» »

Sprememba paketa

Sprememba paketa

Geoffrey ::

LP

Na siol sem poslal dopis za spremembo paketa adsl, pa me zanima kdaj oni to ponavadi spremenijo oziroma v kolkem času?

Hvala

ajt uživajte

Gwanaroth ::

Imaš lepo napisano na http://servis.siol.net [ko se prijaviš ter klikneš "Sprememba hitrosti ADSL"

Rok za izvedbo spremembe naročniškega paketa je 30 dni od dneva, ko naročnik poda zahtevo po spremembi. SiOL prične zaračunavati naročnino izbranega naročniškega paketa z dnem uspešne izvedbe. V primeru, da spremembe paketa ni mogoče opraviti je SiOL dolžan naročnika o tem obvestiti.
Lights often keep secret hypnosis..

Geoffrey ::

ja to vem, sm verjetno nisem edini, ki si je spreminjal paket zato me zanima če so pri vseh rabli 30 dni al so mogoč komu kej prej, verjetno so komu tut prej al ne?

DC- ::

Rabijo kkšen teden.

Bodi pa pazljiv kdaj se bo pojavila sprememba v servisnih straneh in kdaj resnična sprememba, ker sem že parkrat doživel da je na servisnih prej.


DC-

miguelslo ::

jaz sem pa 2 dni prej kot na servisnih straneh dobil 4mbit :))
_____

Gwanaroth ::

Jaz sem cakal 3 tedne.
Lights often keep secret hypnosis..

Goodspeed ::

Dober teden.

Myth ::

Vem da je tema o Siolu. Edino kar bi rad dodal je tole. Pri kabelskem operaterju Triera je treba počakat na nov mesec. ;)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Geoffrey ::

ja na glih danes sem zaznal da mi na servisnih straneh že piše sprememba iz 1mb na 2mb sm pr dowloadu mi pa še ni nič spremembe, ;( a lahk spremembo pričakujem kmalu?

Doman ::

Ja

Geoffrey ::

kdaj pa točno, danes mi še neč prov ne dela, jutri, pojutrišnem...?

Geoffrey ::

DC- kdaj pa lahko pričakujem realno spremembo, ker men se isto dogaja to, da mi na servisnih straneh piše da že imam 2mb ampak mi neč več ne downloada;(( prej mi je downloada-lo 110 kb/s, zdej bi moglo bit pa mal več aj ne? zdej mi pa downloada 100Kb/ in manj. Med 1mb in 2mb pa je mende kej spremembe ne, pomoje bi mi moglo download-at blizu 200 pa čez al ne? prosim za pomoč svetovanje, bi lahko blo kaj z mrežno narobe, z modemom (na modemu callisto 821 mi svetijo vse tri lučke - sveti mi lučka tam ko piše 100 mb, bi mogla svetit una druga za 10mb?) Uporabljam xp-je in ko ustvarim novo povezavo me vraša v keri področni kodi sem čeprov piše v navodilih da gre to za sistemsko napako...Vgrajeno imam tut skystar2 kartico in imam pod omrežne povezave 2 local area connection...A moram vpisat ko naredim novo povezavo DNS? prosim za pomoč

hvala vam!

Alexius Heristalski ::

Zakaj pa Siolovcev ne pobaraš? To je njihovo delo, za katerega jih plačuješ!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL internet 5 mesecev brezplačno

Oddelek: Omrežja in internet
262635 (1735) zenith1
»

SiOL TV na optiki po novem z 2,3 Mbit MPEG4 streami

Oddelek: Omrežja in internet
72740 (2329) telexdell
»

SIOL trio paket

Oddelek: Omrežja in internet
244392 (3131) Matheeew
»

Kreteni na Siolu - 6.2.2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
515212 (3370) DMouse
»

ADSL sprememba paketa in fiksni IP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1084479 (3577) shock

Več podobnih tem