» »

modifikacija GF2 Pro kaj pa GF2 Mx?

modifikacija GF2 Pro kaj pa GF2 Mx?

Caboose ::

Sergio daj povej sigurno bo to slo tudi na mojem GF2 Mx (herkules:D)
a ne?
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

McWolf ::

Ja walda da bo šlo. Ti sam potrgi tiste drekece pa hladilnik stran, pa nared iz enih reber za cpu male qlrje in pol prlimaš gor in pa blu orb>:D

Jes mam use prpravlen, sam grafe še nimam taprave :\
Go tell it on the mountains!

Caboose ::

ja sam prej nisem vredi prebrau...:\
zaj pa grem veselo modifikirat (naj nekdo pove če je to beseda>:D)

kaj mi bo delau...:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

alien-w ::

Ganja: jest imam mojga herculesa 175/183@215/240, pa dela brez raznih napakic in cudnih crt, pa je vse kar sem naredil da sem dal na ram ene coolerje, na GPU pa BlueOrba... se slikca....

njok ::

alien-w: rami tvojega geforca tiktakajo na 240MHz?! 8-O

Tomi ::

Gospod Toporišič bi ti povedal, da je glagol modificirati. Od tod tudi modifikacija, saj je slovenščina jezik, ki samostalnike izpeljuje iz glagolov, vsaj večinoma.
metrodusa.blogspot.com

alien-w ::

Jap, dela na 240, samo samo se 1x do 2x na dan sesuje, ce nimam vsaj enega od ventov na kišti prižganih. Če imam pa prižgane, pa v večini primerov ne freezne. Bolj je problem GPU, ki že včasih pri 215freezne, vcasih pa dela vse do 220. tukaj je se grafa z BlueOrbom.

zaj_tam ::

Mam GeForce 2 M/MX 400. Pod lastnosti mi pise daj je Nvidiina.(ura je nastavljena na 143/175) Zanima me ce bi se dalo ugotovit al mam gor kaki hladilnik al pa ventilator pa kak bi izmeru temparaturo? Zanima me tudi do kod je VARNO iti- naviti. Hvala.

alien-w ::

zaj tam: treba bo odpret skatlo, al pa pogledat pod dokumentacijo, katero grafično imaš. Za ventilator preberi navodila, če jih imaš, za senzor je pa tko: Če imaš gfrca od mislim da firme Yuan, potem imas ze notranjo diodo za temperaturo v samem GPUju in bi lahko s programom, ki odčitava temperature to našel, ter jo tako meril. Če pa ne, potem bo pa treba odpreti računalnik, ter namestiti diodo ter jo priključiti na matično...

chucki ::

he he jst sm dans modificiru mojeg gts-a pro! Rezultat! En kurac lahk bolj navijem! Nč niti za 1mhz! :O:'(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mico ::

js sm dans probal gf2 pro na 250/490 pa dela slabse kot pa na 200/400 tak da brez veze :\

zaj_tam ::

sem nasel en manjsi crni ventilatoor do kod lahko grem

Binji ::

Zaj_tam: probaj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

msmiha ::

Mene je straho odtrgat dol hladilnik. Kaj naj naredim. Kako gre tist z zmrzovalnikom. Ali se da pol lepo dol dobit hladilnik?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zaj_tam ::

kaj se napetost nastavlja samo? Pa kaj sploh navijas z System pa kaj z Core clock? Katero se da bol navit? Zdaj sem pogledal v prirocnik za GeForce pa pise da je CMX2A kdo ve kaj to poeni? Moogoce je gor tudi hladilnik samo ne vem ker sem ze ventilator skoz spranje v skatli komaj vidu(oce ne pusti da bi odprl skatlo). Kak ves kdaj je dovolj?

Caboose ::

zaj_tam najprej se zderi na fotra[TM] da je tvoj racunalnik (sej je ne?) pa da on itaq nima pojma kaj delaš al pa enkrat ponoči odpri škatlo>:D
pa lepo poglej kaj maš not... Men gre GPU navit [brez kakršnih koli posegov, takšna kot je bila, ko sem jo kupil]
na 220 Ram pa na 215 tak da lepo dela brez pik in črt Zdaj ko pa sem dal na heatsink vento [AAviD:D] pa gre GPU na 230Mhz Na rame pa bom se nekaj napopal...:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Neo32 ::

zaj_tam: am glede tastarih je pa tko veckrat bos kisto odpru bl bojo moril, s cajtom se bojo pa navadl, sam ne smes jim pustit da ti pridejo do zivga :) Sej je blo pr men isto, zej mi pa se fotr pomaga kaksno lukno zvrtat:D

msmiha ::

Ej človek jaz mam kišto že fajn modificirano (izrezal sem dve luknji na stranico za ventialtorja in pa dodal stikal nato pa še preštrihal kišto na srebrno) tak, da starši nič ne komplicirajo. Samo vseeno me je strah, ker če poškodujem GPU bey bey garancija.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zaj_tam ::

Zdaj sem pogledal v prirocnik za GeForce pa pise da je CMX2A kdo ve kaj to poeni? Moogoce je gor tudi hladilnik samo ne vem ker sem ze ventilator skoz spranje v skatli komaj vidu(oce ne pusti da bi odprl skatlo). Kak ves kdaj je dovolj?
Jaz sem zdaj navil coredo 180
rame do 150 pa se mi je ob zagonu vsakic utripnu ekran pa se pojavla na ozadju dva zabrisana trakca. Pol sem vidu da se je takrat v ozadju zaganjal neki NV.......(ni pisalo NVmax) sem mu preprecu da bi se se naprej zaganjal pol pa so mi ure sle na default. Sem sel predalec?

zaj_tam ::

Bi se to utripanje konca lo ce bi navijal pre power strip beta ali pa GTS_2 MX ki sem ga dobu na cdju poleg graficne? Aja tisti program se je imenoval NVinitialze al nekaj takega.

zaj_tam ::

Da ne bo pomote. Z VVmax om sem navijanje samo omogocil nisem pa mogu z nim navijat (verjetno ker mam detonatorje 21.81) tak da sem prek gonilnikov navijal

SlaveMaster ::

zaj_tam: Hehe. Jz mam skoz skatlo udprto, pa mi noben ne tezi. Pa se, zakaj ti je ne pusti odpreti?

SlaveMaster ::

?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Python3] Sortiranje 2D dict-a?

Oddelek: Programiranje
91049 (762) marska83
»

Dvajsetletnica TCP/IP

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
62228 (2228) darh
»

edonkey

Oddelek: Programska oprema
13975 (687) AngelOfDeath
»

Logika 1. letnik, danes

Oddelek: Loža
132401 (2154) Gemm
»

navijanje

Oddelek: Navijanje
8870 (648) zaj_tam

Več podobnih tem