» »

Best scary movie ever

Best scary movie ever

3L33T ::

Sem vidu topik Best movie ever, pa me zanimajo bl grozljivke, srhljivke, k ste jih gledal? Men je najbolj tko doživet, resničn Blari witch, drgač tko naj pa mi je Krik triloogija-najbolj 1 del. A kdo misl da so najbolj grozljivke črnobele?
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

  • spremenil: 3L33T ()

Elemen_T ::

Evil dead. Dokaj stara grozljivka...grozna pa ko hudič.
Jest sem se smejal ko sem kot froc skozi balkonsko okno gledal v TV z rokam na očeh...pa sem zadnjič prav tako ftaknil kaseto v rekorder............and again the same...:) No nisem ravno tekel na balkon :)

Justy ::

Men je bil kr vsec Deep Blue Sea, k sem ga sam gledu ponoc in morem rect da na dolocene momente kr mal cviknes:D
Drgac ce hoces da te je res strah, mores film gledat sam, v cisti temi in tisini, pol pa po moznosti se kje kaj zasumi la pa kak mack zunaj zacvili (ne priporocam za tiste, ki imajo probleme z nekontroliranim uriniranjem)>:D

Elemen_T ::

Justy: Se strinjam in se ne strinjam s teboj... Deep blue see v bistvu ni grozljivka sploh...na momente cvikneš pri (skoraj) vsakem filmu.
Se pa strinjam da je take filme najbolj (ne)ugodnjo gledati sam :D:D

Dax ::

Deep Blue Sea suxxx. (ok, moje ponižno mnenje) Jst mislim, da je režiser homoseksualec. Zakaj? The CHICK dies. Mislim halllo!!! Na koncu ostaneta dva deda na samotnem otočku.


Najbolj scary film, film po katerem nisem mogel zaspat in sem o njem razmišlju še kak teden: Schindlerjev seznam.

Elemen_T ::

Zanimiv je tudi Hudičevi advokat. Sicer ne nevem kako grozljiv...a če si ga dojel...se nisi opomogel nekaj dni.

Dax ::

Maš prav Element. Sam tko je... So scary filmi, ki so scary indirektno (hitchkok in podobno). Tema, sence, kri in podobno.

In filmi, ki so scary tko psihološko. Ki ga lahko gleda malo manj izobražen človek in si samo reče, eh... kje fora, sam neki tipoti v raincoatih, ki skačejo pa se mau kung fu grejo (Matrix). In, ki ga lahko gleda bolj razmišljujoč človek in zastopi bistvo ter vidi tisto pravo strašljivost, ki te kar preveva in ki te zadene samo en trenutek, ko veliki beli morski pes požre nekoga...

Sergio ::

Schindlerjev seznam... Čisto črnobel film, ampak nekje ima izjemo. V začetku filma pokaže punčko v rdečem suknjiču ki se igra z medvedkom. Proti koncu filma pa nosijo trupla pa vidiš isti rdeči plašč.

That kept me awake :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Justy ::

Jap, Schindlerjev seznam je pa zlo vredu muvi, sem ga prvic gledu v kinu, ko sem bil se mulc:D pa ga nism najbolj razumel takrat, ampak sem ga kar nekaj casa nazaj se enkrat gledu in morem rect da ja zlo vredu.
Sploh so pa realni filmi pomoje lahko vcasih zlo scary.

Elemen_t: sej mas prav, sam se nism glih mogu spoment kakega scary filma, pa mi je glih Deep Ble Sea padu na pamet, samo muzika pa je kar scary vcas ko pes priplava od nekod:D

Treba pa je se nekaj priznat, da film v kinu recimo sploh ni tok scary, ker je se veliko ljudi poleg tebe in se nekako pocutis varnega, medtem ko ce ga doma gledas sam v temi in tisini je pa kar bau baw>:D

3L33T ::

pomoje je deep blue sea strašne sam zato, ker kr naenkrat neki skoč, pa ps priplava. Drgač pa filmi, ki so popolnoma nemogoči, te je za en drek strah. Ampak vsen. Dost dobra je Even Horizont (al neki tazga)-krvavo obzorje. Gledov sem ga sam, pa v temi, zato mi je verjetn še zmeri strah ko pomislm najnga. Pa Hiša strahov mi je bla všeč, čeprov se mi ne zdi več tolk strašn kot prvič.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

JLP ::

Najbl me je blo strah po dveh filmih k sm jih gledov k sm bil mejhn. To sta bla It (k se je pr Sovi se mi zdi vrtev) pa The Forbiden Planet.
Live long and prosper!

