» »

Spet nevaren virus!!

Spet nevaren virus!!

gkovac ::

Pojavil se je povsem nov ? izredno nevaren virus W32/Nimda-A, ki se očitno širi bliskovito hitro !
Zelo verjetno je, da ga nekateri že imate v poštnem nabiralniku! Prepoznate ga po tem, da ima priponka ime README.EXE ! Če ste prejeli takšno pošto, jo takoj pobrišite!

Ker je zadeva zelo vroča (tako rekoč od danes zjutraj), nisem imel časa, da bi prevajal opis virusa. Natančnejši opis si lahko ogledate na:
http://www.sophos.com/virusinfo/analyse...

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

ABX ::

thx
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kongo259 ::

Jaz sem kar dokaj redno obveščen o teh hroščih, saj sem se prijavu kar na virus novice na SLO-Security.com . Pa še bolj podrobno je opisan virus, škoda le da jih avtor strani ne prevaja:O .

R0K ::

ja jst sm tut to danes vidu ... baje so ga nardil zarad terosističnega napada na ZDA or something ... drgac pa je baje velik bol nevaren od bratov code red in blue ....

pivmik ::

Jazst sem danes dobil tri enake maile z (verjetno) enim drugim virusom, nisem ga sel odpirat. Posebnost tega virusa je pa nima koncnice EXE BAT VBS ampak SCR, ki je koncinca za CSReen saver. Screen saver je pa v bistvu program ki vam lahko unici racunalnik isto kot druga EXE datoteka.
ZATO PAZITE!
LP, Gregor GRE^

SLOWWWeb.net ::

SOPHOS je že izdal cepivo, ki zna omenjeno nadlogo poiskati in odstraniti. Dobite ga lahko na:
SOPHOSu ali pa na SLO-Security.com, če bo spet SOPHOS prezabasan >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
8907 (770) StratOS
»

*

Oddelek: Omrežja in internet
181196 (780) SLO-Security
»

nekdo mi vdira notr (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615302 (4307) undefined
»

hitro pomoč!!! Virus?

Oddelek: Omrežja in internet
61432 (1313) chucki
»

Resno opozorilo - virus SIRCAM

Oddelek: Omrežja in internet
81641 (1422) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem