» »

Nastavitve za video posnetek ?

Nastavitve za video posnetek ?

JOKER ::

LEP POZDRAV !

Posnel sem z kamero in potegnil noter na disk.
Sedaj bi en insert svojega filma dal na net, da bi ga lahko prijatelji videli, pa me zanima kako moram v Pinaclu nastavit za Make Movie.

Tam izberem .avi, ampak me zanima ostalo. resolucija in koliko slik na s. ter kako naj nastavim zvok, da bo filmčrk se dal videt in da ne bo recimo kock ... itd.
Upam, da me razumete kaj hočem vprašat. Aja, pa s katerim tam že naštetimi ga naj skompresiram ?

Hvala !
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Pa kaj mi res nihče ne zna odgovorit !?:(
Rad bi tako zmanjšal video izsek, da bi se dalo na manjši sliki videt dokaj dobro in da recimo 2 minuti videa nebi presegalo 10Mb.
Za lažjo predstavo sem vam prilepil sliko nastavitev katere me zanimajo, kam naj kakšno številko vpišem in s katerim iz seznama naj zadevo kompresiram.
Prosim za pomoč in lep pozdrav.

________________________________________________________
Ka te češ ....

#000000 ::

Sory slika je v ku... nič se ne vid. ko izvažaš video imaš tm opcije Default itd. Če pa daš na custom pa si vse štelaš sam, kar pa ti kot začetniku ne priporočam.

Kaj moraš vedet preden rendaš 'izvažaš' video ?
Resolucija videa 100×100 :D
kodiranje Divx - Xvid - mpg - mov - ali wmv in s tem zelo povezana velikost v MB

Se prav če češ met film nanekem strežniku postavljen in če hočeš da ga bo lahko gledal skoraj vsak izvozi v wmv format in izberi primerno opcijo dial-up - dsl - itd. (če izbereš, dial-up bo kvaliteta in velikost videa zelo 'podn' malo experimentiraj) Sicer je že dolg tega kar sem nazadnje uporablju Pinacclov studio ampak se verjetno nastavitve ne razlikujejo dosti od ostalih tovrstnih programov.

Upam da nisem kej dost v temo brcnu :D če pa, nej me kdo popravi. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma LG 50 pk350 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
29962786 (39756) rezator
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158600 (13748) BaRtMaN
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928016 (7452) LexLuthor
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353457 (2989) jan01
»

Windows movie maker

Oddelek: Programska oprema
71101 (957) Jan987

Več podobnih tem