» »

Ne morm se odločt oz . se ne morta

Ne morm se odločt oz . se ne morta

verbatim ::

Lejte stvar je taka js oz. Moji tastari razmišlajo da bi mi kupil prenosn rač. Js bi meu pa raj psp no lejte js bi rd vedu če kdo ve a ma loh ta psp imternet pa če ma loh word al pa kšn program k loh pišem k hočta da je uporabno kot "pripomoček za učenje:( "
west side ruls

Xplicit ::

poglej si specifikacije na sony.com... :\

drugac pa mislm da to ni mozno, ker kolkr vem nima tipkovnice, ceprav lahko pa poslsas mp3je in gledas filme gor...

na tvojem mestu bi raj izbral laptop :\

debil ::

al pa nej ti nabavta PDA ki bo sposoben vsega

pe3c ::

Pa ti si malo cez les, jaz bi takoj vzel laptop, ce bi mi ga hotli kupit.
Jao mene, imajo eni sreco.;((

pe3c

#000000 ::

he he, pomojem če bi bila dilema 'kupiti, ali ne kupiti' bi že sam vedu kako in kaj.

Za Prenosnik, al pa še bolje Desktop (saj za ceno povprečnega prenosnika dobiš že zelo dobro konfiguracijo ) itak pa za igričarje LCD monitor ni ne vem kako zaželjen. Pri PC ju je uredu, da ga bodo lahko tud starši uporabljali, za npr pošto, plačevanje položnic, ipd. ko ti ne boš igral. LP

Jan987 ::

pomojem je tud navadn pc zelo dobra rešitev, saj če so starši pripravljeni dat 300k za laptopa, pol dobipš za to že kr uredu računalnik z enim uredu 17' lcd jem

ZaFo ::

En komp + psp pa je. Komp za srfanje po netu pa word z 17" monitorjem bos dobu za 150k, pol si pa se kup psp pa bo.

Drgac se s PSPjem srfati po netu, ce gor nalozis firmware 2.0. Tut kak program za pisanje besedil se bo najbrz dal nalozit, sam ko to ni prakticno. Drugac pa mal pejt na bolho al pa tu po oglasih poglej pa kupi malo starejsi racunalnik. Bo dosti ce bos mel se PSP.

verbatim ::

za ta laptop a mi ga lahko mal opišete ja js bi raj PSP sam ..bom probu prepričat fotra da mi ga kup
ok Ajde

LAptop pa če loh kdo da kšno slikco tega laptopa ajt
west side ruls

iskra ::

Je videt, da še ne ločiš med "uporabno" in "zabavno" vrednostjo :\ Vzemi prenosnik (laptop) - tle si malo poglej, kako zgledajo te reči. Do konca srednje šole boš še kako vesel, da imaš prenosnik in ne PSP. PSP je narejen za igrice in konec. Tudi če dobiš neko tipkovnico za jo gor priklopit ne bo isto kot imeti prenosnik. Sploh pa bo bolje za tvoje oči ker brat tekst na 5" zaslonu je kar hudo opravilo.

Če bi se tvoji starši malo poglobili v prospekte, bi hitro opazli, da PSP ni niti približno učni pripomoček ampak zabava, ki prinese s sabo stroške za igrice. Na prenosniku boš lahko 10ur brez predaha tipkal poročila/seminarske naloge, uporabljal elektronske slovarje, urejal slike z digitalnega fotoaparata in zaigral kako igro na "pravem" zaslonu.

Če se ti zdi, da boš s PSP uber hud frajer s cool faktorjem 100000, boš s prenosnikom izpadel bolj odgovoren IN frajer. Ne boš ga ravno nosil v šolo vsak dan, se pravi, da ti ga bodo težje ukradli. Če boš pa privlekel prenosnik na kako predstavitev seminarske naloge, boš takoj dobil dve oceni več, ker boš pokazal svojo sposobnost za delo v prihodnosti. S PSP boš samo žulje na konicah prstov dobil in (večjo) dioptrijo.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Kami ::

Se strinjam z zadnjim postom, prenosnik je DOSTI bolj uporaben.

SaXsIm ::

amm? Pa kaj ti sploh veš kaj laptop je?
Evo ti slikco:


Drugače pa malo tukaj poglej 8-)
SaXsIm

AtaStrumf ::

O fak najprej sem skor crknu od smeha kakšnu glupo vprašanje je postavil verbatim, pol pa še tale slikca od laptopa, je bila pa tu mač. Oh ja ...

verbatim komp očitno maš ali tipkaš tole iz knjižnice, ampak itak da ne moreš sploh primerjati PSP in laptopa (prenosni računalnik). Če nimaš kompa pol laptopa, če ga pa imaš si pa kupi PSP pa drkaj igrice.

Taras_Bulba ::

a 13-letniku starši ne vejo al bi kupli laptopa al psp???

zcetrt ::

SaXim, kapo dol.

Verbatim, predlagam, da starše prosiš, da ti odprejo kakšen Papijev račun oz podobno in denar naložijo nanj. Kajti, če ti sedaj kupijo prenosnik, bi znal že močno zastarati do časov, ko boš ti vedel, kaj bi z njim počel. Za zdaj pa piši seminarske na starem kompu in igraj v šoli tetris. Dopuščam pa tudi možnost, da ti kupijo PSP, saj bodo preč vrgli manj denarja.



Ne zamerit, ampak res si še premlad, da bi okrog hodil z laptopom. Potem bo pa Uroš Slak torbice vagal osnovnošolcem...

Dopovej staršem. Pokaži jim naših glav pametne nasvete:8)
4.

neoto ::

Zanimivo, kako so že danes v osnovni šoli napredni. Kaj si 7, 8. razred? Takrat smo mi pisali samo raziskovalne (ne vsi) ali kakšno manjšo projektno. Seminarske? Pa kaj še...
Drugače pa je bolje, da prosiš za normalen desktop PC in dober tiskalnik, ostanek pa prišparaš za takrat, ko boš vedel, kako se dela s prenosnikom.

triple cross ::

Nej te raj fotr v kakšen bordel pelje, se boš veliko bolj počutil....>:D OK brez zamere.
Najbolj da ti kupijo "navadni" računalnik za 100k- 120k, lahko tudi malenkost več+ 17 LCD. Nanj boš lahko igral vsaj tolk dobre igre kot na PSP, uporabljal net, ter drugo...Polek tega, ga boš kasneje lahko nadgradil, kar pri laptopu v glavnem odpade.

Hux ::

Omg ti vasi predlogi vkljucno z roza laptopom in bordelom so res hudi:P

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646844 (19208) Peter6
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517307 (5632) Grey
»

gamer prenosnik-mnenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565810 (4848) gruntfürmich
»

Playstation 3 degradiran, bo Sony to preživel?

Oddelek: Novice / Konzole
395938 (4611) tiborrr

PlayStation Portable 1.septembra v Sloveniji

Oddelek: Igre
171896 (1507) perci

Več podobnih tem