» »

Opravičila glede teme WTC

Opravičila glede teme WTC

Tomi ::

Glede na to, da predvidevam ( vem? ), da vsa bo kar nekaj dobilo Owce in Gnoje, se boste verjetno želeli opravičiti. In da ne boste po nepotrebnem odpirati tem, pišite v to. In pišite samo opravičila, ker druge poste bom metal ven, ok?
metrodusa.blogspot.com
  • zaklenil: Tomi ()

DIEUALL ::

se enkrat se vam globoko opravicujem ko sem z hecom izrazzil da---- (to delajte talibani pakistan rulz jaz sem taliban ) to sem mislil samo v hecu in ne zares povejte kdo bi lahko bil za te talibane to so navadni izmecki morate vi tudi poznati malo heca obljubim da nikoli vec ne bom izgovarjal takih ali podobnih besed pa naj bo hec ali renica se enkrat se vam opravicujem !!!!!!


LP

gorenc ::

no koncno mi je po 24 urnem bojevanju z vasimi strezniki uspelo priti gor in kaj vidim, to da sem postal ovca?? zakaj ze?
no karkoli neumestnega sem rekel SE OPRAVICUJEM, vseeno pa pricakujem odgovor zakaj sem postal ovca.

gorenc ::

se enkrat sprasujem ZAKAJ sem ovca? ne morem se opraviciti ce ne vem zakaj, se vam ne zdi?

gorenc ::

hmm, uspelo mi je prebrati cel topic o WTCju, napisal sem samo nekaj grdih besed spiderju, sem si pa prebral njegove naslednje poste in se mu iz srca opravicujem, ter mu dajem popolnoma prav!

prav zanimivo pa je, da ni ovca in gnoj postal luni, ki je poslal ameriko v kurac oz. ga boli kurac za ameriko?!
toliko o svobodi govora...

Tomi ::

Tole je iz sedaj menda že slavnega maila Primožu, kjer so citati. Sicer je tako, da so Gnoji postali vsi, ki bi pobijali ene ali druge, Owce pa vsi, ki so se žalili..
gorenc:
spider ti pofukani mamim sine raje pejt paziti soj avtocek da ne bo razfukan
.

metrodusa.blogspot.com

FireSnake ::

Ne, ne, jaz se ne opravicujem:D
Sam tole je pa res nekaj ... na suxu sem moderator, MORAMO nekaj takega uvest, ZELO dobra ideja! :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Se eno vprasanje, ki ne sodi ravno sem, samo nove teme ravno ne bom zaradi tega odpiral.
Zakaj je bil zaklenjen "moj thread" "letalo v stolpnico".
Jaz imam dva mozna odgovora:
- ker je bil "podvojen post":\
- ker je neki Gnoj (tm) tezil v tem threadu;((

Hmmm, samo zanima me8-)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Tomi ::

OgnjenaKača: verjetno je bil zaklenjen zaradi izpada ni podvajanja.
Sicer pa, kaj je dobra ideja:
nazivi
argumentacije ( citati ) ali
pogoji za nazive?
metrodusa.blogspot.com

BC3 ::

No Tomi mi je zaklenu temo pa bom tuki še enkrat uprašu zakaj sem ovca.
Napisu je da mi manjka pietete do umrlih.
1. ne vem kaj je to pieteta
2. kje v pravilih piše kaj o pieteti ( do umrlih )
3. kje je kšno opozorilo glede na to da je to edini post u katerem sm sploh kj napisu ( u tisti temi )
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

FireSnake ::

Da, nazivi.
Na suxu se moramo domislit nekaj takega, saj imam besedo, nazadnje sem le moderator :)
In ravno zdaj zaradi zadnjih dogodkov je forum sicer vseskozi deloval, samo prometa je bilo nenormalno in folk se je izzivljal, da ne mores verjet.
Kakih 6 smo jih pobenali ;(
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Goofy ::

Opravičujem se, da zaradi tehničnih težav mečem stran trenutke ter pritiskam osveži.
Zato prosim, če lahko nekdo zamenja gumb OSVEŽI, ker sem ga zgleda uničo. Prevzemam stroške zamenjave in rezerv. delov.
Res mi je žal!
Pardon!

Tomi ::

Ok, nazivov ni več, zato tudi tema nima več svojega pomena.
Goofy: zelo smešno, moram priznati. Ok kod se ti jemlje smisel za humor?
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076917 (5250) lordgreg
»

????????????????????????????????????

Oddelek: Slo-Tech
351856 (1396) El Diablo
»

zakaj jaz biti gnoj spljoh ja ?

Oddelek: Slo-Tech
211499 (1215) luni

Letalo v stolpnico.

Oddelek: Loža
91881 (1617) Tomi
»

Kwa je s temi zobatimi ovcami

Oddelek: Slo-Tech
471774 (1068) JurijTurnsek

Več podobnih tem