» »

Router ne dela več??

Router ne dela več??

Serial ::

Ammm imam povezan modem od interneta na router...
Na router pa imam povezana 2 računalnika...Vse je delalo lepo..
Sam zdej en dan mi je šo internet..in sm študiraw kaj bi blo narobe..
Najprej sm probaw reštarta router in tui modem..sam ni delalo :P
Pol sm priklopu sam en računalnik na modem...in naredu povezavo in je delalo...
(to se pravi da modem dela :D :D :D )

Kasneje sm pa priklopu modem in router..tko da sm daw kabel ki bi mogu oridet u routerju v WAN dal kr u navadno luknjo za računalnike...ke če dam u WAN lunkjo ne dela....

Aja...na router ne morem več pridet..varjanta ko napišem u Mozilli Ip routerja mi ne gre na router...

Zdej se povežem na internet tko da da imam pač iz modema kabel povezan u navadno luknjo kamor pridejo računalnmiki..in iz obeh računalnikow se povežem tko da morem najprej se sam povezaat...ni da bi imeli nonstop dostop do interneta

kaj je šow Router?????

Spc ::

Verjetno se ti je pregrel.
Ti poceni routerji se full segrevajo.

sloxl8 ::

Je***ti, kakšna slovenščina.

Serial: prosi nekoga (mamo, sestro, brata, kolega, kogarkoli,...), naj za teboj prebere besedilo sporočila, ki si ga napisal. Če ga pravilno prebere v prvo v normalnem času (ustreznem za branje take količine besedila), potem sem očitno jaz bedak.

Vedno več je takih tem in ljudje vedno manj poznajo slovnična pravila.

gkovac ::

čisto off topic!!!

tak post bi jaz (kot moderator) zbrisal
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Serial ::

sloxl8
Zto obstajajo taki pametni...(Pomožnosti žabarji) ki majo vedno pravilno Slovenščino
Samo mi ne stoj srat z mojo slovenščino....

Glavno da so nekateri štekali kje je problem...

Hvala

Wox ::

Ja, routerju se je malo milo storilo. Verjetno se je, tako kot so ti že rekli prveč segrel ali pa se je le obesil. Tudi router je v bistvu samo računalnik (namenski). Kateri router paš maš (firma pa model)? Sicer, če maš dinamični IP, pol ni problema. Od routerja uporabiš le switch (tako maš zdaj zvezano) in se z vsakim računalnikom povežeš posebej. Firewalla v tem primeru nimaš strojnega. Kar je po eni strani slabo. Sicer pa, si probal resetirat router? Malo ga izključi z napajanja pa pol po kakšnih parih minutah spet prižgi. Po moje moral delat, samo tak na daljavo je težko rečt.
Commodore 64

Serial ::

Znamka routerja je BroadBand
Ja sm ga reštartaw in tui za neki časa iz elektrika izklopu..pa ni pomagalo ;)

Spc ::

Je***ti, kakšna slovenščina.

Ja tako je, da nekateri tako pišejo .. jaz tudi rabim dosti časa, da to preberem.
To je nekaj podobnega kot da bi jaz pisal v nekih "kraticah":

Jz sm šl dmv v pojstlo p sm ptm s zbdl iz sanj.
|O

sloxl8 ::

Spet "off topic".

1. Nisem žabar.
2. Tovrstna raba jezika je preprosto malomarnost. In če si malomaren pri tem, si verjetno tudi pri vseh ostalih stvareh.
3. Verjemi, razumel te je le nekdo, ki je temo prebral vsaj 3-krat.
4. Moja slovenščina ni vedno prvovrstna, priznam, se pa vsaj potrudim, da bi me drugi razumeli. Konec koncev je internet sredstvo, pri katerem je verbalna komunikacija odsotna, zato so besede kot je "reštartaw" morda težko razumljive.

OmegaBlue ::

Malo ohladite kri prosim..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

OOTBOXZY ::

Na vprasnja, ki so napisana v taki slovenscini se enostavno ne odgovarja. Bodo tisi, ki se jim ne ljubi vsaj malo potruditi kmalu ogotovili, da ne dobijo odgovorov.
LP

OOTBO XZY

Neon87 ::

Jaz sem razumel vse v prvo, ko sem prebral. Sem videl že hujšo slovnico. To karje Serial napisal je čist ok.

Resetiraj router.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1782553227 (1496) Kroos
»

Kako vzpostaviti omrežje z več ruterji in enim modemom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8726003 (6869) fpopla87
»

Internet problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
152783 (2556) theBill
»

težava z ruterjem, T2

Oddelek: Omrežja in internet
164436 (4077) solatko
»

ADSL modem -> Switch -> Router, kako da so vsi v istem subnetu?

Oddelek: Omrežja in internet
384776 (4295) SasoS

Več podobnih tem