» »

Barricade wireless Broadband router Smcwbr14-G + 2.4Ghz 54Mbps Wireless PCI card

Barricade wireless Broadband router Smcwbr14-G + 2.4Ghz 54Mbps Wireless PCI card

Dreamer__ ::

Kai mi lahko kdo pomage pri tem :D

priklopo sem..očitno prav kr fse lučke delujejo :D h3h3...am dalje pa pojma niam kaj naj nareim :D

Kai lahk maybe kdo kak postopek napiše al pa bilokai če ma izkušnje z brezžičnimi routerji ? :D



se v naprej lepo zahvaljujem!


Borut

veteran ::

A ni nobenih navodil zraven?? Ali vsaj CD, na njem pa ena čudna datoteka v PDF formatu? Nič? ;)

JayKay ::

stvar je taka:
router je smc 14-g, kompletna instalacija pa je taka:

adsl vtičnica -> calisto 821 modem-> smc router ( v wan) iz lan pa v comp 1) comp 2 je povezan preko pci wireless adapterja.

Po navodilih smo nastavili. IP, (DHCP), in gateway (192.168.2.1). iP routerja je 192.168.2.1.

težave: nikakor se ne moreš logirat v router, da bi ga nastavil, pa tudi pinga ga ne (request timed out), zraven tega pa se niti na net ne gre konektat (siolova povezava ne dela). Tudi ko poskušam dostopat do routerja ( s ie ali mozzilo na http://192.168.2.1) mi zagnjavi siolova povezava naj se povežem.
Komp 1 in komp 2 se lahko med saboj pingata, tako da wlan dela. Ostalo mi ni jasno.

A je treba dat siolovo povezavo v sharing?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

JayKay ::

Zadeva zdaj uspešno delo.


:)

ethelred ::

Zanimivo, kolega je tudi nabavil ta komplet, pa ni delal WAN. Ko tudi po menjavi routerja ni delalo je zahteval denar in šel po Asusa, ki zdaj dela BP.

Dreamer__ ::

spet težave:

ko sem drug računalnik nesel v drugo nadstropje sploh ne dela več internet in nič na drugem računalniku: Local area connection (network cable unpluged) sploh ne dobim dobenga ipja...v glavnem nič ---> kaže mi pa da je signal....v glavnem nevem več kaj naret!!


ma kdo kako idejo kai naret?

na prvem računalniku pa dela vse bp....



lp

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wifi

Oddelek: Omrežja in internet
91585 (1375) tomazsk1
»

T-2 in Wireless router

Oddelek: Omrežja in internet
1912601 (12133) iro
»

Belikn Wireless G Router

Oddelek: Strojna oprema
153124 (2964) MitkoVIP
»

Wlan router - ODZIVNI ČAS?

Oddelek: Kaj kupiti
111407 (1289) MaCoFaCo
»

Web server inštalacija recimo IIS preko modema ruterčka in firewalla brez domene

Oddelek: Omrežja in internet
61496 (1443) StratOS

Več podobnih tem