» »

veliko ohisje

veliko ohisje

«
1
2

Jan987 ::

Zanima me, katero ohisje ki je vecje od midid tower ki ga imam zdaj mi najbolj priporocate?

Ni toliko vazen izgled(lahko je bel) vazno je da je cim cenejsi in da ima ob pomožnosti še kakšen ventilator ter da se v njega lahko montira kakšen zalman 7000 saj ga v mojega midi towra zdaj ne morem ker je med prvimi čipi na plošči in napajalnikom premalo prostora!!

Hoci ::

Klik

imajo ga v funtechu za 8.500 sit

Racko ::

Jaz prodajam Chiefteca DX-U, za 10000SIT.

LP

para-site ::

Hoci:
GMC H60 je odlično ohišje za svoj denar, saj ima 2X 120mm vent z nastavitvijo hitrosti...
Informacija (preverjena) pa je, da jih vsaj še 1 mesec ne bo v Sloveniji, tako da se je mogoče smiselno prevsmeriti na kakšen nižji model GMC, recimo K33 ali G35, ki so po konstrukciji enake kvalitete, s to razliko, da imajo vgrajen 1X 80mm vent brez nastavitve hitrosti. Jasno je, da je zato cena še nižja.

|KoRn| ::

In kakšna je cena takšnega ohišja?
Freak on a leash!

para-site ::

Jan987 ::

A je to to:

GMC H60, ATX Middle, 2x120mm, USB/au, srebrno/črn
Kvalitetno in atraktivno zasnovano ohišje v srebrno/ črni barvi. Ohišje ima že vgrajeno dva 120 mm ventilatorja. Brez napajalnika.
Uradna stran.

Na zalogi.

* dimenzije: 480(W)*197(D)*403(H) mm
* formati: ATX, micro ATX
* Prostor za zunanje enote: 5.25 x 4, 3.5 x 2
* Prostor za notranje enote: 3.5 x 5
* Razširitvene reže: 7
* 2x 120mm ventilatorja (spredaj in zadaj)
* "fan controller" nastavitev hitrosti 120mm venilatorjev

Matej_K ::

JA jani123 to je to!!

Men je tut zmeri bl všeč,in mislm da bo hmal moj!!!

Sam me zanima glede kasnejšega montiranja vodnega hlajenja....a je dost placa za to????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

Jan987 ::

A pa se dobi se kaksnega cenejsega?

Geo ::

Ej ne dobis velikega hisja za nizjo ceno, jaz sem kar gledu ko sm to vidu saj ima ze dva 120mm venta, ker obicajno imajo boljsa ohisja ki so okol 15k samo odprtine za 120mm vente.
SHIT!!! I did it again...

Wox ::

Dvomim da boš ceneje dobil kaj večjega. Kupi kakšnega rabljenega Chieftek big-tower. Jest bi recimo vzel CM stackerja. Sam je mal drag, ampak ma pa placa za 100 hrčkov.:D
Commodore 64

Tribal ::

Dej povej kje v SLO se dobi tega stackerja, ker bi si ga kupil! Mi je noro všeč...

Pa kakšna je cena? Upam da pod 30k sit, ker ce ni pol raj sharkija od TT vzamem!

Jan987 ::

in približno za kolk se ga da v slo dobit?

Moonman ::

Stacker je cca. 45k.


Jan987 ::

uf!

ka pa crno ohisje normalne velikosti? Kje ga najceneje dobit?

Dejancek ::

Moonman :

Kje u SLO je na ogled to ohišje ?

Ker trenutno se odločam med tem in Thermatake va8000swa >:D

Moonman ::



Dejancek ::

Hmmm, za ceno 44.260,00 ki ga ma STALKER mi va8000swa ponuja dosti več, tak da odločitev ne bo težka katero izbrat >:D

Moonman ::

Koliko pa stane ta thermaltake?


Dejancek ::

Uradna cena pri JAE 43k, z mal poznastva pa 38k ;)

Moonman ::

Čez mejo stane stacker 34k.
Tudi moje staro ohišje je postalo pretesno.


Jan987 ::

kolk pa stane najcenejse bigtower ogisje crne barve?

