» »

mmoprg

mmoprg

bonbonček ::

lp!

mam komp 400 mhz, 256 rama in 32 mb grafa...

zdj me pa zanima če mam sploh dobr komp da bi špilu kak DOBR MMORPG u stilu WoW-a !

tnx
0:)
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

nodrim ::

ej, za take poste že imamo temo ..

reče se ji ŠALE :D >:D

bonbonček ::

;(( ;(( ;((
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

Tarzan ::

Nikakor ne. Vsaj 3× toliko MHz, dvakrat toliko RAMa in pametna grafična kartica bo potrebna. Verjetno bo potreba po zamenjavi celotnega sistema ;) .

bonbonček ::

nameravamO nabavt nou komp, sam ne še v bližnji prihodnosti... torej zame ni več pomoči?8-O
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

Jan987 ::

ja če je daljna prihodnost 1leto boš pač še eno leto brskal pa internetu in igral zanič igre

mojsterleo ::

Nažalost so tudi sodobne MMORPG igre že zdavnaj prešle prag 3D grafike in nekatere izmed njih sodijo med grafično izredno impresivne. Tvoj 400MHz mlinček nima šans.

Pomoje bi lahko poskusil Ultimo Online, to bi se najbrž dalo igrati. Potem je tu anarchy online, ki je zastonj (www.anarchy-online.com) ampak dvomim da bi delalo dobro ker je 3D, čeprav je že kar star.

Če pa tudi to ne gre, ti pa še vedno ostane MUD-anje (BatMUD http://www.bat.org/) - tekstovna FRPjka :D preko telneta. Dela na vsakem računalniku :D in neodvisno od operacijskega sistema, če je le telnet možen.

LP

bonbonček ::

hvala, downloadam zdj Anarchy-online...

lp
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

gumby ::

jaz mam xp2700, r9500 pro in giga rama.

EVE online dela lepo, cpu nekje 80-90%. pri dveh klientih naenkrat ga je pa zabilo

GW tudi dela fajn, cpu je sicer na 100% skoz, ampak ni opaziti nekega zatikanja

za orientacijo:)


z 32M graficno tega verjetno niti zagnat ne mores vec, tako da ti zal ne ostane drugo, kot menjava sistema:(

bonbonček ::

oprosti, sam kje si vidu kej o EVE?

sem reku da dljam EVE?

ne...:\
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

nodrim ::

kera nesramnost :P

najprej bi tlele rad z enim starim kalkulatorjem nove igre igral, pol mu pa en da primer ene ne ravno nove igre kako mu laufa na njegovi konfiguraciji in neki jamra zdej ...

arogantnost pa taka >:D

bonbonček ::

sori no.... še vedn sva lohk prjatla:D

lp
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

nodrim ::

ok :D samo si mi dolžn pivo ...






jst pa tebi dve :))

bonbonček ::

0:)
Kdor se zadnji smeje, zadnji dojame :P

dolenc ::

Katero od teh iger je po vašem mnenju najbolša, da se jo splača igrat.

Včasih sem špilu WoW, pa mi je bla zlo huda, predvsem zarad fantazijskega sveta, ki zgleda čudovito. Sam se mi je mal zamerla s temi updejti ko sem zgubu karakterje in sem mogu pol od začetka igrat.

Guild wars mam namen zdej probat ko bo to 2 dni mal zastonj ;), da vidm kaka je. Koker vem se tle sam kupi špil in ni pol nč mesečno treba plačevat, tko da to se mi kar dopade. Pa tud koker sem mal slikce gledu zgleda hudo dobra. Vseeno saj po slikcah pa je svet slabši kot pri WoW.

Pa od kolega sem slišov da je tud tale Lineage 2 huda, tko da zdej ne vem kero bi špilu :).
No sej obstaja še kar nekej drugih, sam jst sem se na tele 3 usmeru.

Kaj vi miselte, predvsem me pri takmu špilu navduši lepo okolje in da je špil skos dinamičen, se neki dogaja :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837675 (4912) pr0sac
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363892 (2695) ahac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11312043 (7329) Pyr0Beast
»

Zasvojenost z igro World of Warcraft

Oddelek: Loža
384295 (2506) billgates
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333163 (2221) jlpktnst

Več podobnih tem