» »

Pritožbe - 2

Pritožbe - 2

Temo vidijo: vsi
««
24 / 66
»»

Sparkl ::

OK sam neki: V pravilih nikjer ne piše, da se strani NE SME reklamirat! Vem, hočem se mal povzdignit (sem nardil že velik strani in mi gre že na živce da stran gledam samo jaz in ne nihče drug - rad bi si "nabavil publiko"), ampak vseen vprašam sam za informacijo, zakaj se to ne sme, ker v pravilih ni prepovedi reklamacije! Konec koncev, ima večina link do svoje spletne strani v podpisu, torej? Torej kaj? Potem logično bi morali tudi prepovedat reklamacijo svoje spletne strani tudi v podpisu! Prosim objasnite, pa brez zamere. Pa ne me zdej tuki kregat! Sm sam normaln vprašal in bi rad tudi normaln odgovor.
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

OmegaBlue ::

D. OGLAŠEVANJE

17. člen

1. Za oglaševalske vsebine, katerih objavo naroči pravna ali fizična oseba z namenom, da bi s tem pospeševala promet proizvodov, storitev, pravic ali obveznosti, pridobivala poslovne partnerje ali si v javnosti ustvarjala ugled in dobro ime, je potrebno skleniti poseben dogovor z upravljavcem strani.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Sparkl ::

OK, sam še to vprašam: Ali moram potem plačat, da objavim reklamacijo v forumu? Jest sm se že pogovarjal z slo-techom o tem, pa sem iz e-maila zvedel, da je potrebno tole stvar plačati le, če prosiš, da objavite banner na vseh straneh. Kaj pa za forum? A je kakšen konkreten člen tudi za forum, ali je 17. člen splošen in velja za vse?

P.S. Zakaj dovolite potem reklamacijo v podpisih? Seveda imam tudi jaz link do svoje spletne strani, ampak ga bom ob vaši zahtevi tudi odstranil in zamenjal.

Se pa drugače globoko opravičujem, reklamiral pa obljubim, da ne bom več;) ;) ;) ... Razen, če se to dovoli v podpisu?
www.google.com

MihaFirst ::

A mi lahko nekdo razloži, kako je prišlo do tega, da je nekdo IZBRISAL moj podpis?

Kako sploh lahko kdor koli posega v tako stvar?

NIKJER v pravilih namreč NE PIŠE, da lahko kateri koli TePec, moderator, Pisun ali celo sam Primož posega v moj podpis.

Torej? ;((

(na percijevo zeljo post ne vsebuje žaljivk)

Tody ::

Na st ne vlada demokracija, lastniki in upravitelji lahko naredijo karkoli se spomnejo...

To zgoraj je moje mnenje za uradno razlago boš pa slišal od koga drugega :D

Primoz ::

V pravilih nekaj piše o linkih na piratske/hekerske/... itd. vsebine. Kjerkoli že so. Z malo domišljije je tudi podpis del posta [:D]. Pritožba zavrnjena.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zee ::

zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

MihaFirst ::

zee, težiš... stvar (dokler je ni STASI izbrisal) ni bila napačna. kako krotiti LASTNI anti-virus!

;(
www.gamma.si

zee ::

antivirus večinoma nastavljaš preko ustreznih opcij v programu, kako se to naredi, pa ne vem, ker ne uporabljam nobenega antivirusa že nekaj let ...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

;-) ::

Siemens CX70 ni vreden 15k tale ga pa za 30 prodaja:\

+ Prosim če uporabnika TMN upomnite na pravila, ker glede na to da se je danes vpisal ima zelo neprimerne izjave.

Google problem - Tukaj ni problem google ampak TMN:D
št diskov precej nevmesna pripomba TMN-ja:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Fizikalko ::

Glede mobitela sem že ukrepal.

MihaFirst ::

ja, tud jst sm TMN-ja opazil.... lahk bi ga rahlo opozorili... :\
www.gamma.si

;-) ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

pikachu004 ::

>>> Khmmm.... Bi morda kakšen konkretnejši ukrep?

