten intro, samo da je cela stran v flashu je pa bolj čudno. no obstajajo izjeme, ampak tiste strani so res profesionalno narejene, sploh ne opaziš :))

a si ko predstavlja googla v flashu :\ :D

ok, dost off-topica

Vice ::

overlord_tm, se mi zdi da ne bo tako, ravno zaradi razlogov, ki si jih napisal, čeprav sam mislim, da tudi diskreten intro, pa naj bo še tako diskreten bo počasi šel v pozabo.

mte ::

hmm..intro..me zanima koliko ljudi si introte dejansko pogleda, koliko pa samo pritisne na "preskoči"..jaz se ne spomnem da kdaj ne bi pritisnil "preskoči" linka..tudi ko sem se šele srečeval z internetom toliko let nazaj..
a obstaja kje kakšna približna statistika o tem?
lp

root987 ::

Verjetno ne, razn če poprosiš kakega webmasterja ki vodi tudi takšno statistiko da ti jo zaupa.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

njok ::

Edini, ki si introtov zelijo, so narocniki. Na zalost. Ostali obiskovalci pridejo po informacije in -- ne, intro ne pripomore k hitrosti.

meatwaad ::

Tomson, 100.000 SIT lahko tudi vec. Moras vzeti v obzir tudi klientelo. Ti jim naredi lepo prestavitev in nic se ne boj visjih zneskov. V tujini bi dobil se vec, tako da ce imas voljo in talent, kar naprej!

aVToV|S|On ::

Katilitična energija, Adja s.p.

za tole sm dubu 80.000 SIT tko d... nevem no... sicr bom dubu še naknadno ker bo tut spletna shop gor :)
Spletno in grafično oblikovanje | http://www.css-oblikovanje.com

Tomson ::

Nice!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se vam zdi ta stran

Oddelek: Izdelava spletišč
292524 (1478) strictom
»

Macromedia flash 8

Oddelek: Izdelava spletišč
142298 (1985) Tody
»

Macromedia-Dreamwear-Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
51097 (1055) jancko
»

Iščem Izdelovalca spletne strani!!!!!!!!!!!

Oddelek: Izdelava spletišč
423007 (2142) Matev
»

Studio TOMSON :)

Oddelek: Izdelava spletišč
111079 (907) Gandalfar

Več podobnih tem