» »

Gmail, Yahoo, Hotmail

Gmail, Yahoo, Hotmail

tt2 ::

Mene zanima kateri predal mi priporočate in ni mi jasno zakaj je Hotmail velik le 3MB, Gmail pa kar 2GB. A moraš gmail in yahoo kaj plačat da ti data tak velik predal ali kaj??????? Kaj mi priporočate!!??
  • spremenil: tt2 ()

Quikee ::

Meni je GMail bolj vsec kot ostala dva... In ne nic ne rabis placat.

T(he) Boss ::

Meni je tudi gmail najbolj vsec, je pa yahoo tudi 1g, vsaj pri meni, pa nic ne placujem, hotmail pa se da tudi naredit na 250mb :D

hunter01 ::

Definitivno gmail ker je tistih 2Gb popolnoma brezplacnih.

Ps: ce nimas povabila (ne vem ce je se pogoj) me kontaktiraj na privat pa ti posljem.

LP

pitagora ::

ker je tole sveže ponujam
50 povabil za gmail racun.
interesenti posljite zs in seveda pripisite e-mail.(za invite)
lp pitagora

Firebat ::

Mi zna kdo pojasniti kakšno zvezo ima tole konstantno povečevanje EMAIL prostora. Recimo Hotmail ima zdaj 2gb, Gmail 5gb 8-O hura8-O >:D :)) 8-)
Gre tukaj za kakčno tržno potezo, ali pa da se bodo pomnilniki 1TB pa četudi holografski še bolj pocenili, ali pa da bo SPAM oglaševanje bolj na udaru?

Sam imam Gmail in Siol Email račune, ampak še eno vprašanje me bega, zakaj poleg tega da si sedaj vsak posameznik odpre miljon mijaužent emailračunov po celem svetu, ne more s tem prostorom delati nič drugega kot imeti maile pod 500Mb. Pa če jaz grem in odprem miljon mijaužent računov pa si s piramidalnimi, spam, komercialnimi ali bilokaterimi emaili polnim račune, ki bi mi potlej neke oglaševalne firme dajale denar od poslanih emajlov magar tud Google oglase. S tem ne bi kršil zakona o vsilnem oglaševanju, saj bi bil lastnik le jaz. kot da bi imel črno luknjo in bi me plačevali da jo polnim oz. "futram".

Res da malo obujam temo, ampak nočem smetiti. ;)

jperc21 ::

Gmail.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Firebat ::

jperc21 to nisi povedal nič, kvačjemu mogoče oglašuješ to kar si napisal.

Jaz bi pa rad zvedel kaj iz ozadja tega povečevanja BREZPLAČNIH email ponudnikov, kaj stoji za tem.

gzibret ::

Mislim, da ne rabiš več invitationa za gmail. Tole piše na njihovi strani pod klikom "what is new":

"It's a Gmail party and everyone is invited!
You can still invite your friends to enjoy Gmail's spam protection, 2.8 GB free storage and other great features, but now you can also just tell them to visit www.gmail.com and sign up without an invitation."
Vse je za neki dobr!

CitroX ::

Že nekaj časa ni več potrebno povabilo za gmail.
Gmail je dober, ima dober pregleden slovenski grafični vmesnik, prestreza tudi večino (skoraj vse) spama.
Uporabljam tudi hotmail (še iz starih časov), ki pa mi ni niti približno tako všeč.

Firebat ::

Tudi meni se Hotmail ne zdi več pregleden, pa tudi z Opero brskalnikom ima velike težave. Ampak zakaj bi ti koristilo 2Gb poštnega predala? Edina pametna razlaga bi bila ta te živega zamrznejo za 10 let, potlej pa greš gledat kakšno pošto imaš v neznanovelikem Gb predalu.

šernk ::

pa kakih 2 GB zdej ma gmail že 5 GB:))
in ja zelo lepo je ko se recimo zmisliš na kakšen mail iz preteklosti in ga še enkrat pogledaš. to je praktično isto kot če gledaš slike iz pred nekaj let
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

solatko ::

Inbox 2 GB - odličen

Matheeew ::

Gmail.

Poleg že naštetih prednosti ti omogoča POP in SMTP ter po novem IMAP...vse brezplačno.

Yahoo in Hotmail ti pa ne data niti možnost, da urejaš maile s klientom.

kixs ::

Res je smesno, ker folk prebere samo prvo vprasanje, ki je bilo ze davnega 2005 reseno |O

Nadalnje vprasanje, ki je obudilo staro temo, pa spregledajo...

Firebat:

Uporabljam Gmail ze od zacetka in res je da dobim nekaj sp@ma, ampak gre ta avtomaticno v SPAM folder, tako niti ne opazim, da ga sploh kaj je.

Te firme bolj sluzijo z reklamiranjem, ki je na osnovi tvojih sporocil in iskalnih pojmov (tako nekako). V detajle se nikoli nisem spuscal.

Je pa zelo fino, da se povecujejo kvote, ker ze prvotnih 2GB ni bilo tako veliko ;)

lp

slitkx ::

Kakšno mnenje imate od Hotmailu danes? Predvsem v primerjavi z Gmailom...

Tele kvote so larifari. Jaz pobrišem e-mail, "ti" ravno za to velikost dobiš "povečan" inbox...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

;-) ::

Jaz negrem z Gmaila. Sem na yahooju in mi je muka. Nekako sem se navadil. Res pa da zadnje čase je večkrat down... februarja je bil 2x za par ur se mi zdi.

slitkx ::

Novi Hotmail si sprobal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cPanel email forward ne deluje za Gmail?

Oddelek: Izdelava spletišč
131110 (985) Housy
»

Yahoo Mail za zdaj še pred Hotmailom in Gmailom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329558 (7439) ABX
»

Dober in zanesljiv e-mail naslov ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211510 (1509) Urc

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113412 (54189) jvolk
»

Povečajte Hotmailov poštni predal (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
717845 (5134) Athena89

Več podobnih tem