» »

teletext

teletext

Popcek ::

mam tv tuner TVCapture98w/vcr od aver medie, zdravn dobis tud cebra teletext, ki pa ni glih nevem kaj
moj problem je da mam skypremier, kjer je mozn met angleske podnapise prek teletexta kr pa prek cebra teletexta ni mogoce a mogoce kdo ve za kasno boljso resitem (cebra teletext odpre svoje okno):|

matevzm ::

Poskusi z BorgTV, po moje najboljsim programom za TV. Podpira tudi teletekst, preveden je v slovenscino in dela tudi pod w2k.

Popcek ::

uu tale borg tv je pa res carski
super dela
najlepsa ti dala
hvala:D

V-i-p ::

Hmm... se jst bi mel eno vprašanje. Mam tud tv tuner avermedia tv box, sam ni kot program, ampak deluje tudi samostojno, recimo pri ugasnjenemu compu, važn je, da je monitor prižgan. Nima pa teleteksta. Je kakšna varijanta, da bi ga lohk mel? Verjetno ne, a ne?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

matevzm ::

Tezko. Ti programi so narejeni za interne kartice s cipom bt8x8 (Conexant Fusion).

mojsterpeter ::

A bi tale borg lahko uporabu namesto softwarea od AverMedia TvCapture98 w/vcr tko da bi mi delal daljinc pa ttx pa vcr (kao video rec) ? Torej če je kdo že probal to naj pove..

matevzm ::

Aver je dobro podprt s strani raznih dodatnih programov. Zakaj ne poskusis sam?
Teleteks ti bo delal. Z dodatnim programom bRemote (iz paketa Borg) bi ti moral delati tudi daljinec. 'should work with Phone98 & Capture98' pise v enem DLLju.
Za VCR pa dvomim. Za to bom moral pa uporabiti kaj drugega.
Ko ravno poteka tudi debata o daljinski kontroli racunala: mislim, da zna bRemote kontrolirati tudi WinAmp. Vsaj nekaj takega pise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upravljanje Winampa z daljincem

Oddelek: Zvok in slika
121250 (1008) _pobesneli_
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292558 (1786) Predator
»

AverMedia TVCapture98

Oddelek: Pomoč in nasveti
181187 (985) bastadu
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292333 (1860) miha
»

Guillemot TV Video 3

Oddelek: Kaj kupiti
121426 (1225) alien-w

Več podobnih tem