» »

VS 2005 beta 2 in Enterprise Architects 2003

VS 2005 beta 2 in Enterprise Architects 2003

sloshady ::

pozdrav

do pred kratkim sem uporabljal VS.NET 2003... in zraven se Visio fot Enterprise Architect, MS SQL Server... zadeve so spilale.

zdaj sm presaltal na VS.NET 2005 beta 2 in ker je instalacija tako zahtevala sem moral vse zadeve od VS.NET 2003 odstraniti.

je pa zdaj problem, ko bi rad spet uporabljal "Visio for Enterprise Architects 2003 " mi pa javi "You must first install VS .NET 2003 Enterprise Architect" ki seveda sabo nosi stare pizdarije (framework 1.1., ...) ki jih jaz nocem oz. ne smem intslirat.

je kaksna resitev ?

lp sloshady

www.sloshady.com

Senitel ::

Daš dol VS .NET 2005 beta in inštaliraš VS .NET 2003 z vsem kar rabiš, potem pa inštaliraš še .NET framework 2.0?

Nerdor ::

Ms priporoča, da ne mešaš .Net framework 1.1 in 2.0
VS 2005 raje inštaliraj v Virtual PC ali VMWare, pa bo. Ker ga itaq sedaj produkcijsko ne rabiš. Poleg tega pridobiš dva neodvisna envirometna na enem PC-ju
... for lifetime!

Ziga Dolhar ::

V čem se razlikuje Visio, ki ga dobim ob Officeu, in "Visio for EA"?

(Če zgolj v "licenci" oz. "zahtevah", potem je verjetno vseeno, če naložiš Officeov Visio?)
https://dolhar.si/

Nerdor ::

Ti Snetinel, če bi tako inštaliral, kako pa potem deluje vse skupaj!? Katero verzijo .Net F. potem uporablja VS.Net 2003 !? Ali lahko potem preklapljaš med 1.1 in 2.0 v samem IDE bodisi v VS.Net 2003 ali 2005 Beta!?:\
... for lifetime!

Senitel ::

Hehehehe Snetinel... >:D Nisem še probal inštalarit 2.0 frameworka na računalo (mi nekak ne diši vlečt 300MB z interneta na ISDN-ju :\) samo IMO mora biti tudi 2.0 framework kompatibilen za nazaj. Nekako tako kot DirectX recimo.

user4683 ::

VS.NET 2003 EA z .NET 1.1 deluje brez problema (vsaj na moji mašini :D ) v sožitju z VS.NET 2005 beta 2 (.NET 2.0 beta 2).
2005ka uporablja .NET 2.0 framework, 2003 pa 1.1
Edino pri ASP.NET moraš v IIS nastavit katero verzijo naj uporablja, drugače pa je to načeloma to.

Nerdor ::

Danke Snake! Hm, kje pa pri IIS nastaviš na katero verzijo .net f. naj uporablja za določene spletne aplikacije!? Hm, a nima VS.Net 2005 kao svoj web strežnik, kakor sem prebral iz Ms dokumentacije.
... for lifetime!

sloshady ::

pozdrav

pri meni je problem da sploh instalirat ne morem Visio za VS.NET 2003 EA... ki ga nucam za razlicne diagrame.. (lahko uporabljam navadni officeov visio le z to razliko da ne morem generirat razlicnih skript in baz).
ko pa tega (Visio za VS.NET 2003 EA) hocem instalirat mi pove da moram prej instalirat VS.NET 2003 EA ki sabo pele Framework 1.1 in ostalo sranje... jaz sm se pa lih pred tem komi vsega tega znebil in 2 uri instaliral beta 2 z msdn.

v navodilh za beta 2 pa striktno pise da naj od prejsne verzije nebi bilo cisto nic na kompu.

hmmmmm...

zanima me ce morem res beta 2 odinstalirat... pa dat gor Framework 1.1. + VS.NET 2003 EA 2003 pa potem se VIsio za VS.NET 2003 EA ki ga nucam.

po tem bi pa verjetno, ce hocem uporabljat beta 2 moral vse to (razen visia) odinstalirat in nazaj beta 2 dat gor :S:S:S:S:S:S brrrrrrrrrrrrrrrrrr

lp

Ziga Dolhar ::

Mimogrede -- na travniku se je znašlo tole: Microsoft Office Visio for Enterprise Architects 2005 Beta 1 (Visual Studio).iso.

Meaning: verjetno bo treba apgrejdat :).
https://dolhar.si/

darkolord ::

Pa na DVDju od VS Team Systema je tudi visio zraven

Ziga Dolhar ::

Pa res.

Pa je to sploh kje "nakazano", al se moraš nujno spustit v brskanje po cedeju?
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visual Basic .Net 2003 problem

Oddelek: Programiranje
61117 (1004) jsoper
»

Cena Visual Basic.NET

Oddelek: Programiranje
61411 (1299) cekr
»

ASP.NET(jezik C#) vs. PHP (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7710249 (8893) Nerdor
»

VS.NET in Framework 1.1?

Oddelek: Programiranje
81061 (939) FANATIK
»

Visual studio.net beta2

Oddelek: Programska oprema
81149 (1050) Monster

Več podobnih tem