» »

Kje kupiti slo. zastavo?

Kje kupiti slo. zastavo?

Kaiser ::

Nimam ideje.... Po moznosti kje v Kranju, ce ne v LJ. Hvala.

OrlyTM ::

Pri nas jih prodajamo :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

bastadu ::

Te stvari imajo ponavadi v knjigarnah. Poglej malo...

Marjan ::

sej se ti je itak ne splača kupt, jo bomo u kratkem zamenal :)):D:P


pa ime drzave tud! A veste kaj pomen slovene v ang.?

:|:(:O

:))

||_^_|| ::

sloven=umazanec, zanikrnež:)

Medved ::

Kaj če ti SLO zastava, ne razumem, pa še taprava ni (to je ruska al pa srbska okol obrnjena). A si slučajno kdaj vidu da kdo obeša zastavo za praznike???? hahaha, razen KUČANA in njemu podobni haha:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

krucymucy ::

Ponavadi se obesa zastavo od ferrarija!!:D

LPP ::

Jest sem kupu zastavo v Astri - pejt še ti v kakšno tehnično trgovina oz. v Astro v Jamo, če si iz Ljubljane!
Ljubljanski potniški promet

Kaiser ::

Medved, ti si tepec.

Matek ::

Ja, madved! LAhko bi reku, da majo srbi našo, samo da so jo okrog obrnli!:D Sicer pa, naša zastava bi morala biti vijoličasta. Zakaj, pa itak vsi vemo.:D

[po pomoti si moral izbrisati <]
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Medved ::

Še vedno ne razimem kaj če mu zastava???? A ni škoda denarja?? Rajš si kup kakšne kavboke al pa čevlje za ta denar-moj predlog.
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Tomi ::

Medved, ti bi vedno rad, da bi bile "resnice" polovične.
Nekdo pač želi imeti zastavo, in to naj tebe nič ne moti, ker ne gre denar iz tvojega žepa, ok?
Sicer pa, a ni škoda denarja, ki ga zagoniš za dostop do interneta, ki ga porabiš med drugim za pisanje bedarij na Slo-techu. Postavi se tudi v kožo druge strani, potem pa ne boš tako ciničen.
metrodusa.blogspot.com

Medved ::

hehe primerjat internet s slo zastavo hmmm no comment. Eno so stvari ki človeka povezujejo s svetom eno so a stvari ki so nepomembne, to je pač a ne. Brez slo zastave se da lepo živet, ne rabim jo in tud države ne, sm internacionalen, nimam bedastih zastarelih patriotskih čustev, ki itak izumirajo (vsi smo en svet-moto pametnih-to ni cinizem). Zastave in druga podobna sranja so vzrok za vojne na svetu in tudi za terorizem.
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

SI_J ::

Ne vem zakaj je ne bi sunil?
Pred parlamentom visi najvecja ;)

dobaluka ::

medved mal maš prav, ampak domoljubje je uredu. krucymucy ti si pa bolan če raj obesiš ferari zastavo od Slovenske.
Js sm si zastavo pred kratkim kupu, ponavad jo prodaja en model kr pred glavno pošto nasprot name u Lj. Tm je 3t tolarjev.
Zastavo je pa lepo met in jo obest čez balkon ob tekmah in praznikih. No ne sam da je lepo jo met, usak jo more met k mu je to kul.

status quo

dobaluka ::

aja medved. KHm internacionalizacija in globalizacija. Ja ameriko jo kr zagovarja pa lej jih kaki patrioti so zdj k je bla katastrofa si je usak amreičan kupu svojo zastavo, to mi je ušeč. Vsak more met svojo.
status quo

BC3 ::

MadManMato: Zakaj vijolčna? Jst ne vem.
Medved: Brez slo zastave se da lepo živet A brez interneta pa ne?

Kaboom ::

jaz bi pa ful rad imel slovensko zastavo. samo se mi je ne da kupit :) če bi jo imel vedno obešeno ali bi potem to koga motilo ? mislim da ne bi smelo... saj če imaš vedno obešeno nikoga ne žališ četudi nisi parlament...

na maliga mi je pa šlo, ko so pred šolo obesli zastavo na pol droga za 6k amijov, za to da pa vsaki dan tam 2 tavžent folka plus še ustanova je pa ni celo leto postavljene zastave. grrrr vrag pa taka šola. pol pa so bedaki začudeni, kje je veselje do države, služit vojski, predanost državi... če pa vidimo zastavo samo 6krat na leto...

Binji ::

heh pr nas zastava glavna stvar pr Planici al pa vestjrngi. Ga nej junaka ku bi kej cez njo rjku.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ThePlayer ::

Ne, spoštovani medved, za vojne in terorizem na svetu niso krive zastave in patriotizem. V glavnem je za to krivo netoleriranje drugačnih od sebe in vsiljevanje lastnega mnenja drugim - kar (vsaj v tem topicu) počenjaš ti.

Tomi ::

Igralec, Medved se zelo podobno obnaša tudi drugje, tako da se je verjetno najbolje navaditi na to. Ali pa ga ignorirati:\
metrodusa.blogspot.com

Matek ::

BC3, vijoličasto zaradi MARIBORA!!!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BC3 ::

MMM: rdeča zarad paradajza:(
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

XCT ::

Jaz sem dobil pred kratkim eno Slovensko zastavo na Hrvaškem!!!

Vrjamete ali pa ne.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

tejo ::

A ne bi že bil čas, da spremenimo zastavo? Mislim, tako silimo v EU, pa imamo update ruske zastave!

Jest mam doma samo zastavo od USA.

BadBoyBIG ::

enako, jst mam cez celo steno napeto USA

dobaluka ::

MadManMato vijolčna je sumljiva. Js sm kr za Slovensko, komu mar mesto, če pa je že treba zbirat pol pa uzamem zeleno kot Ljubljančan (G.D.).
Ja lepo je met zastavo in to ne mot nobenga.
status quo

BC3 ::

jst mam pa na steni rusko (ta staro še rdečo pa srp in kladivo)
pa redčo s kljukastim križem u sredi pa kaj

(sj jih nimam če bi jih pa kje dubu bi jih pa dau gor)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slovenska zastava

Oddelek: Loža
488066 (3896) Tic
»

Pravilno obrnjena Slovenska zastava

Oddelek: Loža
2510947 (10483) fosil
»

Nova slovenska zastava in grb (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23336050 (31241) Ziga Dolhar
»

Rock Otočec

Oddelek: Loža
292443 (1534) SodVina
»

Obešate Slovensko zastavo ob praznikih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596060 (5248) Damjan Jagar

Več podobnih tem