» »

Iskajoč stanovanje...

Iskajoč stanovanje...

Keyser Soze ::

Sem v situacijij, da si moram poiskat eno stanovanje ala. socimer za krajši čas. 2-3 mesece. Pa ne vem kje začet, malo sem gledal po oglasih, študentu, ipd. Pa ni nič pametnega. V glavnem samo punce, ki pa ne marajo fantov, ker jih verjetno ogrožajo al kako?

Gledam bolj proti Centru Ljubljane po možnosti z solidno avtobusno povezavo. Trola, se razume.

Mogoče ve kdo za koga, pozna koga, ki bi vzel študenta v zaključku šolanja za 2-3 mesece kot socimra.

Ciljam pa tja do nekje 40 tisočakov na mesec(s stroški).

P.S.: Sem v velikem finišu, tako da moram malo več študirat, kar pomeni, da ne bom v veliko napoto.:D

SkIDiver ::

Salamonov oglasnik! Oddaj oglas, da greš za socimra pa navedi kaka je mejna cena. Sem prepričan, da te bo folk za tako ceno klical.

Drugače pa si zdejle že skoraj malo pozen! Lažje bo dobiti čez 2, 3 mesce stanovanje kot pa zdejle.

Keyser Soze ::

Vem, vem. Pa še kako se tega zavedam. Ampak problem je, da niso stvari v mojih rokah in ni vse odvisno od mene.

Upam, da mi rata. Bom malo pogledal salomonca. A kdo ve še za kakšno spletni stran mogoče, ki ponuja te zadeve?

gzibret ::

Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Pa pejt pogledat na oglasne deske faxov pa tja, kjer prodajajo bone.
Vse je za neki dobr!

Keyser Soze ::

Ja sej malo sem že gledal in tudi kontaktiral folk. Pa nihče ni pretirano navdušen nad dejstvom, da je za tako kratek čas. Vsi iščejo nekako za eno leto najmanj. Kar je razumljivo.

Problemi, problemi...

Po vseh faksih je pa problem čekirat. Če bi imeli eno izobraževalno središče, ki ni velikosti Ljubljane bi šlo. Ker pa je tu na forumu veliko študentov in se morda najde tudi kdo, ki ostane brez cimra in noče plačat naslednji mesec vsega sam pač vprašam še tu. Vsaj toliko, da se razširi vest.:) V teh dveh mesecih pa ni hudič, da ne bi našel enega za daljši čas.

marnit ::

[SpydeR] ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najem stanovanja ob študiju

Oddelek: Šola
62303 (2003) BaRtMaN
»

Iščem sobo/stanovanje

Oddelek: Loža
102109 (1896) kixs
»

Iskanje stanovanja za študente

Oddelek: Loža
54814 (4656) fRiK0
»

Še neki o študentskem domu v MB...

Oddelek: Šola
193742 (3099) gzibret
»

Študentske sobe, stanovanja

Oddelek: Loža
4410539 (8444) Bob Rock

Več podobnih tem