» »

[Naloga][C++] Geodetska naloga

[Naloga][C++] Geodetska naloga

tito24 ::

Lp! Rabim nekoga, ki bi mi rešil nalogo v c++ jeziku. Nalogo potrebujem za izdelavo vaj pri predmetu AOP na študiju geodezije. Poleg tega bi potreboval tudi nekaj lekciji, oz.da mi razloži nalogo, da bi lahko opravil zagovor. Vse bi seveda plačal. Zainterisirani odpišite!!!


[edit - v oddelku programiranje imamo par pravil, ki si jih lahko preberes v sticky temah - vsc]
  • spremenil: Vesoljc ()

Tutankhamun ::

Ja, in kakšna je ta naloga.:|
Kar se tiče lekcij, boš verjetn dobu odgovor, če kej rabš upraš al pa uporab google, pa c++ strani >:D .

tito24 ::

Naloga je izračunati rezultate za eno geodetsko nalogo, katere izračun in podatke imam vse jaz, v bistvu pa je poljubna. Bila bi čisto enostavna, rabim pa nekoga da mi jo sprogramira v c++ in mi potem razlčoži kaj je delal! Zanesljivo plačam smo da jo nekdo reši?

Tutankhamun ::

Ne zastopm zakaj ne poveš kakšna je ta naloga. Imaš ene podatke vrjetn v eni datoteki, kako so podatki zapisani? Imaš vrjetn ene enačbe, v katere boš ustavljal iz datoteke prebrane podatke, in rezultate izpisal na zaslon, in/ali v neko izhodno datoteko.

Treba bo dat več podatkov o nalogi :| , da ti bomo lahko pomagal, sej zato pa je forum, pa še pršu boš skos FOR FREE :D .

tito24 ::

Fora je ta, da v bistvu nimam glih pojma od c++. Enačbe in pa podatke imam podane, na listu in rabim samo izvedbo program. Če si pripravljen mi narediti tak program, ti jih pošljem?

Tutankhamun ::

No ja pa pošl. Da vidm kaj maš to. Pripravlen sm kej spisat(če bom znal). Moj mail


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravilno resena naloga tockovana z 0 tockami (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7611580 (8490) prenasalec
»

6 nalog za fiziko ... prosim pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7111840 (9535) lebdim
»

naloga iz fizike

Oddelek: Šola
321665 (1323) Free Bird
»

[Naloga][Visul Basic] Program za izračun dimenzij soda...

Oddelek: Programiranje
101708 (1531) korenje_ver2
»

Ena fajn naloga

Oddelek: Loža
231285 (930) jeti51

Več podobnih tem