Prodam bakreno plosco, cu 99,9%, debeline 0,7mm. d*š po želji.
Okvirna cena 1000sit/kg oz. po dogovoru.

___________________________

kaj bi blo narobe s tem oglasom? tudi mnozicna prodaja al?

glede ukrepa pa mi je vseeno, itak ga ne bom nikdar videl.
lepo se imejte

Fizikalko ::

Hja, takole je. Najprej si oddal, kot dobro veš tudi sam, tale oglas, ki sem ga seveda taradi očitnih razlogov izbrisal. Potem si oglas, kao zelo zvito, predelal. In nisem nasedel. Še kaj?

SmeskoSnezak ::

@ Pusti soncu v srce... @

Primoz ::

Ni videt ... zatri ga nazaj z argumentom in ne z neosnovanim moderatorskim posegom.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Good Guy ::

prosim če popravte link v loži(anže kopitar)

v www.nhl.com v mojem zadnjem postu...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

AlesC ::

Pripombe, kot so predrago in podobno na strani Mali Oglasi z strani Fizikalko-ta. Pa ka to njega briga? Sej si pa vsak sam zna pogledat kulk kej stane. V življenju nisem nobenga nategnu. Kok je pa dejansko stara stvar vredna pa nobeden ne ve. Tam en sam rame 512 prodaja za 12jurjev. Jst pa celo kišto za 35jurjev z istimi rami notri. Pa njegovi rami niso pod OPOZORILA. Moja kišta pa je. Dejte si mal pogledat, kaj in za kulk dnarja prodajajo okol pa pol pametujte, kaj je drago in kaj ne. SAM HOČEM POVEDAT, DA ME TE VAŠE NEVMESNE PRIPOMBE POD OPOZORILO ZLO RAZKURIJO! SEJ LAHKO VSAK SAM PRECENI! Mislim, da na SLO-TECHU ni hribovcov, ki majo kište stare deset let, pa bi jo pol radi prodal za 100jurjev.

LP - pa brez zamere Aleš

P.S
Pol pa puste tud na malih oglasih diskusije, pa bomo vidl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()

;-) ::

tale je zgrešo ZS:8) :8) :8) :8)

Fizikalko ::

Dragi AlesC, krepko se motiš.

Prvič, to JE naša pravica in NAS BRIGA - kar preberi si pravila. Sem že 100x rekel - SloTech je team in v teamu se NE nateguje.

Drugič - nikakor ne moreš primerjat cele kište z eno komponento. Če ti ni že v osnovi jasno, da s prodajo po komponentah iztržiš več (če seveda vse prodaš, kar velikokrat ni enostavno) in da 1*512 NI enako 2*256 (zelo malo ljudi bi kupovalo 256 po komponentah). Takole sem ocenil tvojo:

- Celeron 1700 - 4k
- Plata Canyon S478 - nadgradljiva do P4 2.4 -5k
- 512rama(2x 256)400Mhz -8k
- hdd 2x 40g = 80g(sg + wd 7200) - 7k (za 9 ali 10k dobiš rabljen 160GB disk)
- Ati Radeon 9550 256mb ddr AGP8 - 5k
- LG CD-RW
- omrežna
- audio 5.1

pekač + mrežna + zvočna + ohišje = 3k

Skupaj torej 32k, odštej še popust na nakup cele kište in prideš krepko pod 30k. To je realno. Vse drugo je precenitev.

Lahko pa seveda odpreš temo ala "Koliko je tole vredno", pa ti bodo še drugi povedali, če misliš, da sem jaz tako nepošten.

(Če slučajno misliš, da ocenjujem subjektivno, naj ti povem, da osebno za tako mašino ne dam niti 20k.)

Sploh pa, večina ljudi na forumu je tovrstna opozorila sprejela zelo pozitivno, predsvem zaradi objektivnosti ocenjevanja in poštenosti do so-Slotechovcev. Verjamem pa, da vse tiste, ki so do začetka mojih intervencij veselo nategovali, tole krepko moti. Toliko bolje, IMHO.

In še to, za konec. Oglasov je ogromno in kljub temu, da se trudim, ne pregledam včasih prav vseh. Tako da ne računaj, da je vedno vse tip top (čeprav je večinoma in to hitro). Če torej vidip kakšen oglas ki se ti zdi nategantski, mi pošlji ZS. Pa bo še bolj pošteno na tem svetu, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

AlesC ::

Take kište z starimi monitorji prodajajo drugače za 50-55jurjev. Tu na Slo-techu pa vidim, da bi vsi najraje dobli vse zastonj, ker slovenci so(smo) v večini taki. Vi pište kar hočete, jst pa tak dobivam dosti ponudb, tako da očitno le ni tolko predrag in danes že pride en študent pogledat. 35jurjev ni nič. To je ena nova povprečna grafična. Ta komp boš pa lahko uporabljal še nekaj časa. Res je, da je procesor slab, ampak za dokumente, dločene ige in internet je pa še čist dobr.

LP Aleš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()

SmeskoSnezak ::

Ko se boš ti in drugi komunisti

Zame je to ozmerjanje. In preden bom mu karkoli odpisal oz. nadaljeval debato oz. nadaljnje spraševal (o stvareh, o katerih se ne spoznam najbolje), bi rad za to žaljivko , da sn komunist opravičilo. Jasno?!? ;(

Če on vsepovsod ozmerja in primerja ljudi za desne, leve, komuniste in fašiste , me sploh ne briga. Tud me ne briga, če tud takrat ne opravljate svojga dela kot bi mogli. Ampak jaz se bom vedno postavo zase in za moje pravice. Vaša dolžnost je, da vaše delo konkretno opravljate. (ali spremenite pravila) Ali pa ga nehajte opravljati, če ga niste zmožni! ;(
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Fizikalko, če smem pripomnit. Jaz sn postavo eno temo, kjer sn spraševal koliko je kaj vredno. In vedi, da slo-tech-ovci zbijate ceno v podn. Še Caqka se je strinjal s tem, da imate čudno mentaliteto, zato se strinjam z AlesC-jem. Kako lahko ti, ki se ne spoznaš (ne vem!! predvidevam) na "marketing" oz. prodajo govoriš o vrednosti komponent. Da se ne bomo tu kregali, bi blo bolje odpret novo temo o tem.
@ Pusti soncu v srce... @

;-) ::

Snezak na ST ti povejo realno ceno komponent, ne pa kolk lahk koga nategneš da ti kupi.

d0rK ::

Ah dej, jz sm tut za to, da moderirate Male Oglase. Ampak ne ce nekdo zvisa ceno za 3k.
Ja, 3k. Tist tvoj "popust na nakup cele kiste" ne vem od kje si potegnu. Jz bi popizdu ce bi ti men kr dolocu, da bom dal popust.


Pejte raj lovit folk k natuguje ljudi za 10k+ ne pa manj kot 5k, kjer je sploh nejasno ce gre za nateg ali samo mnenje prodajalca.
Ce je osnovna cena 5k in zvisa za 3k je seveda drugace ker je to vec kot 50% zvisanje. V temu primeru pa ni tako.

Sparkl ::

Se kar strinjam z d0rK-om! Nevem zakaj se tuki tle zganjate nek nered zaradi nekaj tisoč prevelike cene. Konec koncev je prodajalčeva stvar, za kolko bo artikel prodal, pa tudi če stane realno le 5k, prodaja pa ga za 100k... Sej bo on imel manjši uspeh ne vi... Js vas res ne razumem...:\ :\ :\
www.google.com

TribesMan ::

Varstvo potrošnikov bi se temu reklo... it is the service we provide ;)
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

kuglvinkl ::

Točno tako kot je rekel Tribesman. :)

AlesC ::

comp kljub tej ceni danes prodan. Kaki pujs sem ne, ko sem sodelavca nasral za tri jurje, pa še popusta mu nisem dal, ker je celo kišto kupo. Jaooooo Oglas lahko zbrišete Hvala, je blo kar nekaj ponudb tud z strani uporabnikov Slo-Techa.

jvolk ::

Brisan.

CaqKa ::

>>> Še Caqka se je strinjal s tem, da imate čudno mentaliteto,...

jaz nič kriv ;) še enkrat preberi kaj sem napisal in kaj je med vrsticami mišljeno
pa čist btw... nisem del st ekipe tako da se ne name sklicevat. (čeprav mi je to fajn)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Slo-One ::

Cod2

Smrdi po piratstvu.:\

aljazh ::

Oglaševanje v komentarjih k novicam (objava 30.10.2006 17:06:05).

Ziga Dolhar ::

Hvala
https://dolhar.si/

mavec ::

Kolnenje čez moderatorje od osebe z dipl. nazivom v tej temi v oddelku loža.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kuglvinkl ::

S čim točno si doprinesel k debati? Se mi je zdelo...

RedStar ::

ROKn prodaja piratske igre v temi Igre

Klik

Opkow ::

Naj me koklja brcne, ce je tole vredno 100 K SIT.

strumf666 ::

nenavaden odgovor koyoteey-a? klik
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Good Guy ::

brižte offtiopice v navijanje->x1900xtx...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

gfighter ::

Zrihtano. Ampak to pa ste asi, zaradi česa se greste kregat...
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

SmeskoSnezak ::

Neskončnost

Ah, mi lahko kdo pove, kdaj ste pravila spremenili, da lahko moderator ali TP, ki sodeluje v temi, v sami temi tudi moderira?!? Očitno pravila ne veljajo za vse. :\

Jaz sem kasneje obžaloval, da sem se prenaglil in izrekel besede napram Fizikalku. Zato sem raje lastnoročno izbrisal vse nadalne poste. Od moderatorja bi pričakoval razumevanje in to, da bi del nekaterih odgovorov, ki so se nanašali na moje poste editiral oz. izbrisal. Saj je vsega za mogoče 2minuti dela.

Drugače bi bilo, da bi se nanašalo na moje poste veliko več odgovorov in pisanja. V tem primeru, bi še sam pusto svoje poste in se prišo sem opravičit, hkrati pa zahtevah opravičilo od Fizikalka, ki je postajal vedno bolj nesramn. Na to ga je še Matev opozoril.

Kar se pa tiče samega mojega pisanja, sem kasneje si vzel čas in zares prebral 1 stran, kjer sem ugotovil, da mu isto stvar z bolj "znanstvenim" pristopom hočeta pojasnit Maria in Thomas.
@ Pusti soncu v srce... @

perci ::

Smesko: Veliko postov drugih uporabnikov bi izpadlo debilnih, če bi poste, ki si jih ti naknadno izbrisal, pustili izbrisane. Če si popušil v debati, si pač popušil. Da se pa potem vadiš ven, tako da pobrišeš svoje poste, je pa nesramno in podlo. In namesto, da bi bil hvalezen, da nisi za to nesramno potezo dobil naziva, bi zdaj rad še pohvalo ali kako?

Glede sodelovanja moderatorjev v moderiranih debatah, bomo pa že TP-ji presodili koliko je prišlo do nepristranskosti. No, pa da ne bo Fizikalko tu glavni krivec, Fizikalko je dobil izrecna navodila, da tvoje poste nazaj objavi.

Za tem stojimo. Ob naslednjem podobnem ekscesu, bo sledila še kakšna druga sankcija.

Slo-tech je forum kjer se krešejo mnenja, ne pa forum kjer se debato okoli obrača z objavljanjem in kasnejšim brisanjem postov.

Prepričan sem, da je to tudi volja večine forumašev. (tistih registriranih več kot tri mesece)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

SmeskoSnezak ::

Ne delajte se neumnega.

Nesramna poteza? Potezo sem razložil, če je kdo zdaj tu nesramen, ste vi, ki se delate vzvišene, namesto razumljive in poštene.

