» »

tv kartica

tv kartica

saleknd ::

Kaj pravite, se splača kupiti
tv tuner FLY VIDEO 98 ali ne?:\
Aleksander

jugonostalgik ::

Če nisi zahteven glede zvoka, ki je mono:potem vzemi. Jaz ga imam in trenutno iščem zamenjavo za njega.
Po moje je boljše, da stisneš 4 jurčke in si kupiš ATI TV wonder.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Mr.B ::

Z ATI-jrvim TV wonderjem mam jaz same težave. Zgleda še niso dodelali gonilnikov.
Pri določenih programih dobim prav pokajoč zvok , da ne moreš poslušati , itd .. s tem da je slika čist ok , ni šumov , itd. v glavnem slab signal ni tu v igri.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MitjaM. ::

Da ne bom odpiral novega topica bom kar tle vprasu.
Ker TV tuner priporocate za Win2k? Sam se trenutno odločam med Zoltrix TV genie in ATI tv wonder...

A kdo uporablja katerega izmed teh dveh?

dizel ::

Jst mam Zoltrix Tv-MAX že tri leta. In morm rečt da so total ignorantski kar se tiče driverjev za win2k. Uradnih driverjev za PAL sploh ni in pika. Tko da pač laufam v win2k z BorgTV in dela ZELO lepo. Ma, na splošno so ti tunerji in njihova podpora za win2k bl za en drek, sploh ne vem zakva razvoj nikamor ne gre. Za Ati-ja pa ne vem kako je s podporo, se mi zdi da je tm neki beta pa to, ma ja kr neki...

burekar ::

Dizel:
Jst mam isti tuner, pa ga v win2k ne znam uporabljat. A mi lahk prosim razložiš, kaj je ta borg TV in kak naj to uporabljam? Pa katere driverje naj dam in pa to pls.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

sirotka ::

Si kdaj pomislu na awermedia, majo kr dost modelov?

jamiroq ::

Bom še jaz postal kar sem, da ne odpiram novega topica.

Torej, enkrat v bližnji prihodnosti nameravam kupit tv-tuner in si nisem na jasnem glede parih stvari;
- kakšna je kvaliteta, če snemam na disk (jaz bi recimo posnel filem, ali kaj podobnega in pol predvajal nazaj na tv-ju; v bistvu bi comp. uporabil kot videorekorder);
- kaj je s podporo raznih tunerjev v WinXP?
- so tunerji tudi tako občutljivi na kvaliteto signala kot 100Hz televizije?

akulp ::

Jaz vam predlagam nakup ATI-TW WOnderja ker sem sprobal že vsaj 10 tunerjev ker sem mel to možnost in se je ATI še najbolje obnesel. Sem ter tja kakšna manjša težavica ampak v glavnem QL. Sicer majo pa itak vse kartice svoje težave.
Najmanj jih ima pomoje še ATI.
Glede filmov je pa tko. Lahko jih snemaš na disk (MPG 1) sam to ni ne vem kakšna kvaliteta pa še dobro je imet vsaj CELERONA 500+. Zdej je že nakaj tunerjev ki podpirajo tud MPG 2 ampak so le v kombinaciji z graf. karticami.

LP, akul:D

Paramedic ::

A pol se da tak posnet film v divx stisnt?
End transmission.

zupi ::

Film se da ze direkt v divx posnet, sam dost hitr procesor mors met. Naknadno mors poj sam se zvok v mp3 zakodirat(najbol z virtualdubom).
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IZ TV-ja takoj v Divx format

Oddelek: Pomoč in nasveti
191683 (1105) tac
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292565 (1793) Predator
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201603 (1195) megaubo
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292338 (1865) miha
»

Odkodiranje TV programov

Oddelek: Zvok in slika
277883 (7021) mojsterpeter

Več podobnih tem