» »

scanerji

scanerji

karantan ::

ja tle ni kj vlik za povedat. kupujm scaner srednjega cenovnega razreda. kerga priporocate pa zakaj.
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

mtosev ::

Canon LiDE35.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

urban99 ::

Hmmm, kaj je srednji cenovni razred in zakaj ga boš rabil? Canon Lide serija je kul (hitrost in cena), razen če misliš skenirat tudi negative in diase - tam Lide osvetlitev odpove. V tem primeru ti priporočam, da se ozreš za Canon 4200F (cca 35k SIT) - je zelo hiter in fajn, seveda kakih profi skeniranj negativov/diasev vseeno ne moreš pričakovat (za to so bistveno dražji skenerji), za domačo uporabo pa je odličen. Odlična zadeva je tudi Epson Perfection 2580, ki pa ga boš pri nas težko dobil - pozanimaj se na Avteri, ki je uvoznik.

karantan ::

skenerat mislm slike tekst itd (brez diapozitivov in negativov ...)
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Saladin ::

Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

karantan ::

ne vem zakaj ne morm odpret strani. pise da nism prijavln ceprov sm... no ce lahk raj das direktn link oz ime modela poves
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

karantan ::

amm kupujm novo ne rableno. jah zaenkrt sm pr Scanner Canon CanoScan LiDE35 ostau. se vam zdi d je dobra odlocitev?
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

urban99 ::

Za to ceno nudi veliko... po mojem go for it.

AtaStrumf ::

No da mal ubudim tole temo. Rabim scaner skor bi reku primarno za negative in diase, ker imam FUUUUL tega še iz svojih fotografsko navdušenih let, tako da bi rad tist poskeniral mal (marsikaj nisem niti razvil), tako da me zanima kaj priporočate za to. Šel bi pa tja do 35k. Na lastno pest sem najdu dva zanimiva modela, EPSON PERFECTION 3490 Photo ( enaa.com link) in Canon CanoScan 5200F, ki pa ga nisem najdu on-line, sem pa zato najdu Canon CanoScan 4200F - enaa.com oz. mimovrste.com, zanimiv je pa še Canon CanoScan LiDE80 - mimovrste.com, ki pa trenutno ni dobavljiv, pa tudi nobenega review-ja ne najdem. Pismo se mi zdi, da se je google čist razprodal, v tem smislu da najde za ves PC hardware + review same štacune, kjer so kvazi review-ji (n00b userji) ali pa jih sploh ni, je samo opcija.

Edit: mogoče bi bil zanimiv tudi Canon LiDE500F - enaa.com.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri scanner kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
222495 (580) no comment
»

Problem s scanerjem po inštalaciji windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
101427 (1296) jagodek
»

Skeniranje starih revij v PDF!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51215 (1068) R33D3M33R
»

Kater skener tja do 20k

Oddelek: Kaj kupiti
81390 (1220) civava23
»

Kater scanner za resnejše delo?

Oddelek: Kaj kupiti
222034 (1674) Eschelon

Več podobnih tem