Ah, torej v bistvu sama ekipa presoja, če se je nekdo v ekipi pregrešil in bil nepristranski. Mal čudno to delate. In če je pravilo,da moderator ali TP, ki sodeluje v debati , je ne sme moderirati, zakaj potem ni mogel kdo drug preklicat izbris? Ne, vi ste mu dali izrecna pravila, da lahko to stori. Spet neka čudna poteza pametnega vodstva.

Sploh pa se ne napihujte z vašo oholostjo, da bo naslednjič sankcija. Ste že preveč smešni.

Slo-tech je forum, kjer se mnenja pišejo in ne krešejo. In uporabniki, pa magari je moderator ali TP, se morajo do vseh obnašati enako, pošteno in s spoštovanjem. Ne pa (da se vedejo nesramno) da mene, ki mu povem svoje mnenje označi za znanstvenika pod narekovaji, po drugi strani pa nič takšnega ne stori napram Thomasu ali Marii. Dvoličnost!!

Zbudi se pa dobro preberi kaj sem prejle napisal in kar sem zdaj napisal. Ker si me očitno napak razumel. :|
@ Pusti soncu v srce... @

perci ::

Še enkrat in zadnjič ti bom odgovoril.

Na tvoje poste se je nanašalo več postov drugih uporabnikov. To, da si ti pisal stvari za katerimi ne stojiš, njih popolnoma nič ne briga. Če nisi prepričan, ne piši. Čim ti nekdo na tvoj post odgovori, ga pač ne moreš več brisati ali spreminjati tako, da bi drug post padel iz konteksta.

Ah, torej v bistvu sama ekipa presoja, če se je nekdo v ekipi pregrešil in bil nepristranski.
TP-ji to presojamo.Ti bi pa kaj naredil? Uvedel pristojnost slovenskih sodišč? Uvedel arbitražne postopke?

Mal čudno to delate. In če je pravilo,da moderator ali TP, ki sodeluje v debati , je ne sme moderirati, zakaj potem ni mogel kdo drug preklicat izbris?
To pravilo je interno pravilo in velja za "Probleme človeštva in Ložo", kjer se odpirajo bolj "družboslovne" teme. V znanstveno naravnanih temah tega pravila ni. Sicer pa to "pravilo" ni nekaj na kar bi se lahko uporabnik skliceval, saj je pravilo zgolj interno in ni objavljeno.

Slo-tech je forum, kjer se mnenja pišejo in ne krešejo.
To je tvoje mnenje. In samo to. Vodstvo pa pravi, da se krešejo. Za izražat svoje mnenje na katerega ne bo nihče odgovarjal si lahko odpreš BLOG. Tu pa ima vedno vsak član možnost odgovoriti na tvoje nebuloze. Če ti to ni všeč, ti to še vseeno ne daje pravice, da potem brišeš svoje poste, da drugi padejo iz konteksta.

Over and out.

SmeskoSnezak ::

Očitno bom mogel začel poudarjati, da se ne delajte neumne in vzvišene.

Pa gremo po vrsti.

Na tvoje poste se je nanašalo več postov drugih uporabnikov.
Več postov drugih uporabnikov? Woow, celo štiri replike sem naštel, od Fizikalka dve, ena od Roadkilla in še ena. To je zate veliko? Da ne bom v smeh padel... samo za primer lahko dam Formula 1 temo, kjer imate dosti več dela z offtopic-i in jih je mnogo več od te male debate.
Vaša nesramnost in dvoličnost ne pozna meja!

To, da si ti pisal stvari za katerimi ne stojiš, njih popolnoma nič ne briga. Če nisi prepričan, ne piši.
Situacijo sem že razložil. Ne mislim se ponavljati. Preberi še enkrat zakaj sem izbrisal poste!

Čim ti nekdo na tvoj post odgovori, ga pač ne moreš več brisati ali spreminjati tako, da bi drug post padel iz konteksta.
Se strinjam.

To je tvoje mnenje. In samo to. Vodstvo pa pravi, da se krešejo.
Očitno se mora vodstvo zamisliti nad sabo, če ljudi ne zna brzdat, da na koncu res izpade forum kot interneta stran, kjer se krešejo mnenja. Splošno znano pa je, da je forum, kjer se mnenja pišejo.

