» »

Pomoč pri pošiljanu z Qutlook Expressom

Pomoč pri pošiljanu z Qutlook Expressom

guererro ::

Ko želim poslati pošto mi napiše tole:

Sporočila ni bilo mogoče odpreti v mapi »Odpošlji«. Račun: 'pop.email.si', Strežnik: 'mail.email.si', Protokol: SMTP, Vrata: 25, Varno(SSL): Ne, Številka napake: 0x800420C8

Sporočila ni bilo mogoče poslati, ker je strežnik zavrnil e-poštni naslov enega od prejemnikov. Zavrnjen naslov je »playrone@gmail.com«. Zadeva 'goli', Račun: 'pop.email.si', Strežnik: 'mail.email.si', Protokol: SMTP, Odgovor strežnika: '554 BSN-77-114-166.dial-up.dsl.siol.net[193.77.114.166]>: Client host rejected: Access denied', Vrata: 25, Varno(SSL): Ne, Napaka strežnika: 554, Številka napake: 0x800CCC79

A ve kdo kaj je narobe?

Reid ::

Narobe je to, da strežnik podpira SMTP, ti imaš pa naslov steržnika: mail.email.si, to je narobe. Naslov strežnika mora biti: smtp.email.si. Spremeni si in bo moralo delat.:\

Drugače ti pa bolj priporočam Office Outlook 2003, oz. najbolj ti svetujem, da si naložiš Mozillo Thunderbird, za odjemanje maila. Boš bolj zadovoljen:)
All you have to decide is what to do with the time that is given to you!

SkIDiver ::

"Naslov strežnika mora biti: smtp.email.si. Spremeni si in bo moralo delat."

To si jo pa ustrelu. mail.email.si je prov in čist ok. Težava je, da nimaš kljukice, da server zahteva uporabniško ime in geslo pri pošiljanju pošte! My server requires authentication->klukca. To najdeš v lastnostih email računa na zavihku Servers oz strežniki pri slovenskem jeziku.

Če greš na www.email.si in pogledaš v pomoč kako nastavit klienta boš tud tam našel navodilo.

BikeFan ::

Meni to isto dela. Smešno je da mi je pred enim mesecem z istimi nastavitvami računa kot jih imam zdaj delalo, sedaj pa noče več. Sem naredil kar je predlagal SkIDiver, pa še vedno ne dela. :\
What doesn't kill you, makes you stronger!

Slowenc ::

Nastavitve

Kaj se pa zgodi če pošlješ sam sebi mail?
Si poskusil poslati ta isti mail preko weba?
Skiny gate.

BikeFan ::

Tudi sam sebi ne morem poslat. Sprejemam lahko vse, poslati pa ne morem nič in nikomur.
Vse nastavitve so kot na tem linku, a še vedno ne dela. Sem 5x preveru vse, pa zgleda uredu. ;(
What doesn't kill you, makes you stronger!

#000000 ::

Ja kaj pa če ti je račun pri email.si poteku ? Probi če ti dela z njihove strani. No sej verjetno si že ampak vseen. LP

BikeFan ::

Tud to že probu. Fora je ker ne dela ne men, ne fotru,... Zdej sm mal povprašu, in baje so na firmi preko katere imam internet blokirali port 25. (baje po ukazu siol-a, ker naj ne bi mogel nadzorovati širjenja virusov :\ ). Tko da očitno ne morm nč narest. :(
What doesn't kill you, makes you stronger!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napaka 0x800C0133 - Outlook

Oddelek: Pomoč in nasveti
68340 (8256) Širajzl
»

e-mail problem

Oddelek: Omrežja in internet
86421 (6310) zlabo
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63687 (3607) Cuoresportivo
»

Server email.si

Oddelek: Omrežja in internet
133119 (2947) Gh0st
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96323 (6111) hanuman

Več podobnih tem