TESKAn ::

ja, forbidden planet je kar strašljiv, če ga gledaš sam, ponoč, ko maš šele 8 let...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JLP ::

Pa še enga filma se spomnm k mi je bil zlo grozn. Sam ne vem naslova.
Eni dobijo eno nagrado a grejo u en theme park (kavbojci so mi ostal u spomunu) za kašn tedn. Pol jh pa tm ponoč ei dohtarji nekak uzamejo u svoj laboratorij pa jh nekek skopirajo al nekej. Čez en cajt se pa u temu theme parku pojavjo roboti kopije originalnh ldi pa jh probajo ubit. Ldje pa težko kej nardijo k roboti kopije vejo use nihove poteze u naprej. In pol s tega theme parka vn hodjo namest ldje roboti. No in enm ldem je uspel uidt s tega parka...
Live long and prosper!

eomer ::

izganjevalec:D

luni ::

HMm... najbolj grozni filmi? Ko sem bil mali zagotovo Chuckyi... samo jebesh, sem ga glih predvcerajsnjim gledal pijan s kolegi pa smo se tako rezali, da je blo brezveze.

Zadnje case najbolj grozljiv pa mi je bil Sesti cut, vse te neke kao grozljivke tipa Hisa strahov, Scream sheeti, Final Destination pa to pa je krneki. Aja, pa event horizon ma ene zelo grozljive scene, ki se ti vtisnejo v spomin, in sicer ko gledajo posnetke iz pekla, drugace pa sam film ni nic posebnega.
Artificial Intelligentia

3L33T ::

Ja luni, pa ga glej ti ponoč, že tko mal presran, pa še pred nekej leti, ko sm biv še mld :D. Tiste hude, k hodjo po hodnikih, pa se ene spake prkazujejo, pa tema, pa en govori. Drgsč pa res ni nč posebnga.. It? A ni to tista o klovnu, k ene otroke straši,pa jih hoče požret, al neki tazga>:D
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

gunner ::

ja 6 cut je na trenutke kr grozen, drgac pa men deep blue sea kr ql

Thomas ::

Delos - JPL :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

romci ::

Final Destination na trenutke kr preseneti, ce se mal poglobis vanj...drugac pa...scariest movie...zdej je to mal tezje, ko je clovk starejs, pa strah mal drugace dojema...ampak v rosnih letih pa Drakula pognala srce v hlace :)
-- not all those who wander are lost...

gorenc ::

Eden boljsih je Exorcist. Film, ki pumpa adrenalin od zacetka do konca brez minute oddiha pa je THE CUBE.

whatson ::

Scream 1 & Blair witch project 1!!

whatson.xmix.net

hanuman ::

vcasih so bli filmi dost bl strasni kot pa danasnja jajca ki so samo belede sence unih starih res dobrih.
evo recimo negdo je omenil evil dead. To je srhljivka in pol ( blair witch je sam neka jadna kopija tega)
Pol nevem ce se gdo spomni "texas chainsaw masacre" jasno da prvi del.
potem Killer, ko en tip sredi avtoceste ustavlje avte in jih potem kar tam na licu mesta brez raloga razkosuje s sekiro>:D
pa 8 Milimetrov u iber hud film ker je so real. To se dogaja all around !!!

potem pa jasno Hollywodske klasike
1.Aliens
2.Event Horizont
3.Cape fear
4.Thing

in bla bla bla...:P
Quake or be Quaked

Bajo1 ::

Kok je ze naslov unga filma, ki ga je omenil skater, ko klovn mori ene froce-

ce se ne motim je bilo tudi nadaljevanje ko se klovn cez par let vrne, ko so uni ze odrasli. Drugac pa se strinjam, da je zakon tud Schindlerjev seznam.

romci ::

Naslov unga filma je It. In je valda zakon film. Ker od Stephen Kinga pa ni? :)
-- not all those who wander are lost...

Elemen_T ::

Filmi Stephena Kinga so dih vzemajoči8-O
Zgodbe ma tok nore, da se mu nihče ne pribljiža...kar se tiče grozljivk in takih reči...mačje pokopališče npr je bil kar vredi kajne?:D

jugonostalgik ::

Pozabil ste na klasiko PSYCHO8-O8-O8-O.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

AlchemY ::

osmi potnik II in evil dead, sicer pa so bile grozljivke 100x boljse vcasih pred 10 leti in vec kot sedaj(castn izjema je bw project), evil dead je triologija in vsi trije so odlicni, kar j ze skoraj neverjetno v sedanjih casih, poglejte samo scream 3.beda. no ce hocete da vas je res strah poleg zgoraj nastetih priporocam se noc carovnic in prva dva dela hellraiserja. seveda je obvezen ogled ponoci, sam, brez luci......8-O

AndrejX ::

Glede Deep Blue Sea bi jest eno pripomnil: najbolj, ampak najbolj všeč v tej (ne)grozljivki) je bilo to da je pes požrl žensko. Kul! Le zakaj bi morale ženske vedno preživeti? Pa še na tako ali tako mi je šla že od vsega začetka na živce.

XCT ::

Pitch Black

"Are you afraid of the dark?"

"YOU WILL BE!"
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

3L33T ::

Eh, noč čarovnic je dobr sam ta pru dev, pr Noč čarovnic 2000, sem se režov cev film, ker je čista beda. Ejno, dvigal, pa se gor pa dol lovijo, p kričijo:\ Živa groza. Če smo pr tem, je boljša petek 13, k je saj mal bl strašna kot NČ
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

NoUse4AName ::

men je IT ful vsec, vete un klovn ki je ljudi jedo. Ko sem bil mali sem ga gledal in me je blo 1mesec po tistem strah na wcju:8) sicer pa mi niso ble grozljivke nikoli prevec vsec, grozljivko moras gledat v pravem vzdusju da bo zanimivo, al da si sam doma ful pozno zvecer, al pa v kakem dobrem kinu pa da je malo ljudi not >:D drugace je bedarija.

trillian ::

se spomnite enega crnobelega filma...
mislim, da je bil eden prvih hitchkockovih...
bil je en morilec, ki je ob torkih moril blondinke...
in potem je bila ena blondinka, ki je zivela pri svojih starsih, ki so imeli nek penzion.. ona je bila manekenka..
potem pride v penzion en temen clovek...
v ono blondinko je bil zaljubljen tudi sef policije...
itd.. etc...

ta mi je bil vsec

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

mojsterpeter ::

The Devil's advocate - igrajo Keanu Reeves, Al Pacino pa še par kul bejb.. :D

Elemen_T ::

Ancient: Ka si prebral ti celo to temo :\
Hudičevi advokat seka da da.

Janus ::

najbolja grozljivka: Scary Movie :D
Janus

Pretorijanec ::

najbolsi scary movie je Friday the 20th!!!

HEKO ::

Scream 3 je kr kewl...
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

AlchemY ::

niso glih vse grozljivke, eno so trilerji, pa scockerji, pa srhljivke, grozljivke, hororji,...........a lot of shit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532181 (26761) AlienRR
»

Katero grozljivko mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12924644 (13006) barocco
»

Starejše grozljivke, prave grozljivke (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
508116 (6963) dronyx
»

Filmi...

Oddelek: Sedem umetnosti
111885 (1508) Azz_Kikr
»

Najboljši film ????

Oddelek: Loža
361734 (1440) Rott-von-weiler

Več podobnih tem