Tu pa ima vedno vsak član možnost odgovoriti na tvoje nebuloze.
Vaša aroganca pa ne pozna meja, kajne? Očitno je že jasno, da bom jaz izpadel kot krivec, saj ste vi že določili to, še preden se lahko zagovarjam.

Če ti to ni všeč, ti to še vseeno ne daje pravice, da potem brišeš svoje poste, da drugi padejo iz konteksta.
Poudarjam še enkrat, da tega nisem hotel. Daj, pomisli malo no...

Sicer pa itak ne bom nič dosegel, zato ne mislim več pisat v Pritožbe. Bom raje skupaj z vsemi ostalimi počakal, da se vodstvo zamenja. :D
@ Pusti soncu v srce... @

Fizikalko ::

Se moram oglasit.

Smeško, kot prvo, zelo dvomim, da si razumel debato prav, ker sicer ne bi prejle izjavil, da sta mi enako kot ti poskušala razložit Thomas in Maria. Drugič, njiju nisem "napadal" (o napadu itak le ti govoriš) oz. jima nisem dajal vzdevka "znanstvenik", ker se z njima pač da pogovarjat z argumenti, s tabo, žal, ne. Niti enkrat te pa nisem žalil, IMHO.

In še tretjič - preden sem ti nazaj objavil poste, sem se obrnil na TP in ukrepal po njihovh navodilih. Tako je tudi prav - če ti kaj ni všeč, predvsem zato, ker si v debati ostal razorožen (brez enega samega argumenta), je to tvoj problem.

Kot moderator tudi nisem ničesar brisal ali spreminjal v tej temi. Le nazaj sem objavil, kar si ti pobrisal. To je vse.

SmeskoSnezak ::

Očitno se moram spet tukaj oglasiti, čeprav sem hotel se z njim pogovoriti na ZS-jih. A me je njegovo sporočilo že čakalo.

Nikoli več ne izbriši svojih postov potem, ko si popisal že en del teme in zrajcal folk, da ti odgovarja. Nikoli več. OK?
A je nekdo postal še aroganten in vzvišen zraven tega, da je v temi Neskončnost postajal vse bolj nesramen? OMFG, kakšne moderatorje imate. 8-O 8-O

Fizikalko, kot sem omenil v prvem stavku, sem se hotel s teboj pogovoriti zasebno, po tem sporočilu ne bom niti poskušal. Razočaral si me... :\

Da še odgovorim na Fizikalkov post tukaj.

Smeško, kot prvo, zelo dvomim, da si razumel debato prav, ker sicer ne bi prejle izjavil, da sta mi enako kot ti poskušala razložit Thomas in Maria.
Očitno si spregledal bistvo. Onadva sta to poskušala na drugačen način, katerega jaz ne obvladam. (point= "znanstven" in ne splošno kakor jaz)

Drugič, njiju nisem "napadal" (o napadu itak le ti govoriš)
Khm... ti si zdaj sploh prvič omenil napad, jaz ga nikjer ne zasledim, da sem ga omenjal. Če že, se mi zdi, da me zdaj pa že resnično napadaš za prazen nič. Jaz sem že vse objasno. Zdaj je pa na Tajni Policiji, da premisli in ukrepa kot se ji zdi, čeprav se men zdi, da ne bo nič nardila.

p.s.:"Kot moderator tudi nisem ničesar brisal ali spreminjal v tej temi. Le nazaj sem objavil, kar si ti pobrisal. To je vse."
Vidiš, tu se skriva zajec. Lahko bi . Ena minuta dela, da bi spremenil in zbrisal tistih nekaj stavkov, ki so jih uporabniki napisali v odgovor proti meni. Ne, ti si raje šel v drugo smer in me totalno osmešil. Jaki človek... Nič spoštovanja in razumevanja.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

««
24 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3659492115 (269) tomlin

Več podobnih tem