» »

Najbolj poceni registracija domene, kje?

Najbolj poceni registracija domene, kje?

pivmik ::

A mi lahko priporocite kje bi lahko registriral domene zelo poceni?
Ne mislim dat za registracijo 4000 ali 5000 ali celo več ze eno bogo domeno!

Predvsem mi je tudi pomembno, da ni obvezna kreditna kartica za plačilo(nimam je).
LP, Gregor GRE^
  • spremenil: pivmik ()

rc-car ::

Nekoč si lahko na namezero.com brezplačno registriral .com domeno, ampak tisto je redirect in dela zelo počasi...

Raje odštej tiste tri jurje...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SLOWWWeb.net ::

Jaz bi ti priporču, da domeno registriraš preko [mene] :D . Lej, cena tistih 5000 SIT je standardna :\, čeprav se cene brez DDVja in ostalih marž gibljejo tam okoli 2800 sit. Se pa najdejo tudi taki, ki ti ponujajo registracijo domene po tej ceni, ampak je varka. Placas denar, za domeno pa se lahko kar obrišeš pod nosom. Cene domen: pri meni [v sodolovanju z Domenco] placas 5000 sit [z DDVjem], Lisjak.com 4750 [prav tako z DDVjem], SLOnic 5000 [brez DDVja!],...
P.S.: Lisjak.com ne nudi oz. ne odgovarja na vprašanja uporabnikov ;( .
Če pa hočeš lahko dobiš tudi eno kratko domeno naprimer www.tvojaizbira.4t.com pa lahko dobiš na www.4t.com [imajo več 2 znakovnih domen- 8k , 8m , s5 ] zastonj z spletnim prostorom ali pa si narediš prevsmeritev, če te motijo banerji [v tem primeru ti priporočam myfreehost.com ]

Elemen_T ::

A ti je tak problem dat letno tistih 4k SIT?
to boš pa že zbral. Zastonj namreč domene v obliki .com.org.net.,,, NE BOŠ dobil. Razen če imaš veze.

Sicer pa jo lahko tukaj registriraš za 3900 SIT z ddvjem.

lp

pivmik ::

Jaz nocem zastonj domene ampak najceneso registracijo!

Eno domeno imam registrirano preko Lisjaka,
videl pa sem ze ene par podjetij, ki ponujajo registracijo za 10 dolarjev, pa tudi za 8,89 dolarjev. Problem pa je ker za placilo protebujes kreditno kartico in jaz je nimam. :(
LP, Gregor GRE^

Elemen_T ::

Reči mat al pa fotru 8-)

SLOWWWeb.net ::

A še sedaj nisi pogruntal kako to gre?
Ker nimaš kreditne kartice, zato prosiš prijatelja [v tem primeru tvoj registrator domene] če ti lahko registrira domeno. Ta jo namesto tebe res registrira po zgoraj navedeni ceni [10$]. Ker pa ti oslugo hoče zaračuna [brei posoja kreditne kartice] in ker država hoče svoje;( dobiš končno ceno 5000 sit.

Če imaš opcijo raje povprašaj kakšnega prijatelja, sicer pa ti ne preostane kaj veliko opcij, mar ne;).

Ales ::

Domene za 3900 SIT lahko registriraš tudi pri nas. Plačilo je s položnico oz. z gotovino, če želiš priti osebno v pisarno.

Ceneje v slo najbrž ne bo šlo. Če pa potrebuješ poddomeno, je stvar drugačna...

lp, Aleš
http://modronebo.net

UrMaN ::

Sicer sem na podoben post že odgovoril, ampak naj bo še enkrat. ;) "Kakorkoli... Informirajte se na večih straneh... Morda ni odveč poskusiti tudi tule. Enoletna registracija domene 4.000,00 SIT + 3 mesece brezplačnega gostovanja na strežniku. Več poznaš, več veljaš. ;)" Registriraš lahko domene tipa .com, .net, .org, .cc, .tv, od 10. oktobra naprej tipa .info in od 15. oktobra naprej tipa .biz - Imaš dostop do upravljanja z domenami, sam lahko spreminjaš kontaktne podatke, informacije o domeni ter seveda imenske strežnike (DNS). Svašta ane. :)

Koci ::

jaz sem jo zastonj registriral na Geocities, ker pa je bila predolga, pa sem jo skrajšal na www.cjb.net-u (recimo http://francikoncilja.cjb.net) Nobenih reklam, pa še zastonj.
Panta rei!!

DMouse ::

Če nameravate registrirat domeno pri domenci bodite previdni, ker se zna zgoditi, da sami registrirajo domeno, vi se pa obrišete pod nosom (to se je zgodilo meni ;((). Sumim, da pridno pregledujejo tudi whois poizvedovanja za zanimivimi domenami (en frend je prek njihove strani našel 4 interesantne domene, naslednji dan sta bili dve od njih že zasedeni).
Seveda pa je lahko vse tudi naključje... :\

Elemen_T ::

ksavs: To je pa kriza, če je res.
Mislim...jest bi pomoje znoru, da bi se spomnil eno hudo dobro in domiselno domeno, pol bi mi jo pa tipi spičili. Katastrofa.

DMouse ::

Se dogaja. Moja je bila registrirana 10 min po tem ko sem jim poslal email in povedal katero domeno bi rad registriral.
... oni so bli takrat še v službi, vsi vemo da majo stalen priklop in so email dobli v minuti ali dveh in potem je en pač malo pohitel... sem že povedal, da nisem nikoli dobil odgovora na tisti email?

Yohan del Sud ::

Ma folk špara na napačnih koncih.

ahac ::

Jaz sem dal 5 čukov za 2 leti, kar je 2500 sit/leto!
Ampak je tko, da domena uradno ni moja in moram vse spremembe sporočit nekomu drugemu, kar je mal bedno.
thinkunix.org
Pa še zastonj redirect imam.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

genni ::

THE BEST bi blo če bi bila domena .si za slovence BREZPLAČNA !;). Jaz bi bil med prvimi.:))

PaJo ::

Defnitivno bi bilo .si zakon imet, amapak kaj cmo, so pac v vodstvu arnesa drugacnega mnenja:(

Sicer pa glede poceni registracij domen vam priporocam: www.powerpipe.com, majo domene za 8,88$, edino kar je to, da rabis kreditno kartico;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL domena - iztek in neobveščanje

Oddelek: Omrežja in internet
292829 (2278) krho
»

Išče se nov registrar domen .net

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
204457 (2859) Mare2
»

Kabelski internet in domena

Oddelek: Omrežja in internet
51304 (1171) pivmik
»

Varna registracija domene

Oddelek: Omrežja in internet
61052 (899) danej
»

domena .com .net .xxx

Oddelek: Omrežja in internet
132104 (1864) dynamite

Več podobnih tem