Dejancek ::

Računaj stroške kolk porabiš da prideš čez mejo in nazaj ...
Računaj potem še na HELP ...
Računaj še na porabi časa ...

Teh 4k se ti ne obrne nikol >:D

Moonman ::

Stroški niso tako nevarni. 45min vožnje z avtom do tja, vinjeta že je.;)

Ali pa da naredim custom ohišje, ki bo res zadovoljilo vse moje potrebe.
Samo za to odide še več $$$.


Wox ::

Hojla. V kateri trgovini čez mejo je možno kupit tega Stackerja? V Pelugi i Birgu ga nimajo. Kje torej?
Commodore 64

Moonman ::

Excomp. Še lažje dostopen kot Peluga in Birg.
Nahaja se v Fernitzu, to je isti izvoz iz avtoceste kot ko greš na letališče.
http://www.exacomp.at/

edit: dodal link

lp


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Moonman ()

Dr_M ::

Dejancek: in kaj ma armor cesar stacker nima? po mojem mnenju nic. je stacker lepsi in bolj prilagodljiv.
no ja, ce bi kje dubu srebrnega armorja bi mogoce ze premislu :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Wox ::

Hvala. Ga zgleda celo majo na zalogi. Se ti kaj sanja zakaj je črni nekaj evrov dražji od črno-srebrnega?
Commodore 64

Moonman ::

Tega srebrnega so pred kratkim spustili z 145 eur.
Cene spuščajo zaradi geizhalsa. Vedno spustijo ravno za toliko, da imajo najnižjo ceno in potem ljudje več naročajo tam. Četudi za 2 centa.
Tudi jaz sem jim gnjavil kdaj jih bodo imeli;)


[MYTiX] ::

A gre NF7-s in Zalman 6000cu v GMC H60? Ker kot sm zmeru je moje trenutno, sicer xy, ohisje en cm visje od specifikacij tega ohisja, pa gre hladilnik skoraj na tesno noter.
podpis

Dejancek ::

Dr_M :

Sej tukaj ni vprašanja kaj ima in kaj nima, ali pač ...

Tukaj se gre za to : izgled, stranska stranica(pleksi) , vodno prilagojen ,in kar je še največ pa "teža"

In ja srebrnega seveda, saj 7,5kg Armor in 14.5 kg od stackerja ti da krepko mislit a ne ? ;)

P.S.: In glej hudiča pa še ceneji je :D

Komaj čakam 25. junij ko pride iz Taiwana mi ohišje, saj tko so mi zagotovil pri JAE-tu >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejancek ()

Dr_M ::

Dejancek: edina razlika je v teži ja. pa se to zame nepomembno.
jest bom uzel stackerja, ker mi je precej lepsi in bolj uporabno notranjost ma.
cena pa...ce ze das tok kesa za kisto, pol ti ne sme delat 2 jurja razlike problemov :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

montenegro ::

Tudi jaz sem se dolgo odločal katerega bi kupil CM Stackerja ali TT Kandalf/Armor ALU. Glede uporabnosti sta oba ohišja ocenjena z najvišjimi ocenami, tako da je po moje odvisno od posameznika kateri mu je lepši. Jaz sem včeraj kupil TT Kandalf SWA in morem povedat da v živo zgleda še lepše kot na slikah.

gofra ::

@MYTiX:

Gre, vendar zadnja tri reberca pritiskajo ob stene napajalnika (LC 420). Prav škodljivo po mojem ni, ni pa njlepše za pogledat - kaj pa vem, pušča tak grenak priokus, ker ni vse kot bi moralo bit :P. Seveda je pa vse odvisno od plate oz. kam je orientiran socket...(sam imam FIC AU13, zelo podobna Epox 8rda)

Lp

Dejancek ::

montenegro :

Kolk si dal za njega ?

Dejancek ::

Dr_M :

Se mi je kar zdel da boš spustil iz konteksta : "izgled, stranska stranica(pleksi) , vodno prilagojen " .... :D

To je vse kar mam za povedat >:D

Dr_M ::

Dejancek: tut za stackerja se dubi plexi :)
sicer je zadeva dost draga, ampak sej lohk tut sam nardis.
kar me moti pri armorju je to, da ma usb konektorje na vrhu kiste (wtf?:\) in tista 2 kurca spredi, ki ovirata dostop do opticnih enot.
drug mi je samo ohisje dost ql, sam ni resna konkurenca stackerju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

montenegro ::

@Dejancek:
49.935 SIT, kupil sem ga v JAE-tu.

