» »

Miljarder Donald Trump kupil Hotel Palace v Portorožu

Miljarder Donald Trump kupil Hotel Palace v Portorožu

SynTax64 ::

Kaj mislite o tem da bo ameriski miljarder Donald Trump kupil Hotel Palace v Portorožu???8-O 8-O
A mislite da je to res ???
In ce bo kaj menite se bo spremenilo kaj na boljse v Portorozu?
Bolj ameriski stil mogoce!!!!;) ;)
Ce je to res bo preljubih americank na tone tam;) ;) ;)

sid911 ::

1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

SynTax64 ::

Mislim kake brezvezne majo!
Enkrat pravijo da ga bo kupil, pa da je že akontacijo za njega placal (1€):D ,zdaj pa da ga nebo!
Mislim tile slovenski novinarji samo napihujejo,eh...;(( ;(( ;((

Utk ::

Jaz ne verjamem tistim ki pravijo da ga bo kupil, še manj pa tistim ki pravijo da ne bo. Tudi če se bi kaj pogovarjali o tem, bi tisti zanikali. Če bo bo super, če ne pa nč, bojo pa sami zrihtali.

Nejc Pintar ::

če se to zgodi zna postati Portorož še bolj fensi|O
Lahko je biti prvi, če si edini!

jamiroq ::

yay, še več problemov :(.

|CyGNUS-x ::

če se to zgodi zna postati Portorož še bolj fensi|O


Portotož je pa res fenci ja :D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Hammer123 ::

Če primerjaš z Izolo,... potem je.

Meamoto ::

Če primerjaš z Izolo,... potem je.

Razlika med Portorožem in Izolo je v tem, da v Izolo prihajajo low-budget slovenski turisti, v Portorož pa italijanski. Če je to 'fancy'...

Ja, in Portorož zgleda grše.. :P

leinad ::

Pa kako ste tako naivni, da sploh verjamete poročanjem ali celo berete tako za drek cajtng kot so Slovenske novice. Te so čista kopija nemškega šajshajzl cajtnga Kleine zeitung.

Pol pa še vidiš, da je to najbolj bran cajtng pri nas. Ja se vidi na kakem nivoju smo.

Jebiveter ::

Portoroz je letos zazivel kot ze dolgo ne, Izola je se vedno center poletnega dogajanja (ce odstejemo prepeceno-rdece turiste na plazi v Portorozu), Koper pa je mrtev ze od Starih Rimljanov.

Res se letos cisto prevec dogaja v obalnih mestih (z izjemo Kopra)! Katerikoli dani dan se je prakticno zelo tezko odlociti, kam bi se odpravil, kateri koncert bi sel poslusat ali katero predstavo gledat.

Way to go!


PS: Pa se on-topic - Upam, da so govorice resnicne, ker drgac bom Palace tako dolgo stal tam, da ne bo vec mogel stati. In tega bi blo skoda. Naj kar kupi in uredi, denarja ima dovolj (Melanija ze ve :).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Meamoto ::

Res se letos cisto prevec dogaja v obalnih mestih (z izjemo Kopra)! Katerikoli dani dan se je prakticno zelo tezko odlociti, kam bi se odpravil, kateri koncert bi sel poslusat ali katero predstavo gledat.

Way to go!


Ne bi tega rekel, če bi živel točno nad koncertnim prizoriščem, kjer se je v 62 dneh zvrstilo 48 prireditev.. ;( Z mojega vidika, čim manj takšnih poletij! :D

Kar pa se govoric samih tiče, jim pa verjamem približno toliko kot x-filetom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meamoto ()

Weedy ::

Hm kukr sem jest slišal je lastnik Palaca Istrabez oz. njihovo podjetje in ga bodo oni prenavlal...pogajajo se ker je objekt zaščiten....in naj bi bil prenovljen točno tako kot je bil v prvotnem stanju...istrabenz pa ne pristaja na to saj to ne bi bil luksusen hotel...ne vejo kaj bi radi...ma kaj pa bo Trump mene ne more kupt:D Mi ni všeč njegov lasni vložek--Malane je pa keš *****
Meta je s štale padva

Calligula ::

Istrabenz ma dinar. To je dobro. Bojo vsaj kaj naredili.
Koklk je ta hotel ena lepa stavba se zdaj, ko je v razsulu.

Naj ze zrihtajo.

Meamoto ::

Hm kukr sem jest slišal je lastnik Palaca Istrabez oz. njihovo podjetje in ga bodo oni prenavlal..

Exactly.

Še en razlog, zakaj je novica totalen bullshit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Info glede slovenske obale, izola itd

Oddelek: Loža
184050 (2938) MIHAc27
»

Kako iz Kopra do Portoroža

Oddelek: Loža
175425 (4678) jazbec
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812279 (9782) KaiV6
»

S kolesom na morje

Oddelek: Loža
3917794 (14461) BrezCilja
»

Kam poceni na slovensko obalo?

Oddelek: Loža
1911463 (7603) BCSman

Več podobnih tem