» »

50Mb prostora na strežniku, ampak zastonj

50Mb prostora na strežniku, ampak zastonj

JOKER ::

ZDRAVO !

Mene zanima, kje bi lahko gostoval svojo stran na strežniku, kjer bi bilo seveda zastonj in pa da bi bilo VSAJ 50Mb prostora, Imam dosti slik, čeprav so pomanjšane, ampak se nabere in mi pri določenih ponudnikih (do 10Mb) ne zadostuje.

Ker imam stran predvsem ljubiteljsko se mi ne splača plačevat za prostor.
Razumete a ne ?

Prosim za kakšne pametne linke.
Hvala in lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Tody ::

jest bi pa nekak reku da si falu oddelek v oddelku SPLETIŠČA imaš temo o tem kateri ponudniki ti ponujajo kaj in za koliko.

LPL

JOKER ::

Uuuppsss :8)
________________________________________________________
Ka te češ ....

Ibex ::

Če imaš adsl od siola se da lepo zmenit za 50mb na freeweb-u. Piši jim na freeweb@siol.net ali pa na info@siol.net

NeOman ::

če te ne motijo reklame, potem je tripod pravi naslov (z malce znanja se da te reklame delno omejiti ;) ).

lycos tripod

Highlag ::

Ravno sem mislil napisati Lycos. Imam sam nekaj objavljeno na Lycosu. Omogočajo celo FTP dostop do mape, kar ni tako zanemarljivo.

Ja reklame na Lycosu so drugače kar nadležne.

Škoda da Google nič ne ponuja. Če bi se zgledovali po poštnih predalih >:D nebi bilo slabo.
Never trust a computer you can't throw out a window

NeOman ::

jz mam na lycosu samo datoteke ki so namenjene za download, stran pa mam na isp-ju. to tut ni tko slaba resitev, samo nekaj mili sekund izgubis pri dostopu do oddaljenega streznika.

Tody ::

Sej google ponuja :) samo znajdit se je treba. Obstajajo zadeve ki si ji reče Gdrive in v kombinaciji z Gshare potem zadeva dost fajn teče :D Sicer pa se šušlja da bo google šel tudi v te vode.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROFTPD ????????

Oddelek: Programska oprema
5871 (815) Preseren
»

Forum

Oddelek: Izdelava spletišč
81148 (973) Tic
»

free hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
221345 (1024) Iztok Smolic
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316517 (16517) Bakunin
»

php

Oddelek: Izdelava spletišč
111271 (1137) Tody

Več podobnih tem