Dejancek ::

Dr_M :

O tem bi se lahko midva še dajala u nedogled a je tko :D

Ti si zaljubljen u stackerja jaz pa u Armorja in srečna sva oba z ljubljeno osebo
(predmetom) :D :D :D

Dejancek ::

montenegro :

A to sivo al črno ?
a si dobil tud plexi zdravenal brez ?
In to je cena brez nobenega kolegialega popusta a ne ?

Dami ::

Jaz sem tudi izbral armorja SWA ker je pač iz aluminija. Vendar na žalost se ga pri nas ne da dobiti nikjer več, nove zaloge so pa vprašljive zato sem ga kar naročil iz one avstrijske štacune. Čeprav mam graz blizu me pomoje vseen cenej pride če mi ga pošlejo. Upam da ne bom dnar nakazval v prazno :(
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dr_M ::

Dejancek: no jest nism ravno zaljubljen v stackerja... :)
sm resno razmislu o armorju, ker vsekakor ni slabo ohisje, ampak po res zelo dobrem premisleku in po nesteto pregledanih testih, sm se odlocu za stackerja. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dejancek ::

No še vedno govoriva o Ljubezni Dr_M :D

Dejancek ::

Dami :

Saj nisi edin, men so rekli da do konc junija dobijo iz Taiwana pošiljko ohišij, pa komaj čakam da me pokličejo :D

Dami ::

Dejancek, kdo ti je to reku? Naše trgovine al v exacompu?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dejancek ::

Dami :

Mislim da Europa ma eno velko skladišče kjer nabavlja iz Taiwana in potem če dobijo naši imajo tud avstrijci...

Vsaj mislim da je tko, ne bom pa trdil nič...

Meni so tko rekli u JAE kdaj mi pride ohišje(okvirno) ...

Dami ::

Mislim da to ni res. Zakaj so potem zadeve v nemčiji in avstriji dosti prej ko pri nas pa tud vedno najdeš kako štacuno kjer majo izdelek na zalogi medtem ko ga pri nas nima niti ena trgovina. Da ne omenim razlike v cenah. Komaj da se pozna da ni več carine. Evropa je velik trg in mislim da se one trgovinice kr po svoje znajdejo, pri nas pa zgleda kot da je en uvoznik za celo slovenijo in so vse trgovine odvisne od njega in pol mi čakamo kdaj se bo njemu sprdnalo pa pripeljal stuff. Sicer pa tam je pisalo da je dobavljiv v 2-4 dneh, kok je pa to res bom pa kmalu zvedu :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

montenegro ::

Dejancek:

Kot sem že napisal je Kandalf SWA (srebrno-ALU), ne vem na katerih straneh si ti gledal Kandalfa/Armorja, ker jih jaz nisem videl brez plexija.:D Cena, ki sem jo plačal (49.935 SIT) pa je z 3% popusta na gotovino (polna cena je 51.480 SIT). Glede Armorja pa ti moram nekaj povedat. Sprva sem tudi jaz hotel kupit Armorja SWA (ALU), vendar mi je trgovec v JAE-tu povedal da jih ni na zalogi in da ne ve kdaj, in da jih verjetno v bližnji prihodnosti tudi ne bodo naročili, saj imajo dosti drugih ohišij na zalogi, in da ne bodo naročali samo eno ohišje. Zato sem se odločil za Kandalfa SWA (ALU), ki je bil po njegovih zagotovilih zadnji, in so ga poslali iz MB.

Veron ::

tole je zakon >:D

Dr_M ::

get real...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ohišje predlagate za star sistem??

Oddelek: Kaj kupiti
171257 (1031) Urc
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715964 (4119) gfighter
»

Katero ohišje (okoli 50k)

Oddelek: Kaj kupiti
222015 (1389) nec2070
»

High-end ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
302107 (1411) Primoz78
»

Katero BiG Tower ohišje?

Oddelek: Kaj kupiti
81067 (932) Dejancek

Več podobnih tem