» »

življenska doba CD-RW!

življenska doba CD-RW!

tropinovec ::

ljudje!

zanima me ali kdo ve, kakšna je predvidena življenska doba pečice oz. po koliko pečenih cd-jev se lahko pričakuje njen žalostni konec!:|
mogoče kakšen link s tem v zvezi?8-O

Highlag ::

Življensak doba, je če misliš s tem kolikokrat lahko na eno ploščo pečeš pa zbrišeš pa ponovno pečeš ......
čez 1000 pek

http://www.ricoh.co.jp/cd-r/e-/e_europe...

Maxtor ::

Sanja svinja o kukuruzu...

krucymucy ::

Men se zdi, da majo tam okol 1500 limit !!!

Za 4 leta pa 1 mesec - ce speces vsak dan en CD! :D

Zzzzzzz ::

Jst mam LiteOn-ovega 16/10/40 in mi piše MTBF (Life): MTBF 70,000 POH with 25% duty

A kdo ve, kaj to pomeni?

Zzzzzzz ::

Sem se prenaglu pr pisanju...
Sem ugotovu za kaj se gre. To je sama matematika. Če vsaj malo znate angleško, si poglejte razlago na http://www.t-cubed.com/faq_mtbf.htm.

V bistvu je to le procent, ki pokaže verjetnost napake (oz. da stvar dela) v določenem časovnem obdobju.

phladnik ::

Jst sem dobil 10RW CDjev in trenutno delujočih je samo še 7. Ne kupvat Rimax firme. Pr enem cdju, je srebrna plast kr odstopla... Pr enmu je prišlo do buffer underruna in se ga ni dalo niti formatirat več, kaj šele prebrat al pa kej gor pečt... Eden pa kr ne dela več... na vsem lepem sem bil ob 160 mp3jev.... mam pa še dva druga RWja, ki ju bolj pogosto uporabljam in delata brez problema... Tako, da mislim, da se splača nabavit vredu firmo ra RWje. Za navadne CD-R pa samo da je čimbolj poceni in ekonomično pakirano.. najboljš na rolci....
Kdor visoko leta je pilot!

Sodom ::

Em... kot vam lahko povem...

Sam sem posnel cca. 4000 CDjev (ni šala... pridite jih pogledat) pa mi je rekorder full dobro še laufal, pa sem ga prodal... in je on full zadovoljen... se pravi... če paziš pa vse, ti zdrži neomejeno
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Elemen_T ::

Immortal: Mislim da ni ravno tako...
Rekorder ima 100% neko omejitev napečenih cdjev...vsaka stvar enkrat crkne, cdrw še najhitreje, št. 4000 pa mi je kar malo neverjetna...torej ti že 11 let pečeš po en cd vsak dan? Kdaj so te naprave sploh prišle na trg?

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za peko CD-R-jev (audio CD-ji)

Oddelek: Pomoč in nasveti
313241 (2112) Daliborg
»

tezave s pekacem liteon

Oddelek: Pomoč in nasveti
131385 (980) jurre
»

CD-R mi unič use CD-je !!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201220 (880) boštjan
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382195 (1444) LeQuack
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321671 (1305) AnWar

Več podobnih tem